Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : radulas
23 Aralık 2008 21:43  

Yasaklı
emniyet- teknisyen yardımcısı

Emniyet genel müdürlüğü teknisyen yardımcısı kadrosu hakkında bilgisi olmayanlar tercih yapmadan önce iyi araştırın, hiçbişey yapamıyorsanız bi karakola gidin sorun "ne iş yapacam" diye.

Teknisyen yardımcısı her işi yapar, paspas yapar, polis okulundaysa bulaşık yıkar (yaklaşık 500 kişinin bulaşığı), çaycılık yapar, kazma kürek çalışır....

Maaşı 1100 ytl dir, hiç bi ek ödemesi yoktur, mesaiye kalabilirsiniz (çok nadir) ama mesai parası alamazsınız, bunun yanında size emniyet kimliği verilir, otobüslere falan bedava binersiniz

23 Aralık 2008 21:47

luci

bazı yerlerde de rahat yapıyorlarmış. biraz da şans işi.

23 Aralık 2008 21:58

erkutpc
Yasaklı

nasıl rahat yapıyolarmış, masabaşında mı çalışıyolarmış, bilgisayara veri mi giriyolarmış. Abi yaptığın iş paspas, bulaşık. yapabileceği başka bi görevi yok ki tek. yrd. sının, en rahatı çaycı olursun, en azından temiz giyinirim dersin

23 Aralık 2008 22:11

ozgurcocuk

aynen en rahatı şubede çaycı olmak ilçelerde temizlikde oluyo onaaa göreeeeeee

23 Aralık 2008 22:18

cetin_03

ya arkadaşlar dediğiniz doğru ise bu adamlar neden bölüm belirtmişler madem milleti çaycı bulaşıkcı yapacaklarda ne kadar saçmalık böyle birşey duymadım belkide yanlış biliyosundur

23 Aralık 2008 22:32

erkutpc
Yasaklı

Neyi yanlış biliyorum ya ben teknisyen yardımcısıyım, size ilgi veriyoruz yanlış yapmayın diye, söylediği lafa bak. Bırak teknisyen yardımcısını teknisyene boya yaptırdıklarını gördüm. Orası emniyet kimseye bişe diyemezsiniz. Hiyerarşi mesleği ve bu kurumda polis bile teknisyen yardımcısının üssüdür, emir verir

Toplam 5 mesaj
ANKET
Erdoğan Cumhurbaşkanı olursa, kimin Başbakan olmasını isterdiniz?

Grup Vizyon