Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
24 Aralık 2008 10:03  

bilgisayar ön lisans mezunları

2.1 PROGRAMCI

?Programcı? kadro veya pozisyonlarını tercih edecek adayların, Bilgisayar Programcılığı eğitimi veren fakülte veya yüksekokullardan mezun olmaları veya diğer fakülte veya yüksekokullardan mezun olanların, Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı veya Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı kurslardan veya yükseköğrenim kurumlarından alınmış Bilgisayar Programcısı Sertifikasına sahip olmaları şarttır.

2.2. BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

?Bilgisayar İşletmeni? kadro veya pozisyonlarını tercih edecek adayların;

a) Öğrenim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmaları veya,

b) Öğrenim kurumlarının diğer bölümlerinden mezun olanların Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olmaları,

şarttır.

Arkadaşlar bizim alanımızda yapılan alımlara belirli bir bölüm şartı getirilmediği takdirde biz daha çok ağlarız...

Ne demek ya bilgisayar sertifikası olan başvurabilir...

Beni niye okuttun devletim ozaman.Yök ü de bağlı kurumları da eğitmek lazım diye düşünüyorum.

Alın size komik bir ilan daha memurlar.net lütfen bu noktayı kaçırmayın allah aşkına bu ilanlar artık zıvanadan çıktı şuna dikkat edin lütfen ;

TPAO işçi alım ilanı

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı çeşitli unvanlarda işçi alacaktır. 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan, Lise ve Dengi Okul Mezunlarının KPSSP94 Puanı, Önlisans Mezunlarının KPSSP93 Puanı 60 ve Üzerinde Olan Adaylar Başvurabilirler.

Ostim (Ankara) Şube Müdürlüğü Türkiye Petrolleri A.O.

Sistem Operatörü (Diğer Bilgisayar Makinesi Operatörleri) 680607 2

Lise ve Dengi Okul Mezunu

Sertifika: Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar-Web tasarımı ve Bilgisayar Eğitimciliği kurslarının tümüne katıldığını belgelendirmek Tercih Sebepleri: B Sınıfı oto ehliyetine sahip olmak Bilgisayar İşletmenliği belgesine sahip olmak Çalışılacak Yer:Ankara

Lütfen bu ilanı düzelttirin bu ne ya sistem operatörü lise mezunu programcı...

Bizi ne yapacaksın kardeşim o zaman.Öncelik bize verilmeli...

24 Aralık 2008 10:09

suheylala

hönkkkk yani....

24 Aralık 2008 10:13

duyguyapar

arkadaşlar meb sertifikası bizim için şart değil zaten biz yükseköğrenim tarafından sahibiz

Toplam 2 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;