Editörler : oto-danisman-expert

kuyu_cadısı
Kapalı
31 Temmuz 2009 13:05

Teşekkür ederim.))))Bana çarpan usta şöformüş yalnız..Dalgınmış kımseyıu gormemış.Allahtan can kaybı falan olmadı.Ama bır ay olacak nerdeyse daha aracı alamadım servisten..

@Ayberk@
Kapalı
31 Temmuz 2009 13:07

kuyu cadısı düşünsana karayolunda küçük arabanla giderken önüne anıden dev gibi bir tır çıktığını :DDDD

kuyu_cadısı
Kapalı
31 Temmuz 2009 13:14

Umarım öyle bir şey olmaz...Ziraki olacakları düşünemiyorum şakasını bile...

vehicle06
Aday Memur
31 Temmuz 2009 13:25

bende ilk başlarda korkuyodum ama kazadan degil... arabayı ışıklarda istop ettirmekten çok kötü oluyodu millet küfrederek yanından geçiyo... şimdi biri önümde istop ettirse .. tebessüm ediyorum herkese allah kolaylık versin trafik te her türlü insanla muatap oluyosun :)

@Ayberk@
Kapalı
31 Temmuz 2009 17:13

debraj olayından ışıklarda stop ediyor acemi şöförlerin başına herzman gelir

o yüzden otomatik vites ve kavrama tercih edin

ahmet elçi
Müsteşar Yardımcısı
04 Ağustos 2009 20:27

otomatik viteslerde bozuldumu çok masraf çıkıyor

kuyu_cadısı
Kapalı
04 Ağustos 2009 20:29

Benimki otomatik vites...kasko yaptırmıyor mu peki bunları..

Voltran-81
Kapalı
04 Ağustos 2009 20:40

Sn.Kuyu cadısı şu anda nasılsınız trafikte.

kuyu_cadısı
Kapalı
04 Ağustos 2009 20:41

baya ıyı kullanıyorum...Dun akşam gece çıktım ıl ıcıne ama yıne de zaman lazım ...

Voltran-81
Kapalı
04 Ağustos 2009 20:45

bakın ilk mesajınızdan bu yana yaklaşık 8 ay geçmiş artık lütfen daha cesur olun .Eğer isterseniz bir kaç önerimi size söyleyebilirim.

kuyu_cadısı
Kapalı
04 Ağustos 2009 20:48

Tabıkı soyleyın..ben temkınlı gıtmek ıstıyorum..gercı yanımda yola cıkarken hep bırılerı oluyor..bana bıraz daha hızlı dıyorlar ama...

Voltran-81
Kapalı
04 Ağustos 2009 20:55

öncelikle tabiki güvenlik önemli sadece araba değil ulaşım güdümlü bir makine araba (otomobil)

1-öncelikle madem korkuyorsunuz eğer maddi imkanlarınız müsait ise full kasko ve sigorta çeşitlerini yada yarı kapsamlı kasko çeşitlerini yaptırabilirsiniz.Bu genel güvenlik içindi.

2-Aracı öğrenmelisiniz çünkü acil bir ihtiyacınız olabilir.((sevdiğiniz bir insanı) hasta yetiştirmek gibi)Bu da motive edilmeniz içindi .

3- ve teknik olarak şunu unutmamalısınız.Fren ve debraja aynı anda bastıgınız da ve sürat kriterlerine uydugunuzda size çarpmalar dışında kaza yapma olasılığınız çok düşüktür.

4- Ve sehirin her yerinde 50 km hızla gidebilme hakkınız var bu sebepten kimse size kızamaz yani gaza basma zorunlulugunuz yok.Öyle bir durumda hemen trafik polisi halleder söyleyin derdinizi.Asla ve asla hızlı kalkmak zorunda değilsiniz trafikte .Yavaş ve serin olun.

Game0ver
Şube Müdürü
04 Ağustos 2009 22:54

voltran_81 guzel teknıkler tbr ederım dostum ama bazıları trafıkte pek gecerlı seyler degıl kuyu cadısı sana bır ıkı tavsıyede ben onerecegım oncelıkle yalnız cık elınden geldıgınce trafıge ıkıncısı ıse sakın olakı sana selektor yapanlara hızlı gıtmen ıcın yanasanlara ve de senı sıkıstıranlara aldırıp panıkleme bunlar en onemlı seyler trafıkte denemenı tavsıye ederım

serpili450
Kapalı
04 Ağustos 2009 23:09

ben de kullanmayı bilmiyom genel bi tavsiye vermeye geldim

korkularının üzerine git

altınordulu
Aday Memur
04 Ağustos 2009 23:27

senin kullandığının da boncuk değil araba olduğunu düşünürsen eğer bu sorunu aşarsın ok?

kuyu_cadısı
Kapalı
04 Ağustos 2009 23:31

teşekkür ediyorum öncelikle tavsıyelere...ben de zaten fazla aldırmıyorum..o zaman da solluyorlar hemde olmayacak yerlerde...2 dakika geç gitse ne olur erken gıtse ne olur???Artık korkularımın çogunu yendım ama karışık trfıkte zor oluyor sağdan soldan araç çıkınca...Hem levhalara hem yola alışmak zor gerçekten..sankı 10 tane göz olsa ancak işin içinden çıkacak gıbı...ama bu yollara da gırdım tabı yalnız değil mutlaka bılen bırını yanıma alıyorum...

hilmigoynuk
Aday Memur
05 Ağustos 2009 10:31

merhaba sevgili arkadaşlar..

sizlere tavsiye ve yönlendirme noktasında biraz olsun bi faydam sokunursa diye forumu okudum..

ben karabük özel öz ercan motorlu taşıtlar sürücü kursu müdürü hilmi göynük.

muhtemelen eğitim konusunda benden daha tecrübeli ve daha deneyimli olanlarınız vardır aramızda lakin araç kullanmak bilgi ve becerinin ikisin aynı anda oldugu bir faaliyettir.

bayanlara kendilerine güvenmelerini ve trafikde ki haklarını iyi bilmelerini tavsiye ediyorum..

biliyorsanız güçlüsünüzdür. ve hep güçlü olmanız dileğiyle..

english instructor
Aday Memur
05 Ağustos 2009 17:31

park problemi yaşıyorum ben de...tek sıra halindeki iki aracın arasına giremiyorum :(

kuyu_cadısı
Kapalı
05 Ağustos 2009 17:42

Park yapmak benimde sorunum...ben hiç araba olmayan yerleri seçiyorum park etmek için..iki üç kez araçlara yakın park etmeye çalıştım baktım facia olacak..park etmeyi öğrenmeyi sonraya bırakım

atorbaci
Kapalı
05 Ağustos 2009 19:39

kardeş gece trafiğin az olduğu yerlede sür sür öğren.

Toplam 216 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi