Editörler : Pangaea

alfa0mega
Şef
06 Nisan 2012 15:50

ben çok soru çözmedim.aralıkta falan başladım haftada 2 gün 2-3 saat laışarak çok basit sorulardan başladım 2 kişiydik o da sıfırdı. kurcalayarak cvp salla salla "kavrayarak öğrenme" gerçekleştirdim sanırım. biraz temel kavramları öğrenince(toplama çıkarma yani çok ciddiyim) video derslerden izleyim o konunun testlerini çözüp yapamadıklarımı matçı bi arkadaşa soruyorum. 1 testi bitirmem 2 saati buluyodu şimdi tekrarlara başladım tam oturuyor

matematikçi1600
Genel Müdür
06 Nisan 2012 21:23

neden başarmayasınızki yeterki pes etmeden ciddi programlı bir şekilde çalışmalarınıza devam edin çalıştıkça öğrenir öğrendikçe özgüveniniz artar. Matematik çalışmak her geçen gün daha zevkli hale gelir.Matematikten umudunu kesmiş asla yapamam diyen birçok arkadaşın başardığını dezavantaj gibi gördüğü matematik seviyesini avantaja dönüştürdüğünü görüyorum neden sizde başaramayasınız.Zaten başaının anahtarlarından biride bol tekrarlardır her tekrar etmede konular üzerindeki hakimiyetiniz dahada artar.

matematikçi1600
Genel Müdür
04 Mayıs 2012 21:52

Bursada birçok arkadaşın atanmasında katkım oldu bursadaki arkadaşlar matematik seviyelerini artırmaları adına ücretsiz olarak bilgi alışverişinde [email protected]

matematikçi1600
Genel Müdür
30 Mayıs 2012 12:57

,

matematikçi1600
Genel Müdür
10 Haziran 2012 10:30

.

senyoksan
Şube Müdürü
10 Haziran 2012 11:57

gncll

matematikçi1600
Genel Müdür
22 Temmuz 2012 18:13

Bursada ikamet eden yüzlerce arkadaş matematiği dezavantaj olarak görmesine rağmen bunu avantaja dönüştürüp atandılar.kendinize güvenin ve inanın matematiğin mantığını öğrenin rahatlıkla başarabilirsiniz.kendi başınıza da başarabilirsiniz çok zorlanıyorum diyorsanızda bulunduğunuz illerde mutlaka matematiğie hakim konuları ezberci formatta değilde konuların mantığını öğreten matematikçilerden yardım alabilirsiniz.

matematikçi1600
Genel Müdür
27 Temmuz 2012 11:10

gncl

kızılsu
Memur
22 Ocak 2014 15:08

size özelden ulaşmaya çalıştım fakat başarılı olamadım sorun var sanırım. siz bana yazabilirsiniz belki matematik bilginize ihtiyacım var..

matematikçi1600, 12 yıl önce

gncl

Toplam 189 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi