Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ya umutlarda biterse
22 Şubat 2009 03:10  

Kol saati şeklinde cep telefonları hakkında...

kullanan gören bilen varsa bizi aydınlatırsa seviniriz? benim bildiğim fiyatları 150 ile 650 arasında değişiyor ama hep çin malı.

varmı fikriniz? ben almayı düşünüyorumda tel taşımaktan bıktım artık takarım koluma çıkarım diye düşünüyorum. acep yanılıyormuyum?

22 Şubat 2009 09:39

kannascı

abim kullanmıştı böyle bi telefon açıkçası performans yönünden hiç de iyi değil.çin malı olması konusunda sony ericsson ya da nokia telefonlarınızın %90 ının içinde de made in china yazıyor...

22 Şubat 2009 18:29

supermemur

diğer telefonlarda olan bütün özellikler var genelde. ma benim için özelliğinden çok kolda kaba durmaması yani en azından bir saat gibi durması..

yokmu hiç kullanan gören arkadaşlar?

22 Şubat 2009 19:13

samanyolu02

kullanmadım ama gördüm kaba durmuyo sonuçta duvar saati gibi kol saatlerine de alıştı artık gözümüz. ama farketmeden çok fazla çarpma alabiliyomuş. e çin malı olunca da buna ne kadar dayanır tartışma konusu tabi ..

24 Şubat 2009 14:38

tugrahan ay

ilkkez duydum

19 Haziran 2009 12:23

talip007
Kapalı

ewet super bısı saat seklınde'sağ koluna,bılegın altına gelecek sekılde takılıyor. saat alarım seklınde çalıyor yanı telefon çalıyor telefona bakmak istedıgınde kolundakı saattelefonu avucunun içine çekiyorsun kulagına dayıyorsun konusman bıtınce yıne bılegıne gerı çekmek yeterlı, kullanışlı ve pratık

19 Haziran 2009 12:38

supermemur

talip bey sizde varmı bu telefondan? varsa markası moseli fiyatı hakkında bilgi verirmisiniz?

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon