Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
«3456789101112131415
25 Mart 2009 22:16

kadiogluhakan

30 MART 2009 PAZARTESİ GÜNÜ TÜM OKULLAR AÇIK ARKADAŞLAR, SAKIN BİZ SEÇİMDE GÖREVLİYDİKDE DERSE GİTMEYELİM DEMEYİN.YOKSA GEREKSİZ YERE BAŞINIZ AĞRIR.YSK OKULDAKİ HİZMETLİ ARKADAŞLARA ÜCRET ÖDEYECEĞİ İÇİN ERTESİ GÜNE OKULLAR HAZIR OLACAKTIR.

25 Mart 2009 22:39

gooddestiny

o belli olmaz daha...

25 Mart 2009 22:52

"denge"

son belediye seçimlerinde sabaha karşı 4 - 5 gibi teslim edenler olmuş. sonra eve gelip belkide hiç uyuyamadan mı gidip ders anlatacağız.

bu iş sadece okulun temizlik olayı olarak düşünülmemeli. mutlaka tatil edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

25 Mart 2009 22:56

-deja-vu-
Yasaklı

tatil olayı ayrı birşey. görevli olanların izinli olması konusunu sormuştum. sonuçta kaçta teslim edip eve gideceğimiz belli değil!

25 Mart 2009 22:56

gooddestiny

şu ana kadar her yerel seçimden sonra tatil oldu.onun için henüz bir açıklama yapılmadan sallamayalım...

26 Mart 2009 16:53

coming_soon41

ya arkadaşlar torbayı ne yaptınız mühürleri açıp basalım mı??

26 Mart 2009 16:57

englsh.teacher

bugün idare duyuru yaptı,pazartesi tatil

26 Mart 2009 17:01

coming_soon41

arkadaşlar torbalar çok sğır bee.sçıp mühürleme işi yapan var mı??

26 Mart 2009 17:05

coming_soon41

hocam ne tatili resmi duyuru yapılmadı ki

26 Mart 2009 17:26

selluka

Arkadaşlar, bugün okulumuzdaki memurun elindeki kağıtta 188TL civarı bir rakam görünüyordu sandık başkanlığı için. Ayrıca okul müdürümüz bugün yapılan toplantıda velilere okulun pazartesi günü tatil olacağını ilan etti .

26 Mart 2009 17:35

coming_soon41

tatil daha belli değil

26 Mart 2009 17:45

cicili_kiz
Yasaklı

YA ACİL CVP!!!

parayi ne zaman vercekler!!!??? borcum var,

bir de o gun nasil giyinecez? hakkaten blue jean giysek oluyor mu? butun gun yorulcaz zaten hic cekemem ya kumas pantalon falan! HEMEN BİLGİ YAZİN, BİLHASSA TECRUBELİ SAHİSLAR!!!

ya neden kimse sorulara cevap vermiyo?!

26 Mart 2009 17:49

gooddestiny

cevap verdik ya yukarıda,daha ne diyelim?

26 Mart 2009 17:55

gooddestiny

''seçim günü resmi kıyafet dense de serbest kıyafet giyebilirsiniz,dördüncü seçim tecrübemle söylüyorum bunu.o gün hiçkimse kimsenin kıyafetiyle ilgilenecek durumda olmaz zaten,okullar da muhtemelen tatil olur ertesi gün.çünkü oy sayma işinin saat 8'den önce biteceğini sanmıyorum,teslim etmek de çok uzun sürer zaten,yok sayı tutmadı,yok o olmadı,ordan kıs,buraya ekle derken teslimat geceyarısını bile bulabilir...dolayısıyla ertesi gün hiçkimse okula gidip ders anlatamaz...para da bir ay içinde verilir...''

demişiz...

26 Mart 2009 18:32

karşıyakalısaki
Kapalı

kadıoglu hakan gördügün gibi tatil ilan edildi bakan tarafından. bilmediğimiz konularda erken konuşmamak lazım dimi

26 Mart 2009 18:55

gooddestiny

sallamamak lazım demiştik,buyrun anadolu ajansı açıklaması:

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 29 Mart yerel seçimlerinde öğretmenlerin çoğunluğunun görevli alması ve okul binalarında oy kullanılacak olması nedeniyle, eğitim-öğretime hazırlıklar hemen tamamlanamayacağı için 30 Mart Pazartesi günü okulların tatil edildiğini bildirdi.

Çelik, 29 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimlerde öğretmenlerin sandık kurullarında görev alacaklarını ve okullarda oy kullanılacağını kaydetti.

Öğretmenlerin bir kısmının da sandık başkanı olarak görev yapacağını söyleyen Çelik, ?Özellikle köylerde görev yapan öğretmenlerin dönmesi, sandık başkanlarının gece yarılarına kadar ilçe seçim kurullarına teslimat yapması gerekiyor. Bu öğretmenlerin de sabah erkenden okulda olmaları mümkün görünmüyor? dedi.

Okul binalarında seçim sandıklarının kurulacağına işaret eden Çelik, temizlik yapılması ve sandıkların kaldırılmasının da zaman alacağını belirtti. Çelik, öğretmenlerin dinlenmiş olarak görev yapabilmeleri ve okul binalarının eğitim-öğretime hazırlanabilmesi için 30 Mart Pazartesi günü ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarının tatil edildiğini bildirdi.

Çelik, konuya ilişkin genelgenin de valiliklere gönderileceğini söyledi.

27 Mart 2009 17:04

serrrkan

arkadaşlar cevap lütfen.üye olarak görevliyim.sabah 7 den akşam kaça kadar durcaz.cevap lütfen

27 Mart 2009 17:12

"denge"

sabah 7 den akşam sayım döküm işleri bitene kadar.

akşam 10-11 gibi. :)

27 Mart 2009 17:26

cicili_kiz
Yasaklı

ya parayi ne zaman ve nerden alicaz?? bir de ne giyicem ya? arti yemek tost biskuvi etc. alalim mi yanimiza? ac kalamyalim sonra!!?? acil cevap yazin yaa!!???

27 Mart 2009 18:19

cicili_kiz
Yasaklı

öf cevap yazsaniza beeeeeeeeee!!

Toplam 281 mesaj
«3456789101112131415
ANKET
'Makul şüphe' üzerine polisin arama yapmasına izin veren tasarıyı;