Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : gubazİDAL*
02 Mart 2009 11:30  

İzmir'de Sağlık Raporu Hızlı ve Ucuz Nereden Alınır ?

Evet arkadaşlar malum atama sayıları belli olmadı henüz ama bu konuda yardımınızı istiyorum. Eşrefpaşa'dan 60 TL ye aldığını söyleyen arkadaşlar vardı, onlar yardımcı olursa sevinirim, sanırım diğer yerlerde (Karşıyaka-Alsancak vs.) 100 TL den aşağı yok, atama zamanı koşuşturma olmasın şimdiden alayım diyorum ben, izmirde öğretmenlik için sağlık raporu alan ve kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

02 Mart 2009 18:44

sınıf84

hocam eşrefpaşaya telefon edip ,heyet raporu bölmünden gün al,psikiyatri salı ve perşembe oluyor,randevu alırken psikiyatri bölümünü teyid ettirerek al,yoksa bir daha gel diyorlar.ücret 60 tl.yarım günde çıkıyor,çarşamba ve cuma teslim,.....

02 Mart 2009 18:47

dennis_ksk

sağolun hocam teşekkürler... bugün atanmış bir hocamız daha yardımcı oldu sağolsun... banada telefonda çarşambaya randevu alırsanız cuma elinizde olur dedi, o zaman perşembe gideyim psikiyatriyide halledeyim cuma da gider alırım, tahlil vs. istiyormu hocam o konuda bilgi verirmisiniz? çünkü bazıları istemeden hemen imzalamış...

02 Mart 2009 19:22

gurgenlii

Özel hastane kabul ediyorlar mı ?

Ediyorlarsa ben Özel izmir Hastanesi /Yenişehir den 75 ytl ye 45 dakkada aldım.

Bu arada eşrefpaşadan 2 kez aldım ama hep 100 ytl ye veriyorlardı.İndirdiler mi fiyatları bilmiyoryum.Eşrefpaşa kendi Belediye personeline iş başı yapacaklara 60 ytl yapıyor...

02 Mart 2009 19:24

dennis_ksk

yok hocam bende telefonla aradım 60 tl, 3 foto ve kimlikle gelin dedi geçen atama dönemlerinde de 60 TL ye verilidği yazıyor bi yanlışlık olmasın sizin o işte ?

Ayrıca raporda aranan özellik tam teşekküllü olması ordan da kasıt belirli bölümlerin olması ve muayene isteği...

02 Mart 2009 19:38

sınıf84

hocam, idrar,kan ve röntgen çekiyorlar ,sonuçlarını aldıktan sonra 11 veya 11.30 da dahiliyeden psikiyatriye kadar 6 doktor geziyorsun,

02 Mart 2009 19:40

gurgenlii

Bende izmirdeyim ve atanırsam saglık raporu alacagım.Henüz acele etmiyorum...

Para için de 60-100 farketmez.Dediginzi gibi cabuk olsun yeter...

02 Mart 2009 20:14

dennis_ksk

saol hocam bilgiler için sanırım bu hafta içi halledeceğim...

10 Mart 2009 17:12

dennis_ksk

İzmirden sağlık raporu almak isteyenlere önerim kesinlikle Eşrefpaşa Hastanesi...

Bugün gittim, dün randevu almıştım telefonla, 8:30 da orda oluyorsunuz, 3 Vesikalık Resim ve Nüfus Cüzdanı yetiyor... Giriş işlemini yapıyorsunuz, sonra Kan, İdrar ve Röntgen işini hallediyorsunuz, 11 gibi sonuçlar çıkıyor, 11-12 arası da 6 bölümü geiyorsunuz (İç Hastalıkları, Nöroloji, Göz, KBB, Genel Cerrahi ve Psikiyatri) hemen imzalıyorlar zaten yalnız dikkat edin psikiyatri salı ve perşembe var, Heyette çarşamba ve cuma günleri... Bugün yani salı gittim hepsini hallettim yarına da yetişir ısrar ederseniz ama cuma 1 de gel al dedi cuma gidicem...

ve en önemlisi fiyatı... sadece 60 TL... ben daha uygun verenini duymadım... karşıyaka, menemen, alsancakta 120-140 TL arası... Hastane de çok temiz personel de iyi...

Sorusu olana yardımcı olabilirim...

Randevu için 293 80 00'ı arayabilirsiniz...

10 Mart 2009 17:28

seln25

bende eşrafpaşa hastahanesi en ucuz diye duymuştum ama orası geçiyo falan dediler... hayata dair bölümde öyle birşey yazzıyordu.. bende alsancak tan alcam raporu

10 Mart 2009 17:32

dennis_ksk

hocam izmirli olup il dışına atanan en az on kişi ile konuştum ordu'da istanbul'da urfa'da her yerde geçiyor hepsi kullanmışlar, özelden mesaj attım aradım bilgi aldım... heryerde rapor geçiyor rahat ol... haa çok param var diyorsan alsancaktan al.. ben iyilik olsun istedim malum kriz zamanı 100 TL fazla vereceksen ben bişey diyemem...

10 Mart 2009 17:33

seln25

ben de yardımcı olmak istedim zaten bi kaç yerde geçiyo diye okuduğum için yazdım..

10 Mart 2009 17:35

seln25

geçiyo değil geçmiyo diyecektım yanlış yazdım..

10 Mart 2009 17:36

dennis_ksk

zaten maksat tam teşekküllü olması... eşrefpaşa hastanesinin tanıtımı:

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi?ne bağlı olarak hizmet veren 400 yatak kapasiteli tam teşekküllü bir sağlık kuruluşudur. Poliklinik ve servislerin yanı sıra, tam donanımlı 9 ameliyathane, 1 doğumevi bulunmaktadır.

Burdaki aksaklık belediye hastanesi diye geçmesinden kaynaklanıyor, o da tamamen siyasi yorum... İzmir Büyükşehir belediyesi kimsenin yapmadığını yapmış durumu müsait olmayan hastalara ücretsiz hizmet veriyor, tamamen belediye öz kaynakları kullanıyor ve o yüzden de heyet raporu ucuz... döner sermayeden fazla almak isteyen hastaneler pahalı tutuyor raporu... her hastanede aynı bölümleri geziyor aynı işlemleri yapıyorsunuz, sonuçta öğretmen olur yazıyorsa sorun olmaz...

10 Mart 2009 17:38

seln25

eğer öyleyse ben de orda ordan alırım... orasının daha ucuz olduğunu ve daha cabuk verdiğini duymustum ama bu yüzdn tereddütte kalmıştım alsancaktan alrım diye düşünmüştüm

10 Mart 2009 17:41

onurgv

dennis_ksk hocam çok teşekkür ederim doğrusu ben de nereden alsam diye düşünüyordum çünkü bazı hastaneler mutlaka atama belgesi istiyorlarmış onu beklemeyi istemiyordum önceden verilmesi ve ücretinin de uygun olması süper

10 Mart 2009 18:01

dennis_ksk

mesela 2. mesajı yazan sınıf84 hocamız istanbula atanmış ve o raporu kullanmış bizzat ulaştım kendisine bilgi aldım, kendisi dahil diğer alanlarda bir sorun yaşamamış... aratınca zaten forumda bu konuyu bir çok kişinin alıp kullandığını ve sorun yaşamadığını gördüm...

10 Mart 2009 19:28

seln25

tamam denısksk teşekkürler bu araştırmların için bende eşrefpaşadan yaptırcm .. ayrıca alsancak 180ytl istiyor

10 Mart 2009 19:52

fate40

teşekkürleer

10 Mart 2009 19:58

tersineceviremeyen

eşrefpaşa hastanesi tam nerde hocam varyant damı?heralde eşrefpaşadan alıcaz bizde

10 Mart 2009 20:09

dennis_ksk

yenişehir diye geçiyor hocam... Tepecikte... Askerlik şubesinin ilerisinde... Baya büyük bir hastane...

Bu arada vay be demek 180 e çıkarmış alsancak... yuh yani... krizde paraya sıkıştı sanırım hastane yönetimi...

Toplam 58 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;