Editörler : F16 Gökçen

yoruldum_34_34
Yasaklı
17 Nisan 2010 18:42

parayla mutluluk olmaz,para amaç değil araçtır

17 Nisan 2010 18:44

evet evet parayla mutluluk olmaz

çok parayla mutluluk olur

hahahahahahahahhhaa

ne saçma söz parayla mutluluk olmazmış

parası olmayanların avuntusu

hahahahahahahahahahahhahaahahahah

n'oliyyyyy
Kapalı
01 Ekim 2011 09:20

para ile saadet olmaz derler, parasızda bişey olmuyor. Şarkıda "dünya para üstüne döner" diyor. Doğruda söylüyor. Ah ah olsada bizdede olsa, nişanlımla hemencecik evlenirdik :(

cadaloz
Kapalı
01 Ekim 2011 09:33

banada bu yaştan sonra (26) hep küçükler denk geliyor benden küçükler beni beğeniyor özellikle 87liler :)

adamın yanında yaşlı kalırsan olmaz zaten kadınlar çabuk çöküyor...

Aynalı Karakol
Yasaklı
01 Ekim 2011 09:35

bana da büyükler denk geliyor

n'oliyyyyy
Kapalı
01 Ekim 2011 09:52

Ben nişanlımdan büyüğüm, oda accık tombiş :)saçlarda kır olunca dengeleniyor :) görnlerde ikimizi çok yakıştırıyor. maşallah :)

Hüthüt
Yasaklı
01 Ekim 2011 10:54

Maşallah :)

---

Kadın, erkekten yaşça büyük olunca kıyamet kopmuyor. Kabullenen kabullenmiş. Evlilik yapanlara bakınca eski kuşaktan, geçimsizlik göremedik genelde. Dedem, ebemden 2 yaş büyük oldu da ne oldu. Dedem kılıbık mı oldu.

Ha, şöyle bir durum var; gönül şerbeti akınca yaş da dinlemiyor insan kaş da göz de.

Ama Allah'tan hayırlı bir eş diliyorum; büyük olmasını istemiyorum. Çünkü kendim ufak tefek gösteriyorum.

Kadının ufağı makbuldur.

Zira bir kadın 24 * 25 yaşını geçtiyse ve halen evli değilse, ya başından binbir olay geçmiştir, ya da güzel değildi, kısmeti kapalıdır.

ağrı__polisi04
Yasaklı
01 Ekim 2011 10:55

erkekler geç olgunlaşır. erkeğin kadından en az 15 yaş büyük olması gerekiyor :))

Hüthüt
Yasaklı
01 Ekim 2011 11:00

ağrı__polisi04 günaydın abi :)

Yuh abi o kadar da çok fazla ya :)

Maksimum 7-10 yaş diyelim.

wunderbar
Genel Müdür
01 Ekim 2011 11:48

benim erkek arkadaşımla aramda 3 yaş var,üç yıldır da beraberiz gayet de iyi anlaşıyoruz evlilikte de bi sorun olacağını düşünmüyorum

adakizi
Yasaklı
01 Ekim 2011 12:48

Süper olur :p

candela
Yasaklı
01 Ekim 2011 12:55

çok mutlu ve zengin olduklarını gördüm,bendemi öle yapsam ie düşünüorum ama ben kıskançlıktan ölürüm yaf:(

e-gop
Kapalı
06 Ağustos 2013 15:28

gncl

Şirah
Kapalı
06 Ağustos 2013 15:29

zengin olurlar derler halk arasında

e-gop
Kapalı
06 Ağustos 2013 15:54

neden oyle demisler ki?

Şirah, 11 yıl önce

zengin olurlar derler halk arasında

kalben.67
Kapalı
06 Ağustos 2013 15:55

Ben de merak ettim neden demişler öyle?

sınıfcı2011
Şube Müdürü
06 Ağustos 2013 17:39

10 yaşsa sevgilm yerine anne demee başlar 5 yaş falansa sorun yok

06 Ağustos 2013 18:20

polıs arkadasın bırı yazmıs:erkekler daha gec olgunlasır:DDDD nasıl oluyor bu durum ben pek anlayamadım:)))) erkekler ıs hayatına atıldıktan sonra hem ev ıslerı ıle hem kendı mesaılerı ıle bır kosusturma halınde, sonra evlılık ıcın para bırıktıren erkeklerdır..her zorluklarla karsılasan ve ustesınden gelen erkekler ıse nasıl daha gec olgunlasıyor erkekler:))))ozmn ınsan yasantısına ve dusunce yapısına bır bakmalı dıye dusunuyorum!!!!

aslında erkek ıle bayanın arasında max 3-4 yas olmalı(yasıt da olabılır) bence ve erkekde buyuk olmalı; ancak cok yas farkı oldu mu da cocuk buyutcek halımızde yok yanı:DDD sonucda adı ustunde esın olacak kısı! ha tam tersı bayan erkekden de max 2 yas buyuk olabılır bana gore, ancak su sartta olmalı...erkek karakter olarak gormus gecırmıs karakterı oturmus ve olgunlasmıssa hayata karsı cok sıkıntı olmaz dıye dusunuyorum ama cok yas farkıda abartı olur, sonra abla abla demesın de:D

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi