Editörler : E.Kayı Han

f@tım@
Memur
29 Nisan 2009 15:43

hala ukalalığa devam. ne öğrendiğin ortada.

29 Nisan 2009 15:46

neden ukalalık olsun ki ilmi tartısalım dedin buyur dedim cvb vermesem korktu diyosun seni de anlayamadım fatmam..

emn_yklmz
Aday Memur
29 Nisan 2009 15:46

söle bakalım, tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan? yaa işte böyle cevap veremezsin.

29 Nisan 2009 15:50

işte senden beklediğim soru da budur:)) en büyük acmazın bu mu simdi valla

ben yerim cıktığına cıkacağına bakmam:))

İmran Ali
Kapalı
29 Nisan 2009 15:52

Çok alametler belürdü geldiniz sanırım...

Ben siz açın diye düşünmüştüm amma ben açayım. ama Arif Pamuk kitabından değil.

*Kur'an'ın istikrai olarak okunmasında elde edilecek faydalar nelerdir?

emn_yklmz
Aday Memur
29 Nisan 2009 15:54

kalırsın işte böyle. ancak löp löp mideye indir. cevabı şu: yumurta tavuktan çıkar, tavuk yumurtadan çıkmaz. yumurtadan civciv çıkar. nasıl ki biz de bebek olarak doğuyorsak.

f@tım@
Memur
29 Nisan 2009 15:55

bence dalga geçmeden güzel bi konu bulun arkadaşlar

emn_yklmz
Aday Memur
29 Nisan 2009 15:58

bence gerek yok böyle şeylere, google den copy-paste yapmak zor değil. neye yarar bu tartışma. neyi ispat edecez. biz ilahiyatçılar bile birbirimize düşüyoruz. ayıptır yani. ne için okuyoruz. bence hepimiz bırakalım bu işi.

f@tım@
Memur
29 Nisan 2009 16:00

haklısın.

f@tım@
Memur
29 Nisan 2009 16:02

arkadaşlar çengelli boş durmuyo. hızını alamamış ilahiyat mezunlarının orda şimdi. bence bu şahısla muhatap olmayalım. cevap.

İmran Ali
Kapalı
29 Nisan 2009 16:06

O zaman insanları mahkum etmeyecek kimse. kimin ne hızla çalıştığını kim bilebilir. Fethullah Gülen hoca'da ilkokul mezunuydu. Evet etiket bu ortamda çok önemlidir amma etiketin üstü etikete uygun doldurulmalıdır. Son sözüm şu:

komşuda dülger mi var

geliyor keser sei

ustalar konuşunca

çıraklar keser sesi

f@tım@
Memur
29 Nisan 2009 16:09

SON.

29 Nisan 2009 16:12

ünlü oldum girdiğim bütün sayfalara filan bakmıssınız güzelmiş:))) benden size bi büyüğünüz ve olmaya calıstığınız gercek bi ilahiyatcı olarak bir tavsiye bu kadar sığ olmayın bu kadar kendi içinize hırslanmayın... bos durun kendinizi yenilemeyin demiyorum lüten ulu orta yerde ilahiyatcıyım demeyin... sonra yok rüsvetci imam yok hocanın cebini doldur en müslüman sensin diye adımız cıkıyor sizinle aynı kefeye koyuluyoruz.. bu akdar lak lak yeter biraz da namaza vakit ayırın bakayım..

emin-cmlyz ne diyodun sen :)) ayak takımı.. ok yasa sen cok güldüm

allaha emenet hadi bakıyım yol verin simdi..

29 Nisan 2009 16:15

örneğe bak:)) fetullah!! adamın ağlamaktan baska bişey yaptığımı varda!!

İmran Ali
Kapalı
29 Nisan 2009 16:17

herifi na şeriflik yapma çengelli. Git namazını kıl. Muhakkak ki namaz kötülüklerden alıkor!

f@tım@
Memur
29 Nisan 2009 16:22

seviyesi ortada imran ali.konuşsun boşver, kendini tatmin etsin. belki duyar ilitam çengelliyi de kaldırır ilitamı:)

f@tım@
Memur
29 Nisan 2009 16:27

hatta ankuzem başlatmıştır işlemleri. bu sene ilitam yok arkadaşlar:))) sen istesende istemesende, patlasanda biz hep olacaz bi ilitamlı olarak. sen durup durup düşün kafanı bunlara yor,sinirlen, biz de ilerleyelim yolumuzda. rabbim teşekkürler bı imkanı bize verdiğin için. değil mi ilitamlı arkadaşlarım...

29 Nisan 2009 16:58

ben sizin varlığınızdan hiç gocunmam sizler ilahiyatcı olamamanın (tepinseniz olamamanın) acısı ve asağılık kompleksiyle kendinizi avutun...

emn_yklmz
Aday Memur
29 Nisan 2009 17:07

çengelli sana katılıyorum hatta katıla katıla gülüyorum, çok komik adamsın sen ya. senin yaftalamalarınla komplekse girecek değiliz, herkes kendi kalitesini bilir. o dediğin sorundan herkes muzdarip ama şikayet edenler de yapıyor bunu. bu sorunu da sadece ilitam öğrencilerine yükleyemezsin. yau gerçekten bugün çok saçmaladın. bitsin artık bi yere varamicaz. boş boş kunuşuyorsun. elle tutulur bi şeyler söyle. olmuyor böyle.

emn_yklmz
Aday Memur
29 Nisan 2009 17:14

bakıyorum sana cevap verdik diye keyfin de yerine gelmiş, ünlü falan oldun. hadi yine iyisin.

Toplam 168 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi