Editörler : crops35

nuri35
Memur
24 Mart 2009 14:02

hiç haber varmı,,,,,69 alan arkadaşlar

banabilgi
Şef
24 Mart 2009 14:51

Arakadaşlar

Hizmetiçi Dairesi başkanlığının yazısında 98.sorunu cevap şıkkı C olarak değiştirilmiştir.98.soruya yanlış cevaplamışsa doğru sayılması gerekir.tabiki açıklama H.E.D.Bşk.'dan gelmesi gerekir,yada kazanıp kazanmadığını,sorgulama yapın anlaşılacaktır.

banabilgi
Şef
24 Mart 2009 15:12

ROZERYO ARKADAŞ

SEN A KİTAPÇILIĞINDAKİ 71 SORUYA 4 YIL MI DEMİŞSİN

rozeryo
Aday Memur
24 Mart 2009 15:23

EVET

rozeryo
Aday Memur
24 Mart 2009 15:29

Maalesef Evet.Ama Bugün sınav yapılsa bile yine 4 derdim.Türkiyenin neresinde 3 yıllık lise var.Bize verilen ders notları dışında liselerin 3 yıllık olduğu başka bir yer mi var

banabilgi
Şef
24 Mart 2009 16:25

Bende 4 yıl yaptım,sınavda ders notlarındaki 3 yıl hatırama geld,ama yapmadım çünkü düşündüm 2005 yılından beri 4 geçmiş vede mezun olabileceklerin arasında oğlum da var,gelde 3 yap,nasıl yapılır.Bakanlık bunu gözönüne getirmesi gerekir.sorunun cevabını düzeltilmesi gerekir olmayan bir okuldan nasıl soru sorulacak.Bu yanlıştır.Evet ders notlarında verilmiş isede,uygulamada nasıldır ona bakılması gerekir.Gelde anlat

banabilgi
Şef
24 Mart 2009 16:31

2005 yılından beri ortaöğretim ve teknik okullar 4 yıl okutulmuyor mu? okutuluyor (genel olarak) peki nasıl oluyorda 4 yıl olan okulun cevabı 3 yıl olsun.Nasıl oluyor bilmem.Buna bir çareeeee

banabilgi
Şef
24 Mart 2009 18:30

güncelll

banabilgi
Şef
24 Mart 2009 23:18

günceldir....

rozeryo
Aday Memur
25 Mart 2009 08:34

Arkadaşlar Bakanlığın yaptığı çelişkiye bakarmısınız.Ortaöğretim en az 3 yıl olurken istisnai bir durumu gözönüne almış ama aynı istisnayı Sicil in en az kaç ayda doldurulmalı sorusunda niye 3 aylık istisnayı görmüyor.Bakanlık kendiisiyle çelişkidedir.

banabilgi
Şef
25 Mart 2009 11:06

Bakanlıktır işte ne yapsa kendisine göre gidiyor.

Bakanlıktan bir açıklama gelmesi gerekir.Görevde Yükselme yönetmenliği 23.maddesi 3.fıkrasına göre bir açıklanma yapması gerekmiyor mu? Yapsın açıklanmayıda,ne açıklayacak sa

Desin yapılan sınavda yeteri kadar adayın kazanmaması nedeniyle boş kalan kardrolara 69 puandan başlarak istekli adayların başvurularını yapılamsına.,yönelik bir açıklama olması gerekir,düşünüyorum.

banabilgi
Şef
25 Mart 2009 14:03

MEB'ten yeni gelişme yok,atama başvurusu bitmek üzere, bir açıklamalar gelmesi gerekmiyor mu?

banabilgi
Şef
25 Mart 2009 15:18

GÜNCELLL

banabilgi
Şef
25 Mart 2009 22:11

Güncelll

Halen bir açıklama yok,değişiklik yok, haberi olan varmı?

banabilgi
Şef
26 Mart 2009 09:32

Güncel

Şimdiye kadar MEB'ten şeflik başvuru hakkında bir açıklama yapılmadı. Değişikleri bekliyoruz.

rozeryo
Aday Memur
26 Mart 2009 14:58

Banabilgi arkadaşım bakanlıktan açıklama bekliyorsan üzgünüm ama çok beklersin derim.Bakanlığımız tenezül edip te bizim sorunlarla kaf yoracağını mı bekliyorsun.Arkadaşım bu işi çözerse mahkemeler çözer.Bakanlık personelini asla düşünmüyor ve malesef bilgi vermekten aciz kalıyor.Not: memurlar net bu konuda çok duyarsız davranıyor anasayfa başlıklarına bakarmısınız memurların sorunları dışında her konu da başlık var.

banabilgi
Şef
26 Mart 2009 20:43

Rozeryo Kardeş

Haklısın bizimki de bir umut işte..

Hem bir değişiklik olursa başvuru süresi içinde bildireceğiz,diyorlar.Ama halen bir açıklama yok.Ne yapalım bizde bekleyeceğiz,olmasa bahar geçince sınavı bekleyeceğiz.Dediğin gibi Memurlar Net'te sessiz doruyor. Rozeryo kardeş yarın başvurunun son günü,gün ola harman olan , bekleyip ne olacağına bakacağız.Her şey hayırlısı ile.

Ben üzüldüğün şey,bildiğim soruya yanlış cevap vermem. Demekki her şeyden hayır vardır.Çalışmadım desem çalıştım, ilgi göstermedik desek,ilgi gösterdik,çabaladık,ama olmadı

Bizde bekleyeceğiz ve de bekleyeceğiz.

Kusura bakma internette sorun vardı.Geç cevap verdim.

Hayırlı günler ve akşamlar dilerim.

nuri35
Memur
27 Mart 2009 09:16

arkadaşlar 69 puanlarımız bir sorunun iptali ile 70 olacak ve bir çok şey değişik olacak,,,dolayısıyla teçsen sendikasının açmış olduğu davanın sonucunu bekleyelim...lütfen 30 gün süreli idi okuduğum kadarıyla,,,yargı lisenin 4 yıl olmasınının sonucu doğru kabul edecek......

nuri35
Memur
27 Mart 2009 09:28

bakanlık eğitim teknolojileri ve hizmetiçi eğitim dairesi başkanlığına bizim durumumuz ne olacak tüm türkiyede 69 alan 150 kişiye yakınız diye tf.açan oldumu?

ben açtım ve eğitim teknolojileri sınavı yapan olarak gelen hizmetiçi eğitim dairesi başkanlığının sorularının birini düzelttik şıklar arasında değişiklik oldu yeniden öyle değernedirdik diye cevapladı sizlerde arayın arkadaşlarrrrr liseye 4 yıl demişseniz hakkınızı arayın

banabilgi
Şef
27 Mart 2009 10:39

nuri35 arkadaş

düzeltildiği soru A kıtapçılığı 98.sorunun cevabını C olarak düzeltildiğini söylüyor.Gizli yazıyı alan kişi (yetkili Makam idi,- Görevli memur oldu)

Toplam 253 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi