Editörler : crops35

banabilgi
Şef
28 Mayıs 2009 21:00

MEB sayfasından duyurdur bu ...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

NOT:26.03.2005 Tarihinde yapılan Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Seçme Sınavındaki bazı sorulara yapılan itirazlara yönelik olarak Ankara 9. İdare Mahkemesi ve Ankara 4. İdare Mahkemesi bazı soruların iptaline karar vermiştir. Bu kararlara uygun olarak A kitapçığının 14, 22, 35, 38, 55, 74, 82 ve 85. soruları ile B kitapçığının 7, 21, 34, 48, 61, 66, 69 ve 77. soruları iptal edilip yeniden değerlendirme yapılarak 18.01.2008 tarihinde ilan edilmiştir.

Ancak Ankara 6. İdare Mahkemesinin 26.03.2008 tarihli kararı ile yukarıdaki sorulara ilaveten A kitapçığının 43,47 ve 83. soruları ile B kitapçığının 43, 39 ve 68. soruları da iptal edilerek yeniden değerlendirme yapılmıştır.

ahmetcaner11
Aday Memur
29 Mayıs 2009 15:27

74. Devlet Memurlar$ Sicil Yönetmeliği?ne göre

haklarında sicil raporları düzenlenecek memurlar

$on, değerlendirmelerini yapacak sicil amirlerinin

yanında en az kaç ay çalışmış olmaları

şarttır?

A) 3 B) 6 C) 8 D) 12

Banabilgi arkadaşım Mahkemenin iptal ettiği bu soru mahkemeye verilen bizim sorunun aynısı. Bu soru benim doğruydu iptal edilse dahi bana birşey kazandırmıyor.

banabilgi
Şef
07 Haziran 2009 10:32

Arkadaşlar selamlar iyi günler diliyorum.

görüşmeye çok ara veriyoruz.

ahmetcaner11 arkadaş doğru verilen cevapta bize bir şey kazandırmaz,ama bilmek ve araştırmak insana bir şeyler kazandırır.

Bizimle ilgili iptal iptal edilen sorular(Md.Yrd.)yoksa bize gerek yok.

Görüşmek dileğiyle Hoşçakalın.

banabilgi
Şef
10 Haziran 2009 00:38

Selam Arkadaşlar....

Yine bir haber ve sonuç yok..

Ümitler tükeniyormu acaba..

İnsan hayal etmeği bile görüyorlar..

Ne mahkemeden ses yok,ne MEB'ten...

Ah mi desek,Vah mı desek..

Ne desek bilmiyorum..

Yine de umudumu yitirmiyorum..

Hep umudum sürecek ve yine sürecek...

Ya bu oşacak,yada sınav

banabilgi
Şef
16 Haziran 2009 12:48

Hala cevap yok ,sonuç yok, ne oldu

banabilgi
Şef
22 Haziran 2009 22:13

Selam arkadaşlar ..

şeflik sınavı nihayet açılacaktır.

Hayırlı olur inşallah..

banabilgi
Şef
22 Haziran 2009 22:17

Bazı arkadaşlar kazanan arkadaşların sınavlarınıda iptal edilsin diyorlar.Çalışıp kazandılar helal olsun,bizde daha çok çalışıp kazanmak isterdik,ama olmadı.Demek ki iyi çalışmamışız..Çalışalım..Çalışalım ve de çalışalım..

banabilgi
Şef
23 Haziran 2009 13:09

SELAM ARKADAŞLAR...

MAHKEME SONUCUNDAN HABERİ OLAN VAR MI? ACABA

banabilgi
Şef
23 Haziran 2009 13:35

MAHKEME SONUCU NERDESİN....?

rozeryo
Aday Memur
30 Haziran 2009 15:39

slm arkadaşlar ne oldu bizim mahkeme durumu eğer sınav iptal edilmezse bizim mahkeme süreci devam ediyor demektir.Ayrıca iptal edilen müd.yrd.sınavında sicil ile ilgili iptal edilen soru akibeti ne oldu bilen varsa lütfen paylaşsın.

banabilgi
Şef
01 Temmuz 2009 00:04

Nihayet bir tek cevap verdim rozeryo arkadaş..

Bizim mahkeme sonuçlanmamış gibi,bir karar göremiyorum..

iptal olsada şimdi atamalar dondurulmuştur,çünkü yeni bir sınav yapılacaktır.Girecek olan herkese hayırlı olur inşallah...

Diğer sayfalara bakıyorum neler söyleniyor neler,sınavı kazanamayanlar girmiyecekmiş,hakları delirmiş,haklarını kullanmışlar da.Peki sınava girmeyenleri biz kazanamayanlarmı? engelemişiz,yoksa 2 yıl görevi yönetmenliğe koyanlar mı?

Ben sınavı kazanamadım,çalıştım ama kazanamadım,ben hatayı kendimde buldum ,daha fazla niye çalışamadım,sınava daha iyi konsantre olamadım..

Ben sınava girecek olan arkadaşlara başarılar dilerim. Hiçbir kimsenin hakkı yenmesin,hakeden girsin. Bir yanlışlıkla sınava girip,kazanamayanları sınava almazlarsa bu sınavda iptal olma eşiğine elir. Yenibir sınav,yenibir hak,bu böyle olmalıdır.Tabkiki herkes kendi ölüsü için ağlar,yani derdi için dert yanar... yinede sınava girecek olan herkese şimdiden başarılar dilerim.Hepimiz için ne hayırlısı ise o olsun..

banabilgi
Şef
01 Temmuz 2009 00:11

Geçen sınava katılmayan arkadaşların katılmasını en çok isteyenlerdeydim,şimdi bu sınava başka engellere hayır diyorum,hiç kimse engelenemesin ...

banabilgi
Şef
01 Temmuz 2009 23:52

yine cevap yok,kimseden ses seda yok.umutlar tükenirken.başka bir umut açılıyor.Hade hayırlısı

Toplam 253 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi