Editörler : "eskiyara"Pangaea
20 Temmuz 2010 16:31

ben 1,5 sene sözleşmeli çalıştım şimdi stajyerliğim kalkmadan hizmet birleştirmei yapabilir miyim???

utopia76
Şef
20 Temmuz 2010 19:45

merhaba, bende 2001 yılında 1 yıl boyunca bir okulda ücretli çalıştım,önce sigorta girişi yapmadılar,sonra müfettiş geldi,ve okul müdürünü zorunlu tuttu,ssk girişim oldu,ama sadece giriş olmuş,yani 1 ay bile ödememiş okul ben hizmet birleştirme yapabilirmiyim,milli eğitimdeki hizmet puanımı etkilermi

dilek_19
Aday Memur
20 Temmuz 2010 20:30

sözleşmelide çalıştığım döneme ait hizmet puanım gözüküyo ama hizmet sürem kadroya geçtikten sonrası geçerli sözleşmeli çalıştığımız dönemin süreye eklenmesi için ne yapmamız gerekiyo

buket44
Şef
20 Temmuz 2010 23:02

merhaba benim durumumda utopia 76 hocamın durumu gibi .bir bilen cevaplayabilirse sevinirim.(elimde o döneme ait ücret tutanakları var,ancak ssk ödenmediği için bir sonuç alınabilir mi?)teşekkürler.

utopia76
Şef
21 Temmuz 2010 00:12

benim elimde hiç birşey yok nerdeyse 10 yıl geçmiş,okullarda da belgeler 5 veya 6 yıl saklanıyor,nasıl ispatlayabilirim onu da bilmiyorum,sigortam yatmadığı için şimdiye kadar araştırma yapmadım,ama şimdilerde hizmet puanının 1 puan bile fazla olmasının çok şey olduğunu öğrendim

buket44
Şef
21 Temmuz 2010 10:08

utopia76 hocam ben 1995 yılına ait ücret dökümanlarını buldum.o yıllarda iki farklı okulda çalışmıştım ve ikiside dökümanlarımı verdi.il milli eğitimden de onaylatarak üst yazı ile aldım,siz de bence o yıllarda çalıştığınız okulu mutlaka sıkıştırın.ben şimdi bu evraklarımı işleme koyacağım eğer bir sonuç alabilirsem yazarım.

utopia76
Şef
21 Temmuz 2010 10:31

buket44 teşekkür ederim,şimdiye kadar kimse umut vermemişti,şimdi okulu aradım araştıracaklar bende olumlu birşeyler olursa yazarım

22 Temmuz 2010 00:17

arkadaşlarrr bana cevap verirseniz çok sevinirim ben vekil öğretmenlik yaptım şu anda işlemlere başlarsam bu himet birleştirmem özür grubuna yetişir mi puan eklenir mi?

buket44
Şef
22 Temmuz 2010 10:37

farketmez_2727 hocam bence bir an önce işlemlerinize başlayın ama mutlaka elden takip edin hocam,o zaman yetiştirebilme ihtimaliniz çok yüksek olur.utopia76 hocam inşallah sonuç alırsınız ,benim belgeleri emekli sandığına(Sgk) göndermişler(il milli eğitim).elden takip etmediğime çok pişman oldum.siz mutlaka kendiniz takip edin,inşallah olumlu neticeler alırız.sonuçta çalışarak hakettiğimizi istiyoruz.

şirine19
Şef
28 Eylül 2010 01:27

arkadaşar hizmet birleştirme yapınca derece kademe alabiliyor muyuz?????????

7965
Şef
30 Eylül 2010 09:28

derece- kademe alabiliyormuyuz. alıyorsak maaşımız nasıl etkileniyor.

ccsnm
Aday Memur
01 Ekim 2010 19:55

ben geçen sene sözleşmeli çalıştım hiçbir yere başvurmadım ama mebbiste puanım görünüyo ve yeni puanım da onun üstÜne eklendi.ama benim sormak istediğim kedeme ve derece ilerlemesi olup olmayacağı çünkü 2.yılımı çalışıyorum ama dokuzun 1 i olarak görünüyorum hala. bir de daha önce çalıştığım yer de zorunlu hizmet bölgesindeydi burası da öyle benim geçen yıl çalıştığım süre zorunlu hizmetten sayıalacak mııı LÜFTEN Bİ CEAP ŞİMDİDİDEN TEŞEKKÜRLER!!!

alp_han58
Şube Müdürü
01 Ekim 2010 20:32

arkadaşlar ben 2 yıl sözleşmeli çalıştım haziranda kadroya geçtim.mebbiste puanım falan güncel ama emeklilik hizmet süresi az görünüyor.bu hizmet birleştirmeyi nasıl yapacağız.birde suan asker öğretmenim suanda yapabilirmiyiz hizmet birleştirme işini

REHALI
Memur
12 Ekim 2010 11:41

selamlar ben haziran atamasında kadrolu olarak öğretmenliğe başladım daha önceden bağ-kur ve ssk hizmetim var özel dersanelerde çalışmıştım hizmet puanım için bunları birleştirmek istiyorum fakat daha önce çalıştığım dersaneler şu an kapalı olduğu için hizmet cetveli alamıyorum ne yapabilirim . sadece ssk ve bağkur hizmet dökümlerimi sunsam olurmu?

kanobi
Aday Memur
19 Ekim 2010 23:43

rehalı hocam önce adaylığınızın kaldırılması gerekiyor.dersanelerinizin bağlı olduğu ilçe milli eğitime gidiyorsunuz

pure
Şef
01 Kasım 2010 20:36

arkadaşlar benimde bir sorum var..acele.ben 4c li olarak 5 ay bir okulda çalışmıştım .aynı ilçede başka bir okula 4b li atandım.bugün ilçe mem e gittim dilekçemi verdim ne yapacaklarını bilemediler.4c li çalıştığım okuldan çalıştığıma dair bir belgeyi ordasn alıp mem e getirecekmişim.sonra ilçe üst yazıyla il mem e göndrecekmiş.şimdi ben okuldan aldığım belgeyle ssk hizmet dökümünü direk kendim elden il mem e versem olmazmı o zaman işlenirmi puanım..ilçeyle bir ilgisi varmı..

p_danışman
Aday Memur
02 Kasım 2010 13:51

rehabilitasyon merkezlerindeki çalışma süreleri sayılıyor mu bilgisiolan varsa cevp verirse sevinirim

Karizma1500
Aday Memur
20 Kasım 2010 11:59

Arkadaşlar, ssk da yaklaşık 2003-2007 arası 4 yıl hizmetim var. Şimdi 3 senedir memurum. Ssk da geçen sürelerimi emekli sandığına aktardım. Yani toplamda 7 yıl oldu. 10 yıl dolunca 30 gün izin hakkı elde ediyor muyum, yoksa bu 10 yılın tamamını memur olarak mı geçirmem gerekiyor? cevap verirseniz sevinirim.

vahla
Aday Memur
02 Şubat 2011 15:37

Arkadaşlar ben de meslek lisesi mezunuyum.Son 1 yıl sigortalı olarak staj yapmıştım.1997 de Bu da hizmet birleştirmesine girer mi?

aylaege
Daire Başkanı
02 Şubat 2011 17:11

kısaca şöyle anlatayımm 6 yıl ücretli çalıştım 4 farklı okulda şuan kadrolu yum satjerim ben sskdan hizmet dökümü alıp tektek okulları dolaşıp dilekçemi vereyim yoksa sadece ilçe meme gidip mi halledeyim hizmet birleştirme işini bu arada hizmet birleştirmesi ve hizmet puanı farklı şeylermi ben anlayamadım bunu

yani benim anladığım

hizmet birleştirme önceki siğortanızın yeni sığortanıza dahil edilmedi

hizmet puanıda adaylık kalktıktan sonra çalıştığın okullardan yine yeni işlemler yapıp puanını ekletme işimi

biri lütfen şu iki noktayı anlatsın bana çünü seneye eş durmundan tayin istiycem

Toplam 125 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi