Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

insanlik3
Şef
18 Mayıs 2009 18:13

arkadaşlar ben not ortalamamı yüksek tutmak için 3-4 dersimi bütünlemeye bırakmak istiyorum.

vizelerim gayet iyi geçti.finallere ise çok çalışamadım.onun için 3-4 dersimi finallerde yüksek tutup diğerlerini bütünlemelerde vermek istiyorum.acaba not sisteminde bir karışıklık olurmmu.yalnışmı düşünüyorum.

mesela finallerde bir dersten 0 (sıfır) aldım diyelim.vizesinde ise 85 aldım.haliyle bu ders için bütünlemeye girecem ben bütünlemeden 85 alırsam .geçme notum acaba 85 olarak gelirmi yine .( yani %30 - %70 hesabıyla ) yardımcı olursanız sevinirim.

orcun111
Şube Müdürü
18 Mayıs 2009 18:49

Kardeşim,bütünlemede onur belgesi alabiliyormusun konusunda bir fikrim yok seni yanıltmak istemem,en iisi açıköğretim bürosuna sorman onlar sana detaylı bilgi verirler..

tiranta
Yasaklı
18 Mayıs 2009 20:57

orcun :)))

abı baktım mılletın kafa almıyo koca kafalı ınsanlar napıcan

aldım actım bı blog koydum belgelerı gırsın baksınlar :)))

daha da soran olursa zaten gereklı cevap bıle vermıycem

yanlız pıs oldu dımı :))))

daha soran olursa embesıldır hatta em em besıldır :))))

lınkı goremeyıp soru sorcak olan veya hala hala 4 yıl sonunda mı hr yıl mı dıye soran varmı ??????????? :)))))

bu arada but sonunda onur belgesı verılıyor emınım yuzde yuz

cunku hanım 1.sınıfta tum derslerı cok ıyıydı 1 dersı bute kaldı butte gectı ortalaması tuttu onur belgesı aldı ok

bunuda anladık mı anlastık mı

tiranta
Yasaklı
18 Mayıs 2009 21:00

insanlık 3 arkadasım kesın alınıyor kesın :)

bak sende benı uzme ok tekrar hanımın ban o yıl bute kaldıgını but sonunda onur belgesı aldıgını yıllarıyla bırlıkte belgeletmessın ıns

valla kahrolcam yaa ılla hakaret ettırdıler bana sayfa basından berı okursanız orcun ben aldım demıs ben dedım kı hanım 4 yıl boyunca aldı o 4 yılın sonunda verılen ONUR BELGESI DEGIL ONUR OGRENCISI olmak dıye an-la-ta-ma-dım gitti yaaa :)))))))))))

tiranta
Yasaklı
18 Mayıs 2009 21:13

O KALKAN NE BILIYORMUSUN KALKAN

ARTIK DISIPLIN CEZASI ALAN ARKADAS BILE ORTALAMASI TUTUYOR SA ONU BELGESI VEYA ONUR OGRENCISI VEYA YUKSEK ONUR OGRENCISI VEYA YUKSEK ONUR BELGESI ALABILECEK :)

tiranta
Yasaklı
18 Mayıs 2009 21:19

onur belgesı napılır ne ıse yarar ?

bu belge ınsana onur verır ,bsarılı oldugunu gosterır , ınsanı tatmın eder , nasıl kı dıplomaları cevceveletıp asıyorsak bu belge ben o dıplomayı ıste böle basarılarla dolu bır unıversıte hayatı sonrası aldım anlamını tasır ,

ama anlayana !!!

okulla ısı olmayan dostlar okulda gorsun anlayısı olan vatandaslar ıcın anlamsız ıse yaramaz bı belgedır.

eşim 4 belgeyı calısma odamıza dıplomanın altına sıraladı bende aldıgım egıtımlerımı sıraladım ah bıde 1 tanecık onur belgesı alsamda söle onun gıbı gururla cevcevelesek odamıza

ıste onur belgesı bu ıse yarar

Tyco Brahe
Müsteşar Yardımcısı
18 Mayıs 2009 23:00

helal be biladere bak odanın 1 duvarını onur duvarı yapmış :)

benim ilk okul teşekkür takdir belgelerim bile asılı durur.

Ampul gibi astım hepsini :P :))))

Tyco Brahe
Müsteşar Yardımcısı
18 Mayıs 2009 23:04

kızdırmayın bakiyim benim tiranta mı :)

.zuğa53
Kapalı
19 Mayıs 2009 11:21

tamam da sayın taşkın engin iyi güzel aydınlattın bizi engin bilgilerinle saol da okadar bağırıp çağırmana kendini parçalamana ne gerek vardı anlamadım.tmm almışsın bişe diyeceğimiz yok anladık almışsın tmm.......

müfettiş82
Kapalı
20 Mayıs 2009 10:09

onur belgesi insanın kendini tatmin etmesinden başka hiçbir işe yaramaz helede AÖF den alınan onur belgesi...

tiranta
Yasaklı
20 Mayıs 2009 14:56

mufettıs ;

sımdı sen kufur ıstıon dımı onur belgesı zaten tatmındır baska nolcak zekı ınsan bı sen mı bılıosun tatmın oldugunu

hele kı aof den alınan mıs ulan p.k madem aoflı degılsın bu forum senın nerene battı da geldn buraya.

basrı notu orgunlerde 90 mı aofden alınan bı boka yaramazmıs yoksa sen sınırda mezun olupta asalık kompleksıne kapılanlardanmısın nerden mezun oldun sen aslanım sen belgelesene bı ,belgeledı senın okuldan alınanın degerını tartısalım

tiranta
Yasaklı
20 Mayıs 2009 14:59

ınsanlar neden her b.a maydonoz olur anlamam hep merak etmısımdır, madem aoflı degılsın bu forumda ısın ne ha bol bol kulak cınlamasını sevıyosan o ayrı tabı sende haklısın zevkler renkler tartısılmazmıs

fulya 7777
Aday Memur
20 Mayıs 2009 16:35

slm ben 3. nınıfta onur belgesi aldım ama bi artısı olmadı.

şuan 4. sınıftayım vizem iyi belki bu senede alırım ama bişeye yarayacagını sanmıyorum

tiranta
Yasaklı
20 Mayıs 2009 17:23

arkadaslar zaten onur belgesinin HERHANGI BIR ARTISI OLMAZ IS HAYATINDA VEYA BASKA YERDE

TAMAMEN KİŞİSEL BASARI VE TATMİNDİR !!!!!!!!!!

esım 4 onur belgesı ve onur ogrencısıydı ama memurluga baslarken HİÇBİR ARTISI OLMADI OLMASIDA MANTIKSIZDI ZATEN OK

ONUR BELGESİ KİŞİSEL TATMİNDİR

müfettiş82
Kapalı
20 Mayıs 2009 17:40

tiranta sen normal hayatta tatmin olamadın tatmini başka yerlerde arıyorsun anlaşılan....

ayrıca dogru düzgün konus benim seviyemi de yanına indirme....

tiranta
Yasaklı
21 Mayıs 2009 20:40

he öle ya normal hayatta olamadım da baska seylerde arıyorum keske bu tatmın okul ıs hayatı gıbı guzel seylerde olsa onun ıcın ugrasıyoruzz.

ama dedım ya kulaklarını cınlatmaktan hoslanıyosun sen bellı bu da bı zevk tabı bı nevı tatmın :))

.zuğa53
Kapalı
22 Mayıs 2009 08:53

onur belgesi kişisel tatmindir evet tiranta sana katılıyorum

müfettiş82
Kapalı
22 Mayıs 2009 10:26

aksini söyleyen olmadı kişisel tatmin elvette...

başkada hiç bir işe yaramaz anca bakıp bakıp vay be ben neymişim dersiniz ama sizden baska kimsede aaaa onur belgesi var vay be adama bak demezler...

duvarda süs vaziyeti görür birde çerçevelettirirseniz tam olur...

tiranta
Yasaklı
24 Mayıs 2009 12:58

mufettıs ;

tatmın de anlasmısız ok de

duvarda sus vazyetı gorur ! orjınal bı dusunce

emınım kı lıse dıploman bıle cercevelı sekılde evınde asılıdr kardes :))))sus vazıyetınde

nihatmanaz
Aday Memur
24 Mayıs 2009 14:21

arkadaşlar,

Aöf'de çeko bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezuniyet için törene çağrıldım.Diplomayı törende veriyolar mı?

Bilen ya da daha önce böyle durumu yaşayan bilgi verirse sevinirim...

Toplam 320 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi