Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ulashyani diyorsun ki
11 Nisan 2009 21:26  

Denizbank 'ta Staj Hakkında?

İyi akşamlar deniz bankta staj yapıcam daha sonra bu benim için bi avantaj saglarmı acaba

11 Nisan 2009 21:57

arzu fırat
Kapalı

Ben 2008 de denizbank ta staj yaptım. Açıkçası bana faydası olduğunu düşünmüyorum. Mezun olduktan sonra da bu bankada çalışmayı hiç düşünmedim. Mecburiyetten stajı denizbankta yapmıştım. ŞU anda İş Bankasında çalışıyorum ve kendimi çok şanslı hissediyorum.

12 Nisan 2009 19:05

aliozturk1989

Ama bir bankada staj yapmak başka bir bankaya girmede etkili oluyo dimi

12 Nisan 2009 19:47

aliozturk1989

Bir de ben Pazarlama ve Satış Yönetimi Ögrencisiyim eger allah nasip ederde bir bankaya iş başvurusu yapmak zamanı geldiginde sizce bana uygun hangi pozisyon seçmem lazım pazarlama oldugum için bireysel ,kurumsal pazarlama seç diyolar ama gördügüm kadarıyla kimse tavsiye etmiyo sizce nasıl bir tercihte bulunsam daha iyi olur ( İşin iyisi kötüsü olmaz ama ) tecrübeli arkadaşlarımızdan bilgilerini aktarmalarını ricam olur

12 Nisan 2009 22:24

arzu fırat
Kapalı

staj dahil her iş tecrübesinin işe girmekte çok büyük faydası vardır.Bankaların pazarlama bölümünde çalışmak çok streslidir. durmadan önüne hedefler koyarlar. bu hedefleri gerçekleştirirsin bu sefer neden daha iyisini yapmıyosun diyerek çıtaları yükseltirler.benim kendi düşüncem gerçekten bankacılık mesleğinde bi yerlere yükselmek istiyosanız gişeden başlayın. çünkü bankacılık mesleğinin en iyi öğrenildiği yer gişedir.gerçi sen pazarlama okuyosun tabiki pazarlamada hedeflerin olacak.ama bankada çalışmayı düşünüyosan gişede biraz pişsen ve mesleği tanısan daha iyi olur.

15 Nisan 2009 21:50

aliozturk1989

bende öyle düşünüyorum ya işallah bide okul bitse

19 Nisan 2009 17:12

aliozturk1989

başka fikri olan yokmu acaba

21 Mayıs 2009 23:36

ssylg07

Arkadaşlar denizbank stajyerlere ne gibi imkanlar sağlıyor? Denizbankta staj yapan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

27 Mayıs 2009 14:49

ssylg07

bilgisi olan yok muuuuuuuuuuu

03 Haziran 2009 14:27

aliozturk1989

Evet ya ne tür imkanlar saglıyo daha önceden staj yapmış olanlar bilgilerini paylaşırlarsa cok iyi olur tşkler

08 Haziran 2009 17:44

ah memur olsm_sevinç

çoğu bankaların staj başvuruları bitti diye biliyorum(deniz bankasıda arasında)

yalnış mı biliyorum acaba?

12 Haziran 2009 21:07

aliozturk1989

biz başvurduk kabul oldu okul bittikten sonra diyorum herhangibir kolaylık saglarmı o staj

12 Haziran 2009 21:55

ah memur olsm_sevinç

elbette ki sağlar,sağlamaz mı. hepsi birer referans,heleki bankalar. sizmi örgün müsünüz? yoksa aöf mü? ve hangi ayda başvurdunuz?

15 Haziran 2009 18:37

aliozturk1989

ben myo ögrencisiyim mart ayında yaptım başvurumu temmuzda başlıcam staja ilerde yarıuyacak işallah

16 Haziran 2009 17:20

cigdemsen

Arkadaşlar bankaya başvurmak için iibf veya mühendislik mezunu olmak şartmı,ben sosyoloji mezunuyum aceba bankaya başvursam beni alırlarmı sizce , bu konuyla ilgili bir bilginiz varmı.. teşekkür ederimm

Toplam 14 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?