Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
27 Nisan 2009 14:48  

4 Yıllık Lise Mezunu olanlar için Kadro Derece Dilekçesi Örneği Lazım..

Arkadaşlar dilekçe örneği lazım. Bi yardımcı olun...

27 Nisan 2009 15:11

efdak

Sayın hocam, ben şöyle bir dilekçe örneiyle hallettim.Buyrun,

..................................MÜDÜRLÜĞÜNE,

Okulunuzda,.........sicil numaralı öğretmen olarak görev yapmaktayım.Ortaöğrenimimi tamamlamış olduğum...................................Lisesin'de 1 yıl hazırlık sınıfı okuduğum için,657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 36. Maddesi A Bendi 6. fıkrasına göre ( Ortaokul ve dengi, lise ve dengi okulların, normal öğrenim süresinden fazla olması halinde, başarılı her öğrenim yılı için bir kademe ilerlemesi uygulanır. ) bir kademe almam gerekmektedir.Bu isteğimin göreve başlama tarihi itibariyle (../../. ) geçmişe dönük olarak yapılması için;

Gereğini bilgilerinize arz ederim.../../200.

EK : Hazırlık Sınıfı Okuduğuma Dair Belge

27 Nisan 2009 16:09

buselife

efdak haocam

hazırlık sınıfı okuduğuna dair belgeyi nasıl aldınız hocam cevap verirmisiniz.bende okudum bu dilekçeyi ben de yazıcam.

birde üniversitede okuduğum hazırlık sınıfı sayılırmı?

27 Nisan 2009 17:30

Bilisimtekno_ogrt

okuduğunuz liseye bir dilekçe ile başvurursanız istediğiniz belgeyi verirler. Üniversitede okuduğunuz hazırlık için kademe alamazsınız.

27 Nisan 2009 17:46

trakonya

arkadaşlar bende 4 yıllık lise kazanmıştım hazırlık sınıfını bitirdim ama lise 2.sınıftayken okuldan ayrılıp düz liseye geçiş yaptım.acaba bende kademe ilerlemesinden faydalanabilirmiyim?yardımlarızı bekliyorum.....

27 Nisan 2009 20:11

civ_civ

sanmıyorum faydalanamazsın gibi geliyor bana.okul müdürüne sorsana onlar bilir.

27 Haziran 2009 18:45

vipyakup

kardeşim niye faydalanamasın adam hazırlık okumuş sadece dilekçe ile belge alacak tabi okul kıllık yaparmı bilmiyorum ama sanmam yapacağını sen boşuboşuna okumamışsın uydurmuyorsun sedece okul değiştirmişsin problem olmaz

12 Eylül 2012 14:42

smiley89

arkadaslar ben hazırlık sınıfını ılkokul 5ten sonra okumustum hatırlayanlar bılır bır donem 5.sınıftan onra gırılıyodu sınavlara bu sekılde olsada sorun olmaz degıl mı ? bırde hazırlıgı baska ılde okudum ama mezun oldugum lıse baska bır anadolu lısesı hangısınden yazı ıstemem gereklı dılekçeyı ben kendım mı yazmalıyım okula?

Toplam 7 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?