Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : SevkiSevilesin
27 Mayıs 2009 14:51  

kuran kursları ne zaman kapanıyor

bizm müftü 12 hazirana kadar öğrenci olmasada kursta olacaksınız demiş bu uygulama doğru mu siz ne zaman tatil ediyorsunuz

27 Mayıs 2009 18:45

deryy

evet 12 haziranda kapanıyor öğrenci gelmese bile hoca gidip kursu bekleyecek sebebini sormuştuk gecen toplantıda yaz kursu için hazırlık yapın denildi plan vs mantıksız bence

27 Mayıs 2009 19:06

elfgül
Kapalı

bizim 1 haziranda bitiyor...

12 haziranı ilk defa duydum...

27 Mayıs 2009 19:22

Baş.ak
Kapalı

bizim 29 mayısta bitiyor

27 Mayıs 2009 20:14

ağa memo

iyi arkadaşlar sizin işiniz iş desene bizim 20 temmuz da bitiyor

27 Mayıs 2009 21:26

nursada

Bizim 29'unda kapanıyor da yaz kursları ne zaman açılıyor?

27 Mayıs 2009 22:41

saliiiişşş

arkadaşlar biizmde 29.da kapanıyor müftümüz hamdolsun çok ii biri.izin konuusnda bizi idare ediyor Allh razı olsun...22 haziranda da yaz kursları başlıyorr.

28 Mayıs 2009 00:06

mterdemli
Yasaklı

Arkadaşlar bende birşey sorayım.

İzin işi nasıl oluyor.

Normal kurs bitince yaz kursuna kadar izinli değil mi öğreticiler.

Eşim kurs bitince il dışına çıkacağını söyledi müftülük çıkabilmeniz için mazeret izni almanız lazım demiş. Zaten bu süreçte hocalar izinli olmuyor mu?

Yaz tatili nasıldır belli bir dönemi yok mu?

Kurs kapalıyken ne izni anlamadık.

28 Mayıs 2009 10:19

adalet 1102

kurs yarın bitiyor.ancak 1-2-3 ve 8 haziranda yaz kursları için seminerler var ve katılım mecburi.ayrıca 15 haziran da saat 14 te sayın bardakoğlu tüm görevlilere uydudan seslenecek .yani toplantı olacak.

28 Mayıs 2009 14:13

zehra27
Kapalı

mterdemli kardeş memurların yıllık izni ilk on yıl için 20 gün.eğer il dışına çıkacaksan izin alman gerekiyor ve en fazla 20 gün alabiliyorsun.halbuki bir yıl içinde toplam 2 ay gibi tatilimiz oluyor.malesef bizimkisi öğretmenlerinki gibi değil.bende memleketime gitmek istiyorum ama 20 gün yetmiyor.bu konuda değişiklik yapılmasını çok isterim

28 Mayıs 2009 15:53

mterdemli
Yasaklı

Biliyorum hocam izin konusunuda, mesela öğretmenlerde yıllık izin diye bir kavram yoktur. Yarı yıl ve yaz tatili vardır. Bu tatillerde de tatilini nerede geçireceğini okul yönetimine bildirir gider.

Şimdi benim anlamadığım nokta; KKÖ ri kursun kapalı olduğu dönemlerde yıllık izin mi alması gerekiyor?

ben normal tatil döneminde izinli sayılacaklarını düşünmüştüm ama biraz farklı sanırım.

Eşim Allahtan kendi memleketimizde çalışıyor da pek sorun olmayacak. Aksi durumda işimiz zordu..

29 Mayıs 2009 14:37

deryy

kış kursu 12 haziranda bitiyo bir hafta seminer alacakmışız ve yaz kursu başlayacakmış müftümüz öyle söyledi erken bitiren kurslar genelde denetlemenin az olduğu yerlermiş yani diyanet 12 sine kadar kurs açık kalacak demiş

29 Mayıs 2009 19:37

nergisnur
Kapalı

arkadaslar bizde insanız yaz kursu baslamadan 1 aylık seminere cagırdılar ben ailmle bir hafta geçirçem derken malesef bize hiçmi tatil hakkı yok bizde insanız

29 Mayıs 2009 19:58

Hak-ka sarıl
Kapalı

ben bir imam olarak k. kurs öğreticilerine haksızlık yapıldığını düşünüyorum. biraz dinlenmek onların hakkı

30 Mayıs 2009 14:23

büşra 33

bizim kursta haziranın 5 de kapanıyo.neden heryerde farklı anladım.

Toplam 14 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..