Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazhopaliVenn
27 Mayıs 2009 21:16  

Kapalı
pegem denemeleri nasıl

arkadaşlar bu yıl kpss pegeme yakın olacak diye bir söylenti var. siz ne düşünüyorsunuz.

27 Mayıs 2009 22:47

swordx88

inşallah öle olur.

27 Mayıs 2009 22:49

aquilaa
Kapalı

eğitimi çok kolay ama gyksı tuhaf. tarihten sırf kasmış olmak için abidik gubidik yerlerden soru yapıyolar. bazen de matematiği kasıyolar. vesselam kolay pegem, bence daha zor olur.

27 Mayıs 2009 22:52

me_lisss
Yasaklı

pegemin piyasadaki tüm yayınlarını aldım..

dershanedeki eğitim bilim hocamızda pegemi baz alıyor.. gerçi dershane her ne kadar yargıyla çalışsada pegemin tüm kitaplarını getirtti..

pegem 5000 soru gerçekten soru niteliği açısından güzel orada bakış açınızı değiştiren nitelikte kaliteli sorular var..

pegem çek kopart yaprak testler hem genel kültür hem eğitim sınav formatına uygun ve soruları gayet iyi..

pegem fasikül denemler. yaprak test ve 5000 soruyu çözdükten sonra onlar baya yavan kalmış.. 2007 kpss formatında sorular cevap açık direkt ve net...

pegemin genel kültürüde keza öyle gereksiz abartı saçma salak bilgi yok..

ihtiyaç 2007 ve 2008 de kullanmıştım çok basit ve yorumsuz sorulan direkt belirtilmiş ve bazı alanda yetersizdi bu yıl hiç bir yayınını almadım pek bişide değişmemiş zaten geçen yıl üzerine kes kopyala yapılmış..

kriterin soru bankası birde data kral kızı serisini aldım şu ana kadar pişman olduğum bir kitap yok. kral kızı seriside özellikle tarihini beğendim.. şematik ve kavramsal ağla anlatmış.. sorularıda sınavla parelel kanımca.. yorumlarım bunlar..

27 Mayıs 2009 22:59

runner23

10 fasikül Eğitim Bilimleri denemelerini sakın alma. ben aldım 3 tane çözdüm diğerleir duruyor. Çok kolay sorular var. Sınav formatına uygun değil soruları.

28 Mayıs 2009 21:43

marie curie
Kapalı

cevaplarınız için teşekkürler. kolay gibi evet en azından tekrar oluyor. yedi iklim denemleri de moral bozuyor. neye güveneceksek artık...

29 Mayıs 2009 01:26

kaangencer
Yasaklı

Hepsini çözün yaa ben bir gün ihtiya. bir gün pegem denemesi çözüyorum evet her denemede farklı bir kısım zor oluyor ama önemli olan yanlışları mutlaka tekrar etmek öyle değil mi???

29 Mayıs 2009 03:38

by_bebe

arkadaşlar biz paronayak olmuşuz ya ben bunu anladım.yani güzel olması için illa bizi dökmesi mi lazım.pegem kolay evet.ihtiyaç kolay evet.yargı kolay evet.teore kolay evet. yahu ben ihtiyaç denmelerinden 60 alan arkadaslarımı biliorum kolaysa onlar nie yapamıyor?

kolay yerine ya ben de daha az hata yapıyorum artık demeliyiz.

gecen sene 4 tane kendini bilmez abidik kubidik soruhazırladı diye bu en verili geçirmemiz gereken zamanı motivemizi düşürerek geçirmeyelim.

ihtiyaç-yargı ve pege deen egiti 110 neti bulan arkadasları tebrik ediyorum.suyu bulandırmayalım.güzel hazırlanmışsınız gerçekten emekleriniz zay olmasın.

-------------------------------------------------------------

ben yapamıyorum kardeşim o zaman gerizekalı ıyım hayır çalışmadım.yeterince hazırlanamadım yapamıyorum yani.

kolylıklar diliorum sizlere.

29 Mayıs 2009 17:18

marie curie
Kapalı

by beehaklısın aslında. insanın yine de morali bozuluyor. ayrıca yedi iklim yüzünden iklimim bozuldu... atanırsam sırf protesto olsun diye bir daha girip hepsini yanlış yapmak istiyorum...

29 Mayıs 2009 21:17

lagünn

ben pegemden gözüm kapalı 95 yaptım 10 denemede en 115 e kadar çıktım böyle olursa hiç puan gelmez gy gk sini hiç bilmiyorum

Toplam 9 mesaj
Grup Vizyon