Editörler : ayşegül bgm
04 Haziran 2009 08:25

Att arkadaşlar müjde.....

sevgili ATT arkdaşlarım çok şükür alımlar olucağını açıkladı bakan ve çok şükür ki alınacak att sayısı yüksek olacakmış hepimizin gözü aydın :D

Eyüp Duran
Kapalı
04 Haziran 2009 11:42

kac att alinacak acaba ciddi miktar derken neyi kasdetti bakanimiz acaba???

gökçenxx
Memur
04 Haziran 2009 17:12

ciddi miktarda dedi inş sayıda gercekten ciddi olur hayırlısı olsun arkadaslr atanamayan att kalmaz inş.

akdemir0404
Aday Memur
05 Haziran 2009 08:20

inşallak arkadaş inşallah

acil tıp tek_64
Aday Memur
05 Haziran 2009 17:10

inşallah puanlarda düşer artık hayırlısıyla...

@caglar@
Şef
06 Haziran 2009 16:23

1300 ATT lise

akdemir0404
Aday Memur
08 Haziran 2009 08:47

allahın izniyle kardeşim dediğin kadar alınırız

@caglar@
Şef
11 Haziran 2009 16:01

gnc

beadlecues61
Memur
11 Haziran 2009 16:14

hareket halindeki ambulansta damaryolu açacak, entübasyon yapacak, hasta maskeliycek, ilaçları yerinde kullanacak adam lazımken yetiştiremedikleri adamları işe alan devlet anlayışı ile bu millet daha çoook sedyeden düşer.. sonrada anesteziyi ararlar herzaman ki gibi yardım yardım mavi kod diye... umarım işine hakim att kardeşlerim atanır

EX DUHUL
Yasaklı
11 Haziran 2009 21:14

hangi att şimdiye kadar entübasyon yapmış

damar yolu açarsa birde boyumluk takarsa şükret

ne biliyorlar %80 bişey bildiği yok devlet te de 5 güne bir gel yat yat git..naaapacak bu kadar

Emre1382
Aday Memur
12 Haziran 2009 17:45

SEN NE SAÇMLIYORSUN BİRADER.SAĞLIK SEKTÖRÜNDE EN AĞIR İŞİ ATT LER YAPAR.AMBULANSIN İÇİNDE TRAFİK KAZASI YAPMA RİSKİN VAR,HİÇ BİLMEDİĞİN BİR EVE GİREREK HAYATINI ORTAYA KOYUYORSUN,TRAFİK YOĞUN OLUR VAKA YERİNDE LİNÇ EDERLER.SEN KİMSİNDE BÖYLE AĞIR KONUŞUYORSUN!!!! KAÇ ŞEHİT VERDİĞİMİZDEN HABERİN VARMI SENİN.112 DE ÇALIŞMAK HASTANEDE NE HASTA UYUTMAYA BENZER NEDE BAŞKA BİRŞEYE.BUNU SAKIN UNUTMAYIN!!!!!!!!!!!!

@caglar@
Şef
14 Haziran 2009 11:57

gnc

ıguana
Aday Memur
14 Haziran 2009 14:14

herkes kendi işine gücüne baksın mümkünse, kimse kimsenin ne şartlarda çalıştıgını bilmiyo biz att lerin de siz anestezilerinde nasıl çalıştıgını herkes bilir ne de olsa boş yere kafa agrıtmayın işinize bakın.....

EX DUHUL
Yasaklı
14 Haziran 2009 15:37

ne oldu yaa gercekler zorunuza mı gitti

cümle alem bilir att lerin bi halt bilmediğini....

14 Haziran 2009 19:19

cümle alem bilir att lerin bi halt bilmediğini....EX DUHUL evet cümle alem bilir att lerin nasıl canla başla çalıştığını.sen çok biliyorsunya ondan böyle cahilce konuşuyorsun.laf olsun diye yazmışsın kuru kalabalıksın.inşallah elimize düşmezsin.inşallah 112 ye muhtaç olmazsın.acırım haline acırım kendini bilmezliğine.

EX DUHUL
Yasaklı
14 Haziran 2009 19:33

BEN 112 DEDE ÇALIŞTIN ÇALIŞMA ŞARTLARINI İYİ BİLİRİM

ATT LERLEDE ÇALIŞTIM AMA GERÇEKTEN Bİ ŞEY BİLMİYORLAR YAA

AMA PARAMEDİKLER BAŞKA ONLAR BU İŞİ BİLİYORLAR

EX DUHUL
Yasaklı
14 Haziran 2009 20:44

HASTAYI GÖRDÜĞÜNDE KORKAN NE YAPACAĞINI BİLEMEYEN ELİ AYAĞI TUTUŞAN BİRÇOK ATT BİLİRİM

ATT LERİN ÇOĞU OKULDA HİÇ BİRŞEY ÖĞRENMEZ ATANIRLARSA BİRAZ BİRŞEY ÖĞRENİYORLAR

ÖZEL HASTANELERDE ÇALIŞAN ATT LERİ HOSTES YERİNE KULLANIYORLAR

TAVSİYEM KENDİLERİNİ GELİŞTİRMELERİ

EX DUHUL
Yasaklı
14 Haziran 2009 20:47

HASTAYA MÜDAHALE ETTİĞİMİZDE YAN TARAFADA YATIRIP MAYİ TAKTIĞIMIZ ATT LER VARDI

HER NEYSE BANA KIZMAYIN ARKADAŞLAR KENDİNİZİ GELİŞTİRİN

KENDİNİ GELİŞTİREN ATT ARKADAŞLARIMIZDA VAR AMA ÇOK AZ

BU İŞİN EHLİ PARAMEDİKLER GERÇEKTEN MESLEĞİN HAKKINI VERİYORLAR.112 İSTASYONLARININ ÇİLESİNİ BENCE ONLAR ÇEKİYOR

sessiz kalem
Kapalı
15 Haziran 2009 00:07

exduhul dediklerine dikkat et biraz.bi kaç olumsuz örnekle bütün att leri kötüleyemezsin.sen daha bişey görmemişsin... entübasyon vs. rutin yaptığımız işler.sen necisin bilmiyorum ama bu kadar önyargılı olma bence... paramedikliğe gelince kökü att onlarında.ve bi çok paramediğe taşçıkartan att ler var..

uygurduru
Aday Memur
15 Haziran 2009 13:33

ATT ARKADAŞLARIM SAKIN BU EX DUHUL'UN SÖZLERİNİ DİKKATE ALIPTA BOŞUNA SİNİR OLMAYIN...

BU ARKADAŞIMIZ DAHA ÖNCE 112 ÇALIŞMIŞ ÇALIŞMA ŞARTLARINIDA BİLİYOR... BİZ ATT LER GELDİKTEN SONRA 112 DEN ÇEKİLDİKLERİNDEN BİZLERİN VARLIĞINI HAZMEDEMİYOR...

BIRAKIN NE DERSE DESİN

BİZ ATT LER ATANDIKTAN SONRA 112 LERE BİR DÜZEN GELDİ

BİZ 2 İSTASYON BİR ARADA ÇALIŞIYORUZ DİĞERİNDE ATT FALAN YOK ÇALIŞMA ŞEKİLLERİNİ GÖRÜYORUZ(HİÇTE İÇ AÇICI DEĞİL)

BİZ ATT OLARAK DAMAR YOLUDA AÇIYORUZ,NAZOGASTRİK SONDA DA TAKIYORUZ,ENTÜBASYONDA YAPIYORUZ,HASTAYI DEFİBRİLEDE EDİYORUZ,KOMUTADA Kİ DOKTORUN İZNİYLE GEREKLİ İLAÇLARIDA YAPIYORUZ,İĞNEYLE SU ALTI DRENAJIDA YAPIYORUZ,KEMİK İÇİ YOLDA AÇIYORUZ

EX DUHUL KARDEŞİM SEN BİRTEK ENTÜBASYONDAN ANLARSIN... SEN NE BİLİRSİN İĞNEYLE SU ALTI DRENAJINI,NE BİLİRSİN KEMİK İÇİ YOLU,NE BİLİRSİN EKG YORUMLAMAYI.

BİZ ATT LER İÇİN ENTÜBASYON ÇOCUK OYUNCAĞI BİZ ENTÜBASYONUN YANINDA 4 YILLIK OKUL HAYATINDAN SONRA BİR ÇOK KONUDA EĞİTİM ALDIK.TEMEL MODÜL,ÇİYAD,TRK SERTİFİKASI ALDIK DİYECEM AMA SEN NE ANLARSIN ÇİLYAD DAN TRK DAN...

SENİN KARŞILAŞTIĞIN ATTLER PANİK YAPMIŞ OLABİLİR BUNDAN DOLAYI BÜTÜN ATT ARKADAŞLARIMIZI KARALAMAYA HAKKIN YOK

4212
Aday Memur
15 Haziran 2009 14:29

ölü att'lere laf atmadanönce aldıkları eğitimleri bir araştır ben kmonya 112 bünyesinde çalışıyorum ve çoğu doktorun bile sahip olmadıgı eğitim ve sertifikalarım var

1temel modül

2çilyad

3trk

ve konya bu işe durmaksızın devam ediyor sen 180'le giden ambulansta entübasyon yaptın mı bari?

inadına att

Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi