Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
13 Haziran 2009 16:35  

Öğretmenler Kurulu yönetmeliği

Arkadaşlar öğretmenler kurulunun nasıl yapıldığına ilişkin yönetmelik tüzük her ne olursa linkini yazabilirseniz memnun olurum...

öğretmenler kurulunda her söylenen yazılır diye bi ibare hatırlıyorum... bizim okulda hiç bi söylenen yazılmıyorda... yönetmelikte böyle bişey varsa yazılmasını talep edicem...

diğer bi sorumda ücretli öğretmen arkadaşlar sene sonu kurulunda alınan kararlarda oy kullanabilirmi...

yardımlarınız içinm şimdiden teşekürler...

13 Haziran 2009 16:55

f1979

kadrosuz usta öğretici ücretli öğretmen derslerin son kesim günü görevi bitmiş sayılır....

13 Haziran 2009 20:59

birisi_r

ama kurul cuma günü yani ayın 12 sinde yapıldı tam okulların kapandığı gün o zaman oy kullanabilirlermi disiplin cezalı bi öğrencinin cezasından kaldırılmasında..

13 Haziran 2009 21:19

ali karadayı

Böyle bir yönetmelik bildiğim kadarıyla yok.. Birçok yönetmelikte Kurulla ilgili bilgi var. Ayrıntılı bilgiyi bir başmüfettişin sayfasından alabilirsiniz.. http://www.siteturkmen.com/ Öğretim Çalışmaları kısmında..

13 Haziran 2009 21:21

uzman58_55
Kapalı

ilköğretim kurumları yönetmeliğinde öğretmenler kurulu,zümre öretmenler kurulu,şube öğretmenler kurulu oluşturma toplanış toplanma süresi ile ilgili yüzeysel açıklamalar var.ancak genel ortaöğretim için bilemem

13 Haziran 2009 21:24

birisi_r

çok teşekür ediyorum... aradığım şeylerin bir kısmını buldum... müdürlerimizin kendilerine göre iyi olanı değilde öğrenciler için iyi olanı tercih etmeleri dileğiyle

15 Haziran 2009 23:55

fatihzga
Kapalı

disiplin cezalı öğrencilerin kurula sunulması artık eylül ayındaki öğretmenler kurulu toplantısında yapılacakmış.müdür bugün kendisi bize açıkladı ve eylül ayına bıraktı.hiçbir ücretli öğretmen toplantıya katılmadı.ben de katip üyeydim her şeyi değil ama bir 10 sayfalık yazı yazdım.mecburen.

22 Ocak 2012 04:20

42k40h

d

Toplam 7 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?