Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
16 Haziran 2009 23:15  

Panik Atak Rahatsızlığı Olan polislik yapabilirmi?

arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın panik atak teşhisi konulan bir personel polislikten sivil memurluğa gecirile bilir mi?

17 Haziran 2009 11:06

Diyar Gökova

Sence mantıken yapabilir mi? Kesinlikle geri hizmete verilir.Polislik yapamaz.Bir polisin Gih memurluğuna bu tür rahatsızlıktan dolayı verildiğini biliyorum hatta bu kişi komiserdi.Öğrenilirse polislik yapamaz diye biliyorum......

17 Haziran 2009 23:12

turgut752
Kapalı

ARKADAŞLAR BİLMEDİĞİNİZ KONULARDA YORUM YAPMANIZ ÇOK YANLIŞ. BURAYA YARDIM İSTEYEN ARKADAŞA YANLIŞ BİLGİ VEREN ARKADAŞ SENİ KINIYORUM. CEVABA GELİNCE:

PSİKİYATRİK HASTALIKLAR 2 YE AYRILIR:

1- NEVROTİK BOZUKLUKLAR: DEPRESYON, ANKSYETE, OBSESİF KOMPULSİF KİŞİ. BOZ.VB

2- PSİKOTİK BOZUKLUKLAR:MANİK DEPRESİF,ŞİZOFRENİ VB

POLİSLER 1 GURUPTAKİHASTALIKLARA YAKALANDIĞINDA POLİSLİĞE DEVAM EDERLER.EĞERHASTANE DE YATSALAR DAHİTEDAVİ SONRASI EN FAZLA İDARİ POLİS OLURLAR (GİH DEĞİL)

2 GURUPTAKİ HASTALIKLARAYAKALANAN POLİS MEMURLARI İSE EMEKLİLİK VEYA G.İ.H ARASINDA TERCİH YAPAR.

AĞIR SEYREDEN NEVROTİK BOZUKLUKLARDA ÖRNEĞİN MAJÖR DEPRESYON GİBİ KİŞİ 1 YADA 2 YIL TEDAVİ SÜRECİNE CEVAP VERMEZSE G.İ.H. OLUR. ARKADAŞLAR POLİS OLARAK ÖNYARGILI OLUP MESLEKTAŞLARINIZIN MORALİNİ BOZMAYIN GEÇMİŞ OLSUN

18 Haziran 2009 12:02

Diyar Gökova

turgut752,

Bende sizi cevabıma yazdığınız mütevazilikten uzak bu yaklaşımınızdan yana kınıyorum.Ben sadece yakınımda tanık olduğum örneğe göre cevap verdim.Hatta sonunda dedim ki öyle biliyorum.Sadece bildiğini yazsaydın taki yazdıklarında mantıklı...Böyleyse daha iyi Arkadaşın içi rahat olsun o zaman...

Toplam 3 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?