Editörler : Pangaea
«67891011121314151617»

yasemins
Kapalı
27 Haziran 2009 19:26

birincilerin tıp kazandığı soruyu ben akademik başarı dedim.

vee diyagramı iki soruda vardı. ama 1 şıkta işaretledim.

işbirlikli öğrenme işaretlediniz mi?

kaç tane istasyon vardı cevaplarda.ben 1 tane istasyon yaptım.

fthrys
Memur
27 Haziran 2009 19:28

Evet biraz daha farklıydı galiba o ama programlı ögretim yoktu galiba sıklarda...

RoseAnge
Aday Memur

peki öğrenmedeki ağlayan çocuğa emzik vermeyi ne yaptınız?

pheadrus
Memur

herkes başarılı kimlik diyor ama (bazıları ipotekli de diyor ama)

sorunun son cümlesini özellikle okudum ..keşke bu kadar sık bölüm değiştirmeseydim çok pişmanım diyor

yani ana babasının belirlediği tıpta tutunamayıp bölüm değiştirmiş hemde birden fazla kez..

yani bu durumun adı kargaşalı yani dağınık kimlik

diğer bir soru da şu..

çocuk itaat ve ceza da değil zira öğretmeni yokkende söylemiyor..o yüzden itaat değil..kanun düzen hiç olamaz zira sözleşmeyi yaparken kavga etmemek ve şikayet etmemek vardı şartlarda..fakat kavga ettiğine göre uymamış..zaten ben o soruya bakınca eriksson un 3 tip düzeyini gördüm..gelenek öncesi,geleneksel, gelenek sonrası..o yaştaki bir çocuk en üst düzey olan gelenek sonrası na giremez..geriye ya kanun ve düzen yada iyi çocuk kaldı..benim için..kanun ve düzenide demin dediğim sebepten eledim..iyi çocuk dedim...

melek_yavuz
Aday Memur

kaçınma ve yaklaşma çatışmaları ile ilgili bir grafik vardı o soruyu ne yaptınız acaba arkadaşlar

ferdyzz
Memur

ben politikacıların sorusunu önce sözel dedim ama önce dediği için sosyal zeka dedim. gerçekcilik realizmi de gerçekcilk yaptım. sonra görüş geliştirmeydi bi tanesinin cevabı çünkü görüşünü değiştirebiliyodu.ranj 5 idi.ama 4,7 demişsiniz ölçme sorusuna ben sadece 4 dedim hiç ölçmedği için. tıp sorusuna bende değer ! dedim.

kim bilir kim?
Kapalı
27 Haziran 2009 19:29

ösym çarpıtma var dediyse vardır canımı sıkmayın ...çarpıtma var .....:(

aslında ilgi de doğrudur evet ama değer değer değer o değer değer olacaaaakkkkkkkk....

dumanisTeacher
Daire Başkanı

işbrlkçi işartldm

bı sesine özelden özele akl yrtme

beray-ı ziyaret
Şube Müdürü

bi de bi gerçekçi, idealist öğretmen vs diye bi soru vardı . idealist yaptım ama:(

mermerali
Genel Müdür

kromozom sorusunun cevabı e olacaktı çünkü dış etkilerle kalıcı değişiklik mutasyonla oluyo ve eşey hücerlerinde 23 tane kromozom vardır

melek_yavuz
Aday Memur
27 Haziran 2009 19:31

iyiyi kötüyü doğruyu güzeli vb.. hatırlayamıyorum gerisini cevaplar ilerlemecilik , gerçekçilik, varoluşculuk vardı acaba cevabı neydi?

kim bilir kim?
Kapalı

teacherim ..bak özelden özele akıl yürütme olmaz dedim niye çünkü çocuk ilkokulda ..işlem öncesi döneme ait bi kavram oooo..tabi kendi teorim ...

crazyy66900
Müsteşar Yardımcısı

basarılı kımlıkmıydı bagımlı kımlıkmıyı arkadalar

neh_
Aday Memur
27 Haziran 2009 19:32

kromozomlu soru e şıkkı idi arkadaşlar b kitapçığında. 23 eşey kromozomu vardır. bunlardan cinsiyeti belirlemeyenlere otozom denir. eşey kromozomlarının bir araya gelmesi genotipi meydana getirir. dışsal faktörlerle genotipin bozulması mutasyondur.

kubalakk
Şube Müdürü

ama arkadaşlar soruda bebek için emzik anne için aglama nasıl pekiştrmedir demiodu ki

bebek için aglama anne için emzik verme hngi pekiştirmedr diodu anlamdım

zihnm durdu

tubiss_84
Şef

ilgi ilgi ilgi:)))

yasemins
Kapalı
27 Haziran 2009 19:33

mermerali hocam kesinlikle e şıkkıydı.mutasyon.

biyolojici olmak lazım gerçi ama. yine de ücretli öğretmnelik yapmıştım geçen yıl. fen dersine girmiştim. işime yaradı.

seneyede fizik kimya sorar bunlar.

crazyy66900
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2009 19:34

ıpoteklı kımlık olmasılazım kız omur boyu hatlarından yakınıyo sonunda basarıyı bulmu sama omur boyu ıpoteklı yasamıs

ıyıyı dogruyu falan fılan dıyodu ogrencılerıne yararlıseylerı bulmalarına yardım edıyodu ondan emın deılım mutlak ve kesın degsmezler vardı ondan ıdealıst dedım ama bılmıorum

biödeniz
Şef

kromozomlu sorunun cevabı e şıkkı ,mutasyonlu olan

eda-
Kapalı

değerlerin herkes için aynı olduğnu savunan,bireye karar verme özgürlüğü tanıyan yaklaşım gerçekçi olacktı herhalde.bir de yapısalcılık diye bir şık vardı.(eminim herkes davranışçı yaklaşım yapmıştır ama yine de yapısalcılıktan emin değilm)

Toplam 3058 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi