Editörler : F16 Gökçen
29 Haziran 2009 15:07

daha birbirimizi görmedik bana diyorki ben evlenmeyi düşünmüyom .

bir arkadaş beni bir arkadşı na uygun gördü ,bende olur dedim konuşuruz anlaşırsak neden olmasın dedim.

ve numaramı oğlana verdi ,ilk günler iyi ciddi konuşuyordu evlenmeyi düşünen biri gibi.ama ne olduysa daha birbirimizi bile görmedik bana diyorki ben evlenmeyi düşünmüyorum .?

resmen reddetti beni daha görmeden !bende görmeden neden reddediyon beni dedim ,birazcık yumuşadı ama kaç gündür yine aramıyor ,,,ne olduğunu anlamış değilim !

historian19**
Kapalı
29 Haziran 2009 15:08

güzel

-t.ATu-
Kapalı

yoksa o kız senmisin fırata ayarladığımız kız..hııı bak yakaladım

sukuBİP!
Kapalı

önceden hazırlanıyosunuz dimi bu başlıklar için:)

oğlanmış zaten boşver

ceyyydacccık
Kapalı
29 Haziran 2009 15:09

HELİMEEEEEEEEEEEEEEEEEE

:DDDDDDDDDD

buruşukzeytin*
Kapalı
29 Haziran 2009 15:09

eman gene mi heralde helime sabah ki vakadan sonra yasaklandı aylin olmuş:Ppp

kudretsolmaz
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2009 15:11

sabah halimeyele güne başladık,günün ikinci yarsında aylin aldı bayrağı helime'den hadi hayırlısı ,günün üçüncü yarısında hangisi alacak bu bayrağı merakla konu bekliyoruz aylin.ama şunu söyleyim günün tam reyting alacak saatlerinde konuyu açmışsın ,şimdi yorum zamanı... :)

aylin'
Aday Memur
29 Haziran 2009 15:12

şoktayım arkadaşlar neden böyle değişmiş olabilir

ceyyydacccık
Kapalı
29 Haziran 2009 15:14

kudretçin yanılmıorsam 3.cü ayça idi:DDD

helimeyi samanlıkta bastılar:PPppp

tenshinamida
Kapalı
29 Haziran 2009 15:14

salla gitsin sen de görmediğin biri için bu kadar takmaya değmez!

aylin'
Aday Memur
29 Haziran 2009 15:15

kudretsolmaz beni kırdığının farkındamısın .ben sizden rica ediyorum .özellikle forumda yorumlarını takip eden biriyim ,beğendiğim karekterlerdensin aynı zamanda .benim konum hakkında bir yorum yaparmısın ltfen

* SanaLizasyon *
Yasaklı
29 Haziran 2009 15:16

senı gormeden once fotonu gormus olmasın :)

kudretsolmaz
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2009 15:30

adı: aylin ! bak arkadaşım ,seni kıracak, hakaret içeren, söz söylemedim iyi oku yazımı.Seni nasıl reddetti ,ne dedi de resti çekti ,senin yazında bir tuhaflık var biraz

aylin'
Aday Memur
29 Haziran 2009 15:33

ben ciddi değilim ben evlenmeyi düşünmüyom ,artık konuşmayalım dedi.ondan sonra ben söyledim ona neden beni görmeden reddediyon diye ,oda yumuşadı .bir kaç aradı onu dedikten sonra .ondan sonrada hiç aramadı öyle bitti. sakince sanırım .

olanlar bunlar kudret.

""realist-ev-kızı:)
Şube Müdürü
29 Haziran 2009 15:35

konuşa şeklin hoşuna gitmemiştir.sıkıcı bulmuştur veya çok hevesli görmüş gözü korkmuştur.

furgon25
Yasaklı
29 Haziran 2009 15:36

olmaz ki sabah seviştin mi soroyordun soru cevabı ne oldu öğrenek lazım bak vatandaş ilgili:):):)

07kartalbey
Yasaklı
29 Haziran 2009 15:37

kudret çok güzin abla gördüm seni hayırdır, sana yorum yap dedi sende yaptın öyle mi helal sana Valla şaşırttın beni !!

kudretsolmaz
Başbakan Müsteşarı
29 Haziran 2009 15:38

o ciddi değilim konuşmayalım dediyse sende bırak arama sorma eğer ciddiysen tabi.Karşı tarafın hoşuna gitmeyen davranışların olmuştur ve seninle ciddi ciddi düşünmekten vazgeçmiştir ya da bir gün yanına gelip yüzyüze konuşmayı tercih etmiştir ve telefona son vermiştir. Pek çok sebebi olabilir adı aylin arkadaş!

aylin'
Aday Memur
29 Haziran 2009 15:43

yorumun için teş. ediyorum kudret solmaz,daha yüzyüze hiç görüşmedik ,tekliftede bulunmadı .

bakalım ne zaman arıyacak .ben ttabiki ciddiyim .msn den silmemiş beni yalnız .,çevrim içide olmuyor hiç .teldende aradığı yok.

bitti bence ,

-t.ATu-
Kapalı
29 Haziran 2009 15:44

furgon aylin helime mi

Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi