Editörler : crops35
03 Temmuz 2009 21:32

erzincan da söförlük düşünenler puanlarınız ve yazmayı düşündüğünüz kurum

evet arkadaşlar durumu az biraz olsun şekillendirmek için yazarsanız sevinirim esenlikler dilerim ...

cool&cool
Şube Müdürü
04 Temmuz 2009 21:45

evet arkadaşlar erzincan ı yazmayı düşünenler bekliyorum özellikle şöförlük kadrolarını ...

YEJEYAK
Aday Memur
04 Temmuz 2009 21:49

e ehliyeti şartı varsa çoğu kişi seçmez kanımca...

cool&cool
Şube Müdürü
04 Temmuz 2009 22:05

ben erzincan da öğrenciyim yazmak zorundayım düşünen varsa yazsın arkadaşlar puanınızı da yazarsanız sevinirim ...

cool&cool
Şube Müdürü
05 Temmuz 2009 20:24

güncell ....

cool&cool
Şube Müdürü
06 Temmuz 2009 10:29

gncll..

cool&cool
Şube Müdürü
06 Temmuz 2009 11:25

gncll ...

cool&cool
Şube Müdürü
07 Temmuz 2009 11:23

gncll ...

cool&cool
Şube Müdürü
07 Temmuz 2009 22:31

gncll ...

cool&cool
Şube Müdürü
07 Temmuz 2009 22:36

ya arkadaşlar allah aşkına yazmayı düşünen yokmu ya bu kadroyu erzincan üniversitesinin şöför kadrosunu zaten bir kişi alınıyor yokmu tercih etmeyi düşünen bekliyorum ... galiba artık eskisi kadar kimse takılmıyor forum a yoksa şimdiye onlarca cevap almıştım ya da en azından bu kadro kaç puanla kapatır yorumlarınızı bekliyorum ...

m_gok
Şef
08 Temmuz 2009 10:20

cool&cool arkadasım heyacanını anlıyorum ama sen ilk tercihine yaz ve bekle derim ayrıca buraya her puan yazanada inanma derim yanlış hatırlamıyorsam e ehlıyetlılerle ılgılı sen bı baslık açmıştın ve herketen puanlarını yazmalarını istedın o zamanlar pek fazla yazan olmadı ama bkıyorumda tercıh zamanı bırden bıre 93lu 94 lu e ehlıyetlıler turedı bunlar şimdiye kadar nerdeydı yanı demek istediğim yalan soyleyenler olabilir kimsye guvenme benım puanım 92.836 ve e ehlıyetım var benden yana için rahat olsun ben erzincanı tercih etmeyeceğim hakkında hayırlısı allah gonlune gore versin

cool&cool
Şube Müdürü
08 Temmuz 2009 13:57

m_gok öncelikle kayıtsız kalmadığın için sana teşekkür ederim sadece erzincandaki şöför kadrosunu yazabilirim okulum dolaysıyla ama malesef bi arkadaş 93, küsür puanla bu kadroyu ikinci sıradan vermiş benim için zor bir durum :( işim zora girdi ama yine de umudumu kaybetmek istemiyorum aslında dediğin de olabilir klavuz açıklandıktan sonra yüksek puanlı şöför adaylarında inanılmaz bir artış var bende bunu gözlemledim ne derece doğru bilinmez tabi ama yine de hepimizin hakkında hayırlı olan neyse rabbim onu bize nasip etsin cümleten allah ( c.c ) a emanet olun arkadaşlar esenlikler dilerim ...

m_gok
Şef
08 Temmuz 2009 16:05

cool&cool arkadasım erzincanda ne okuyosun bildiğim kadarıyla erzurum atatürk üniversiteside 2 tane şoför alıyor ben erzincan erzurum arasında çok seyahat ettim otobusle 2.5 3 saatlik yol ayrıca hergun 2 tane de tren var doğu expresi ve erzurum expresi benım sana tavsiyem eğer okudğun bölümün dersleri fazla zor değilse hocalarınla konuşup durumunu anlatıp onlardan seni devamdan muaf etmelerini ve sadece sınavlara gırıp çıkmana musade etmelerını iste emin ol anlayışla karşılayacaklardır belki okurken zorlanacaksın ama sonuçta kendi paranı kazanacaksın okul 1 2 sene uzasada paranı kazandığın surece pek sorun yok okulu bıtırme amacımız herşeyden önce meslek sahıbı olup para kazanıp ele aleme muhtaç olmadan yaşamak değil mi ozaman benım bu sana dediğim olay yapılabılır gıbı gelıyo sen yıne tabıkı ilk tercihine erzincanı yaz 2.tercihinede erzurumu yaz tabı bu benım dusuncem hersey gonlunce olsun

cool&cool
Şube Müdürü
21 Temmuz 2009 14:49

evet arkadaşlar sonunda tercilerimizi de verdik erzincan üni. şöförlük kadrosunu kim kaç puanla ve kaçıncı sırada verdi paylaşalım lütfen ...

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi