Editörler : crops35

Kapalı
14 Temmuz 2009 13:19

KPSS Tercih Süresi Uzatılacak!

ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan, Cihan Haber Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, "KPSS tercih işlemlerinde yaşanan sıkıntılarla ilgili Ulaknet'ten kaynaklanan bir sorun olduğunu biliyorum. Kimisi giderildi diyor, kimisi giderilmedi. Ayrıca, bazı bilgisayarlarda da sorun yaşıyoruz. Bunun farkındayız. Akşama kadar durumu izleyeceğiz. Gerekiyorsa süreyi uzatacağız." diye konuştu.

kaynak: http://www.stratejikboyut.com/news_detail.php?id=21391

zahide19
Memur
14 Temmuz 2009 14:26

bu kesinmi demek şimdi uzatılabilir demek belki demektir ayrıca inşallah uzatılmaz şu an bende tercih yapıyorum tekrar söylüyorum durduğu donduğu an f5 yapıp kaldığınız yerden devam ediyorsunuz süre uzatılırsa sonuç geç belli olur f5 ve biraz sabırla deneyin arkadaşlar sonuç ok

karovale
Kapalı
14 Temmuz 2009 15:59

ne uzatması ya.ne rahat milletiz vesselam.son güne kadar bekle sonrada vıdı vıdı.bu ülke adam olur bi işide gününde yaparsak kıyamet kopar sanki.sonrada yok adam kayırmalar yok torpiller.tabi herkes yaptı tercihini,görüyolar kim nereyi yazdı,ondan sonra gelsin kendi adamları.geçen seferde aynısı oldu.uzatın her şeyi uzatın sadece 100 000 memur yerine 10 000 alın onu kısaltın.yazıklar olsun,zehir zıkkım olsun hepinize!

14 Temmuz 2009 19:03

tercih süresi uzadı arkadaşlar.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi