Editörler : crops35
16 Temmuz 2009 11:01

çukurova üniversitesi hizmetli yazanlar

kimler yazdı bakalım puanlarla birlikte tazalım puan 93 yazsammı kararsızım

Emrah Y
Kapalı
16 Temmuz 2009 11:28

Eğer sosyal bilimler mezunuysan ve güzel gazel okuyabiliyorsan hiç durma yaz kardeş. Yanlış bilmiyorsam çukurovanın temizliğini özel şirket yapıyor. Zannımca yapacağın iş Bina anahtarları, fotokopi makinası, ve duyuru panolarından sorumlu olmak birde öğretim görevlilerine içecekleriyle, getir götür işleri olacak. Pozantıyıda yazmayı düşünüyorsan, oradaki yüksekokulda temizlikte yaptırabilirler.

sefercan
Genel Müdür
16 Temmuz 2009 18:20

güzel gazel okuma ne demek onu açsana ben gazel mazel okuyamam

Emrah Y
Kapalı
16 Temmuz 2009 19:05

Özellikle sosyal bilimler bölümü mezunu olma diye bir şart aranıyor ya o yüzden şaka mahiyetinde söyledim. Yanlış anlama. Ancak hala aklım almış değil, hizmetlinin sosyal bilimler mezunu olsa ne olur olmasa ne olur. Sanki birine rezerve edilmiş gibi geldi bana.

sefercan
Genel Müdür
16 Temmuz 2009 19:15

iam hatip mezunuyum alanım diplomada sosyal bilimler ve edbiyat bazıları alanına imam hatip olarak yazdırmış hangisi doğru şimdi ben sos yal bilimlert ve edbiyar bölümü isteyen çukurovarı yazsam acaba kabul olur mu

Emrah Y
Kapalı
16 Temmuz 2009 19:26

Diplomanda sosyal bilimler ve edebiyat yazıyorsa, KPSS başvurundada mezun olunan alanını 2431 koduyla bu şekilde belirttiysen sorun çıkmaz.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi