Editörler : Pangaea
17 Temmuz 2009 09:52

SGK ve İŞKUR çalışma şartları ve maaşları arasındaki farklar

KPSS 2009-4 alımlarında iibf'li olarak İstanbul'dan ben de tercih yapacaklar arasındayım. Fakat bu iki kurum arasındaki çalışma şartları ve maaşları hakkında pek bir bilgim yok. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bu başlıkta paylaşırlarsa benim gibi bu konuda bilgisi olmayan arkadaşlarda yararlanabilir.

Miraç gecesi arifesinde Allah herkesin gönlüne göre, dilediği yeri kazanmasını nasip etsin.

infinty_21
Şef
17 Temmuz 2009 10:33

HiperX

SGK hakkında sunları söyliyim

calisma yükü çok fazla olmamakla beraber ay sonlarında cok nadirende olsa cumartesi çalışılıyor.

4/b linin su andaki maasi ssk kaynarca'da 1450 ytl

iskur da 1350*-1400 arası bildigim bu

öğretmen ahmet
Yasaklı
17 Temmuz 2009 10:59

çok iyi fal bakan arkadaşım tarot falına baktı o söyledi ayrıca alımlardan sonra görürüz puanları 75-76 ist ptt düşecek alım yapacak kesin kesin .ayrıca bu alımda bir kısım ihtiyaç fazlası postacı yani dağıyıcı olacakmış öyle duydum.inş dağıtıcı olmayız.hayırlısı bakalım.boşamı okuduk

goncaterli
Aday Memur
17 Temmuz 2009 14:12

arkadaşlar ben az önce sgk yı aradım sözleşmeli çalışanlar kısmı diye bir bölüm var oradan bilgi aldım sözleşmeli olarak çalışan bir memurun maaaşı herşey dahil 1350 tl imiş isteyen ankara sgk yı sorsun arasın kadrolu memeur ile arasındaki fark sözleşmeli çalışanların her yıl sözleşme yenilemesi okadar

turgaykaradas
Kapalı
17 Temmuz 2009 15:29

arkadaşlar maaş 800 civarı deniyor.istifa halinde tazminatı bilinmiyor var mı yok mu diye.1350 gibi uç rakamlarla kandırmayalım bu başka bir alım büro personeli yani sadece karın doyurmaya be kira ödemeye gidilecek yer.ama şu an tayin,tazminat,maaş,gibi durumların açığa kavuşması lazım ki yolumuzu belirleyelim.bende 2009/4 ün 2009/3 ten önce açıklanacağına inanlardanım.puanımızın yanacağı konusundada pekbirşey denmiyor ama bence oradan hemen istifa ettirmemek için tazminat gibi birşey koyabilrlerde.mesai bitmeden buraları arayanlarımız olursa iyi olur arkadaşlar.pazartesiye kalmasın bu iş destek...

78fakih
Genel Müdür
17 Temmuz 2009 15:32

sgk ya d aişkurada gittim daha önce 4 b li personel çalıştırmadıkları için maaş hakkında fazla bilgileri yok fakat başka kuruma geçiş yada tayin yok gibi bişey

human01
Kapalı
17 Temmuz 2009 16:08

arkadaşlar tahmini bir rakam aldım.işkur tahakkuk servisinden.1100-1150 civarı olduğunu söyledirler.telefonu

312 4174512

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi