Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifkjhu
31 Temmuz 2009 13:34  

Kpss Hazırlık Dersane Fiyatları ve Kurs Başlangıc Tarihleri

Merhaba,2010 kpss 2010 haziran ayında yapılacakmiş, sınav takvimide ocak ayında yayınlanacakmiş.

Merak ettigimiz bir kac konu var, bizee buradan cevaplayarak yardimci olursaniz seviniriz.Bircok arkadasda sizin cevaplarinizla bilgilenir.

1.Kpss Dersane Ücretleri ne civarda?

2.Kurs kac ay sürüyor ve hangi ay basliyor?

3.Sınavi garanti kazanmak için en az kac puan almak gerekiyor?

4.Merkezi yerleştirmede bir yere yerlestikten , aciktan alimlarada basvurabiliyormuyuz?Örnegin işkurumuna memur olarak atandim,kaymakamlik sınavina basvurabilirmiyiz memur iken?

5.Kpds sınavi hangi ay yapılıyor?

Cok tesekkür ederiz

31 Temmuz 2009 14:38

ozguryilmaz85

güncel

31 Temmuz 2009 14:44

b_b_24

Ben Amasya merkezde bir kursa yazıldım.

Ücreti erken kayıtta 400 tl şuan ki fiyatı 600 tl

Tabi ben sadece genel yetenek genel kültür derslerine gireceğim.

Eğitim bilimleri de dahil olursa fiyat değişiyor.

Ekimde kurs başlıyor sınavın olacağı güne kadar devam ediyor.

İİBF'li olarak 75 üstü almamız gerekiyor.

En son alımda belki bu puanla gidebiliriz.

Tabi ki hedefimiz en az 90 olmalı.

Herkese başarılar...

31 Temmuz 2009 14:56

ozguryilmaz85

antalyada kurslar 1400 tlden basliyormus amasya ile arasinda baya fark varmiş fiyat olarak

31 Temmuz 2009 15:48

b_b_24

Şuan da burda fiyatlar 650 tl olmuş.

Neden bu kadar fark var acaba?

31 Temmuz 2009 16:18

badboy

Arkadaşlar geçen sene Mardin'de erken kayıt 400 liraya vardı. Bu sene Antalyadayım burda en düşük 899 diyorlar. Bu kadar fark olmasının nedeni bu sene daha fazla insan dershaneye gidecek onlara talep artacağı için istedikleri fiyatı söyleyebiliyorlar. Ama şunada inanıyorum dershaneye ihtiyacımız yok. Geçen sene evde çalışan arkadaşım 86 almış. Bende büyük ihtimalle öyle yapacam. Ama dershanelerin bütün deneme sınavlarına girecem.

31 Temmuz 2009 16:30

saftirik06
Kapalı

85 ustu puanlar saglam bi calişmayla olur..

dersanelere boş yere para aktarmayııııın...

kendim de bi dersaneciyiiiim..biliyom da diyoooom...

03 Ağustos 2009 14:01

ozguryilmaz85

dersanesiz olmaz dostum, dersaneci degilim, dersanelerdende nefret ediyorum ama mecburuz.sömürüyorlar milleti ama köprüyü gecmek için ödememiz gereken bir bedel var

25 Eylül 2009 18:32

assolist26

selamlar..bende kpss için dershaneyi düşünmüyordum ama evde çalışıp da 90 üzeri alabileceğimden şüphe duymaya başladım:(

25 Eylül 2009 19:10

matematik03
Kapalı

Arkadaşlar dershanecilik yapmış biri olarak diyebilirim ki:

Eğer disiplinli çalışabiliyorsanız dershaneye gitmenize gerek yok, evde yapacağınız çalışmalar başarı sağlayacaktır.

25 Eylül 2009 23:29

assolist26

dershaneciler nedense hep aynı şeyi düşünüyorlar;) ama o dediğiniz disiplinli çalışmayı yapabilen bu sayede yüksek puanlar alabilenler yok denecek kadar az.Bu sayede zaten dershanecilik bu kadar gelişti.Kişiler gerek ev gerek çevredeki,çalışma ortamındaki herşeyden dolayı disiplini sağlayamayabiliyorlar.Bu yüzden bu disiplini dershanelerde arıyorlar. Doğru mudur yanlış mıdır bilemeyecem.Bunun cevabı çok yönlü;)

ben bile ki kendimi displinli ve düzenli çalıştığmı düşnmeme rağmen GK den dershane düşünüyorum.püf noktaları,kaynak vs. açısından...ama dediğim gibi karasızlık ve maddiyat düşündürüyor..

Toplam 10 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon