Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ya umutlarda biterse
07 Ağustos 2009 19:31  

Google'da arama yapamıyorum,yardımcı olurmusunuz??

Hergün baktıgım gibi bugünde google'la haber yazıp ajanslara bakacaktım ama arama yapmadı

"BULUNAMADI" ibaresi çıktı karşıma

herhalde yanlış yazdım dedim bidaha yazdım gene aynı şekil "BULUNAMADI" ibaresi çıktı.Başka şeyler deneyim dedim hepsinde aynı şekil oldu yalnız bulunamadı ibaresi çıktıktan sonra iki seçenek çıkıyor karşıma "googla" (yanlış yazmadım googla yazıyor) digeri "Web'de arama" googla işaretleyip aratınca gene bulunamadı diyor ama webde arama diyince arama yapıyor.

Sizce ne olabilir,yapmadıgım ayar kalmadı sistemi geriye aldım,giriş sayfasını değiştirdim,ıp numaraları değiştirdim,çerezleri sildim,google filtrelemeyi kaldırdım olmadı gene,napabilirim??

08 Ağustos 2009 17:14

Senehedu
Yasaklı

Dns ayarların karısmıs proxi aygıt yonetıcın sapıtmıs , kısaca arama motorlarını kullanman askıya alınmıs , aranan net olsun google olsun zor ondan dolayı ya yahoo kullanacaksın yada bılgısayarın baslat-programlar-donatılar-sıstemaracları-sıstem gerı yukleme bu sırayı takıp edıp bılgısayarını bır kac zaman onceye atacaksın Dns ayarların eskı sevıyesıne gelecek...

09 Ağustos 2009 19:47

nerdennereye

araçlar---internet seçenekleri---giriş sayfası yazan yerdeki boşluğa wwww.google.com.tr yazıp uygula tamam deyip sayfadan çık.

eğer ki dediğim yerde bir işlem yapamazsan yani silik vaziyette ise deaktif durumdaysa yani;

başlat---çalıştır--- buraya regedit yaz, enter a bas.

gelen sayfada:

HKEY_CURRENT_USER---software---policies---microsoft---internet explorer---control panel

anahtarındaki Homepage değerine tıklayarak 1 olan değerini 0 olarak değiştirin.sayfayı kapatıp çıkın.

bi internet sayfası açın, yukarıda ilk bahsettiğim yere bakın, gerekli düzeltmeleri yapabilirsiniz artık....

10 Ağustos 2009 14:22

Nutka

Slm Sorun Hala Çözülmediyse Şunu DeneyebilirSin Dns Ayarlarından Kaynaklanıyor Bu Sorun

Dns Sunucusu: 4.2.2.2

4.2.2.1

Dsn Sunucuna bunu Dene Hala Düzelme olmadıysa Altakini Dene

Dns Sunucusu:195.175.39.39

195.175.39.40

Bunları Ayarladıkdan Sonra Sorunun Çözülecektir.Kolay Gelsin

Toplam 3 mesaj