Editörler : supporters.

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
11 Ekim 2009 14:55

Geçenlerde taksitimin birisini kazanmış olduğum bedava para ile ödemiştim.

mrtsrky
Genel Müdür
11 Ekim 2009 22:29

soru şu : Bugünkü kadar kredi kartı kullanımı yaygın olmasa idi,bugün yaptığınız kadar alışveriş yapar mıydınız? Yani belki senet yaparak,belki elden ödeyerek,2 kg değilde 5 kg,vs vs.

tly
Genel Müdür
30 Ekim 2009 15:08

bence hiç kullanılmamalı hepside birbirinin aynı bankasya bile

dobutamin
Genel Müdür
09 Kasım 2009 00:53

adı ne olursa olsun sistem aynı neticede

"parayı en uygun şekilde satmak"

sonuçta en doğrusu kullanmamk ama bunu söylediğimiz halde hala %80 inimizden fazlasında var değilmi hatta 2-3 tane yada fazlası var

zeynepsena 60
Aday Memur
09 Kasım 2009 08:05

bence de kullanılmamalı ama bunu eşime bi türlü anlatamıyorum.kendisinin kullandığı yetmiyormuş gibi bana da ek kart çıkarmış,ben de kestim attım kartı..

4924mlk
Aday Memur
10 Kasım 2009 02:44

arkadaşlar axessimi yeni temizledim.bu ay maaşı alınca world ü bitiricem .zatan fish i hiç kullanmadım.bir daha tövbe .sakın almayın hatta evinizin kapından içeri sokmayın bu para tuzaklarını.tek tek hepsini iptal ettiriyorum.hiç birini almayın ödemelerim düzenliy di ama en iyisi cebindeki parayı nakit kullanmak.kısacası ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız.

meşona
Şef
10 Kasım 2009 09:24

Bankasyaya gülüyorum sadece adamlar kredi kartının reklamını yapıyorlar ama başvurunca vermiyorlar veya bin türlü zorluk çıkarıyorlar böyle saçma şey mi olur

bu da demek oluyor ki bankasya bu işleri beceremiyor kredi kartı kim bankasya kim

tly
Genel Müdür
10 Kasım 2009 10:15

bankasyanında digerlerinden hiç bir farkı üstelik kaybolması yada çalınması gibi durumlarda şifresiz oldugu için zordurumda kalabilirsiniz

e-katip
Şube Müdürü
10 Kasım 2009 13:50

hepsini iptal ettiriyorum elimde vakıfbank kaldı onu da ordan maaş alıyoruz diye iptal ettirdiklerim

akses, citi, asya, türkiye finans, card finans, maximum, bunları iptal ettirdim birazdaha rahat oldum mu vakıfı da iptal ettirebilirim.

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
11 Kasım 2009 07:46

Şöyle bir durum var.

Eğer kişi ayağını yorganına göre uzatırsa emin olun kredi kartları çok uygun ve çok güzel bir araç oluyor.

Şöyle düşünün;

Bir çamaşır makinası alacaksınız, size bu çok acil lazım, fakat nakit paranız yok, kredi kartına ilgili yer vade farksız taksit yapıyor siz bu durumda ne yapacaksınız ihtiyacınızı ertelemiyorsunuz çünkü size çok lazım, almak istiyorsunuz fakat nakit paranız yok bu gibi durumlarda kredi kartı kullanım için çok güzel tabiki aşırıya kaçmamak şartı ile.

meşona
Şef
11 Kasım 2009 09:04

tabi kişide bitiyor olay

Yürütme Durdurulması
Daire Başkanı
11 Kasım 2009 13:52

Bende bir tane kredi kartı almak istiyorum. Ama araştırdığım kadarıyla kalkmasına rağmen tüm bankalar aidat ücreti almaya devam ediyor. Başvuru yapmanız veya mahkemeye gitmeniz gerekiyor geri almak için.

Aklımda vakıfbankın kartı var. Ama bakalım kısmet

sokrates35
Memur
11 Kasım 2009 14:38

bana kredi kartı geldi ama hiç kullanmadım

şifre bile değiştirmedim

kart aidatı işlemeye başlarmı

Yürütme Durdurulması
Daire Başkanı
11 Kasım 2009 15:16

Başlar. banada aynı olmuştu. hemen iptal ettir. iş bankası yollamıştı bana hiç kullanmadım çöpe attım 35 lira borç çıkardılar. 2,5 lirada sürekli faiz işletiyorlar. ben ödemedim. ödemeyince hak iddia edemiyorlar. neticede kullanmamışom.

gokhandemiral
Aday Memur
15 Kasım 2009 00:22

kart ücreti açsından asya kart yada ziratin kartları tercih edilebilir.

kredi kartının en sevdiğim tarafı nakit para taşımamak. mesela içinde 3000 lira nakit olan cüzdanını kaybedersen 3000 lira kaybetmiş olursun. ama 3000 tl limitli kartını kaybedersen hemen bankanı arasın yenisini 10 lira masrafla gönderirler 2990 lira kara geçersin.

gokhandemiral
Aday Memur
15 Kasım 2009 00:31

paranın icadıyla takas yöntemi tarih oldu

kredi kartının icadıyla da yakın gelecekte parada tarih olacak gibi gözüküyo.

o yüzden herkesin kendine göre bi kredi kartı edinmesi lazım bence

dobutamin
Genel Müdür
26 Kasım 2009 13:03

güncel

esedak
Memur
02 Aralık 2009 14:01

arkadaşlar merhaba bende vakıfbank worldkart almak istiyorum.. Kart ücreti yok diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Bir bilgisi yada fikri olan varmı?

metehan003
Şef
07 Aralık 2009 14:47

en iyi kartlar world ve maximum...

dobutamin
Genel Müdür
08 Aralık 2009 17:26

valla asyacard dışında kart ücreti almayan banka yok hepsi farklı bi isim altında para alıyor

Toplam 209 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi