Editörler : ayşegül bgm

tibbi.sek34
Kapalı
14 Ocak 2014 13:36

Tıbbı sekreterlık oku aklını kullan

brn-krm
Memur
15 Ocak 2014 16:13

Acil tıp teknisyenliği

sessual
Aday Memur
22 Ocak 2014 16:16

ben tıbbı sekreterlık okudum su an ıkıncı unıversıte olarak dıyalız okuyorum... hala tıbbı sekreterlık oku dıyen arkadaslar neyın kafasını yasıyosunuz :) alımlar az, heryer taseron fırma calısanları ıle dolup tasıyor,bırakın devletı ozel sektorde bile tıb.sek. ler sağlıkcı muamelesı gormuyor... gidişat iyi değil insanları bari yanlış yönlendirmeyin.

tibbi.sek34, 10 yıl önce

Tıbbı sekreterlık oku aklını kullan

27 Ocak 2014 16:56

atamasın en zor falan değil tıbbi sekreterlik yanlıs yonlendırmeyın gecen sene 71 leri gordu bu senede en kotu 74 leri gorur lise duzeyınde bu puanı almak zor değil ben 59 veya 60 netle 78.9 puan aldım tekirdağa atandım yanlıs yonlendırmeyın insanları ve att ıle aynı maası alıyorum ve cok az calısarak yorulmadan masa basında!

ozgulaltıntas
Kapalı
28 Ocak 2014 10:29

bence tıbbi sekreterlik en iyi meslek tekirdağa atandım ve gayette memnunum kpss yi iyi çalışmak gerekiyo sadece bu

yasmn87
Aday Memur
29 Ocak 2014 12:30

Ben de 79 puan aldım hala bekliyorum son iki alımdır tıbbi sekreter almıyor asıl siz neyin kafasını yaşıyorsunuz her yerde bizim işimizi yapan insanlar va bu yüzden alım olmuyor eski yıllara bakmayın bu sene bakan değişti alım falan olmuyor

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
29 Ocak 2014 22:08

ATT'lerin daha çabuk atandığını biliyorum.

tibbi.sek34
Kapalı
31 Ocak 2014 05:04

77 ile atandım ben, tıbbi sekreter alınmıyo da son iki alımda biz nasıl atandık 2013/2 ile atandım. Alım var, puanlar da öyle yüksek değil son alımda hemşireler bile bizden yüksek kapattı. Mesleğimi gayet seviyorum o taşeronlar bi işe de yaramıyo

yasmn87
Aday Memur
31 Ocak 2014 08:38

o zaman neden 80 puanla bekleyen var alım olsa idi atanırdık

tibbi.sek34, 10 yıl önce

77 ile atandım ben, tıbbi sekreter alınmıyo da son iki alımda biz nasıl atandık 2013/2 ile atandım. Alım var, puanlar da öyle yüksek değil son alımda hemşireler bile bizden yüksek kapattı. Mesleğimi gayet seviyorum o taşeronlar bi işe de yaramıyo

hunturk33
Kapalı
31 Ocak 2014 18:59

kesinlikle çevre sağlığı! ataması az ama saygınlığı olan bir meslek.

tibbi.sek34
Kapalı
01 Şubat 2014 02:10

77 ye kadar indi 80le bekleyen kötü yerleri beğenmeyip yazmadıysa o onun keyfi,mesleği kötülemesin her kimse. Hem atanayım, hem sahil olsun,sen çalışma etme kpss ye il beğenme sonra devlet atamıyo de. Ben ilk girişte 71 aldım atanamadım hem de 0.7 puanla kaçtı, o kadar inmişti puanlar daha napsın bu devlet bedavadan memur mu yapsın herkesi

yasmn87, 10 yıl önce

o zaman neden 80 puanla bekleyen var alım olsa idi atanırdık

yasmn87
Aday Memur
03 Şubat 2014 08:21

Alım olmayınca nasıl atanacağız pardon bunun başka bir yolu mu var tercih yapmak için alım olması lazım ve 80 puan la ön lisans tıbbi sekreter ler bekliyor her türlü iddiaya girerim

02 Mart 2014 09:28

ön lisans alınmıyo olabılır ama lise alınıyo ben hıc bı alımda 75 ustu lise tıbbı sek. acıkta kaldığını gormedım arkadasım. daha sız kendı mesleğinizi adam yerıne koymayıp boyle kotulersenız tabı olmaz ısınız once ınanacaksın arkadasım!

yasmn87, 10 yıl önce

Alım olmayınca nasıl atanacağız pardon bunun başka bir yolu mu var tercih yapmak için alım olması lazım ve 80 puan la ön lisans tıbbi sekreter ler bekliyor her türlü iddiaya girerim

tibbi.sek34
Kapalı
03 Mart 2014 00:16

Emek olmadan yemek beklerseniz aç kalırsınız. Valla her gittiğim yerde de özeniyolar hemşireler keşke tıbbi sek olsaydık diyolar

yasmn87
Aday Memur
03 Mart 2014 08:40

Ön lisans tıbbi sekreter alım olmadı son iki kadrolu alımda bilip bilmeden konuşma mesleğimi kötülemedim ben alım olmuyor dedim 80 küsür ile bekliyoruz çünkü alım olmayında nasıl atanalım

tibbi.sek34, 10 yıl önce

Emek olmadan yemek beklerseniz aç kalırsınız. Valla her gittiğim yerde de özeniyolar hemşireler keşke tıbbi sek olsaydık diyolar

yasmn87
Aday Memur
03 Mart 2014 08:41

Ben zaten liseden bahsetmedim daha okuyamıyorsun bile ön lisans tıbbi sekreter yüksek puan da olsa alım olmayınca nasıl atanır

ibrahim gökhan dallı, 10 yıl önce

ön lisans alınmıyo olabılır ama lise alınıyo ben hıc bı alımda 75 ustu lise tıbbı sek. acıkta kaldığını gormedım arkadasım. daha sız kendı mesleğinizi adam yerıne koymayıp boyle kotulersenız tabı olmaz ısınız once ınanacaksın arkadasım!

Toplam 96 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi