Editörler : E.Kayı Han

ahir_zaman
Şef
05 Eylül 2009 11:56

başvuru bni geçmiş deniyor, kimse memnun değilmi acaba bu kurumdan, imamlar rahat değiller galiba...

imam 58
Memur
05 Eylül 2009 13:54

kardeş bin kişinin başvurduğunu nerden duydun kesin mi

harun45
Aday Memur
05 Eylül 2009 15:31

ahirzaman: Demek bi sıkıntı var ki millet halinden memnun değil...

Mustafa Balaban
Şube Müdürü
07 Eylül 2009 15:30

Arkadaşlar!

kur'alar ne zaman

Mustafa Balaban
Şube Müdürü
07 Eylül 2009 15:32

düzeltiyorum

kuralar ne zaman?

ahmet elçi
Müsteşar Yardımcısı
07 Eylül 2009 16:06

. İlan edilen kadrolara naklen atanmak için usulüne uygun olarak müracaat edip, müracaatları uygun görülenlerin yerleştirme işlemleri tercihleri doğrultusunda ilan edilen yerlere bilgisayar ortamında 11/09/2009 tarihinde noter tarafından kura ile yapılacak, kura yeri ve saati http://personel.saglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir

ahir_zaman
Şef
09 Eylül 2009 14:32

bazı arkadaşlarda başvurunuz kabul edilmedi yazıyormuş neden,sizlerde komisyon durumuna bakın

tokicih
Kapalı
09 Eylül 2009 15:56

başvuru takibini nerden yapıyoruz peki?

nyplm
Aday Memur
09 Eylül 2009 18:35

müracaat ettiğiniz pbs üzerinden olumlu yada olumsuz notu düşmüşler

nyplm
Aday Memur
09 Eylül 2009 18:37

bu kuralara d.i.b liği personelinden müracaat eden kaç kişi varki merak ediyorum doğrusu bir niçin geçmek istiyorlar.hastanelerde temizlikçi kadar değer vermiyor baş hekimler imamlara

Mustafa Balaban
Şube Müdürü
11 Eylül 2009 00:09

Başvuru_Takip Formuna tc ve şifre bilgilerimle girdim:

kesinleşmiş bavuru(Evrağınız kura komisyonunda)bilgisi var...Hayırlısı

12 Eylül 2009 11:38

aslında bu gasal işi üzerinde ısrarcı olmak lazım..

Özellikle belediyelerde , hassaten, İLÇELERDE..

MESLEK TAŞLARIMIZIN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU CENAZE İŞLEMLERİNDEN MUZDARİP...

MEDYADADA YAKIŞIKSIZ BAZI OLAYLARIDA DUYUNCA BİZLER İÇİN İMAJ YIPRANMASINA YOL AÇIYOR..

BU NEDENLE diyanette belediyelerle ortak hareket ederek belediyelerin GASSAL İSTİHDAM ETMELERİNİ TEŞVİK ETMELİ..

hafizimam
Daire Başkanı
12 Eylül 2009 14:59

arkadaşlar kuraların dün çekilmiş olması gerekiyo, herhangi bir açıklama yapmılmadı mı ? atanan var mı ?

imam 58
Memur
12 Eylül 2009 22:38

evet kardeş dün açiklandı..ama bana çıkmadı..cakan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum..

elbistanli_sair
Daire Başkanı
22 Ekim 2009 20:28

bir sonraki alım ne zaman arkadaşlar bilgisi olan varmı, vede vhki vardı sadece veda bu bölümde çalışanlar başvuracak gibi birşey vardı başka bölümden mesela zabıt katibi olarak bu bölüme atanan birisinin ataması gerçekleşmiyor bir duyum aldım ne kadar doğru bu arkadaşlar bu durumda olan arkadaşlar varsa acil cevap bekliyorum başarılar

asdill
Aday Memur
01 Kasım 2010 12:17

arkadaşlar sağlık bakanlığının yapmış olduğu kuralara vhki kadrosuna imamlıktan geçebilirmiyiz.yalnız sağlık bakanlığına imam hatip olarak mı geçeriz.bilgisi olan var mı?

02 Kasım 2010 13:59

kardeş sağlık bakanlığına v.h.k.i olarak geçmen için diyanette de o ünvanda bulunamk gerekiyor şu an diyanette ki durumun ne ise ona geçebilirsin vesselam.. müezzinler hiç bir şekilde sağlık bakanlığına geçemez neden çünkü sağlık bakanlığı o görev altında bir alım yapmıyor vesslam ..

Botan47
Kapalı
04 Eylül 2011 22:43

Valla bu fırsat kacmaz diye düsünüyorm ve cok cektık ama yine de gassallık ıcıme sınmıyor ben yine kendi camimda vaaz edicem ) basvuranlara hyırlı olsun temennilerimle

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi