Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32*aziyade*
26 Ağustos 2009 21:21  

Açık öğretime kayıt yaptırabilir miyim?

Selam Arkadaşlar benim birkaç sorun olacak cevaplarsanız sevinirm.

ben iki yıllık elektrik bölümünü okuyorum, katiplik sınavını kazandım okulu bırakıp açık öğretim adalet okumak istiyorum fakat bu yıl öss ye girmedim. Okulu dondurup seneye öss ye girip açık öğretim verebilir miyim yoksa açık öğretime kayıt yaptırabilmek için okul kaydını silmelimiyim?

Öss ye girmeden açık öğretim adalet veremez miyim arkadaşlar adalet personellerinin böyle bir hakkı yok mu?

Açık Öğretim adaletten DGS ile hukuk faultesine geçiş yapılabilir mi?

sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim. cevabnızı bekliyorum. sevgiler.

26 Ağustos 2009 22:31

sensizim6572

cevap

26 Ağustos 2009 23:09

wonderful***

Herhangi bir üniversitenin örgün bölümlerinde okuyan öğrenciler ve örgün eğitim mezunları, aşağıda belirtilen koşulları sağlamaları halinde Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS)?na tekrar girmeden, aynı zamanda Anadolu Üniversitesinin uzaktan eğitim veren Açıköğretim Fakültesi Ön Lisans (Kontenjanlı programları hariç), İktisat ve İşletme Fakültesi lisans programlarından sadece birine kayıt yaptırarak farklı bir alanda kendilerini geliştirme fırsatı bulmaktadır.

2 veya 4 yıllık örgün yükseköğretim bölümlerinde kayıtlı öğrenciler veya mezunlar istedikleri takdirde, okumakta veya mezun oldukları alanlarda olmamak üzere uzaktan eğitim sistemine göre eğitim yapan Fakültelerin ön lisans veya lisans programlarına kayıt yaptırabilirler

26 Ağustos 2009 23:14

wonderful***

İkinci Üniversite kapsamında kayıt yaptırılabilecek Açıköğretim Fakültesi ön lisans programları

Adalet,

Ağırlama Hizmetleri,daha birçok bölümde var anadolu üniversitesinin duyurusunda. örgün üniversite okuduğunuz için üni. bırakmadan bu sene ekim ayında adalet e 2.üniversiteye başvurabilirsiniz.ekim ayı ön kayıt kasım ayı kesin kayıt anadolu üni. duyurularını takip edin.

27 Ağustos 2009 11:24

sensizim6572

wonderful*** , Bilgi için çok tşk ederim. Eğer yazmasaydın 1 yılım boşa gidecekti. ÇOK ÇOK ÇOK sağol. Allah Razı Olsun. ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER. Sana Minnettarım.

27 Ağustos 2009 13:57

wonderful***

bir şey değil daha 1 hafta önce memurlar nete kaydoldum . eğer yazılarsan ders çalışma yöntemleri hakkında bilgi verebilirim. aöf okulöncesi 4 sınıfım ilk defa tek derstten büte kaldım.

27 Ağustos 2009 14:19

sensizim6572

İnş. geçersin wonderful*** Başarılar Diliyorum Eywallah.

Toplam 6 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon