Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Adversarykonserwatifkjhu
11 Eylül 2009 16:16  

Yasaklı
4001'ciler ! Kasım ayı memur atamaları öncesinde üzerinde durulması gereken bir konu.Lütfen okuyun!

4001'ciler ! kendimizi kandırmayalım.Şimdi birşey yapmazsak Kasımda bin tane bile 4001 almazlar!

elini vicdanına koy bugün net'te kaç saat durdun ? peki kaç yetkili kişiye yada gazeteciye mesaj yazdın?

eğer bizler böyle uyumaya devam edersek, kendimizide birbirimizide kandırmayalım,Kasım ayında çok fazla 4001 alımı filan olmayacak.Şimdi birşeyler yapma zamanı.KPSS B grubu kadrolarda Adil rekabet, adil atanma hakkınımızı almamız için şimdi hepimizin birşeyler yapma zamanı.

Unutma Kasım atamaları belki senin için son şans! Atanamazsan belki birdaha sınava bile hazırlanamayacaksın yada ömründen bir yılın daha, zamanında uyarmadığın yetkililerce yok yere silinmesi demek bu kasım!

Haydi şimdi mücadele zamanı tüm 4001ler kendi özgün mesajınızı yada aşağıdaki mesajı bulduğunuz her iletişim kaynağından iletin herkese!Allah hepimizi amacımıza muvaffak etsin.

BAŞLIK: Kasım ayı memur atamaları öncesinde özellikle üzerinde durulması gereken bir konu.Lütfen okuyun

MESAJ: Sayın yetkiliş, Kasım ayından önce özellikle üzerinde durulması gereken bir konu var.Çünkü bu kasım pek çok gencin atanabilmesi için son şans yada ömründen bir yılın daha silinmesi demek, lütfen okuyun.

Kesinlikle "düz memur" yetiştirme iddiasında bulunmayan KPSS A grubu kadrolarını yetiştiren İİBF?lerinin mezunlarına KPSS B grubu düz memur alımlarında haksız bir destek verilmekte , yani açıköğretim ile iki yıllık çok basit sözel bölümlerden 4 yıllık İktisat , İşletme gibi linans bölümlerine sınavsız 3.sınıftan başlayıp ilk iki yıldaki zorlayıcı MatematikI, MatematikII, İstatistik, Muhasebe gibi dersleri bile görmeden MUAF sayılarak lisans diploması alıp sonrada KPSS'de 70'in altında puanlarla en güzel yerlere atanan insanlar var.(bu şekilde lisans diploması alma uygulaması hali hazırda çalışan personelin görevde yükselebilmeleri için ve eğitimi teşvik etmek adına çalışan personelde olumlu bir uygulama olarak düşünülebilinir ama henüz yeni atanacaklar içinde daha verimli insanların önünün bu uygulama ile kesilmesine müsade etmeyiniz lütfen, bunun yoluda çok basit 4001 kodu ile alım yapmak.)"4001"(HERHANGİ BİR LİSANS PROGRAMINDAN MEZUN OLMAK.) Lütfen bizler yıllarca gurbette okuyan her türlü derse devam eden ve ardından KPSS sınavlarında yıllarca çabalayıp 80 ve üstü puan alan lisans mezunlarını bu haksız rekabetten kurtarın ve her alımı lütfen 4001 kodu üzerinden yapılması için yetkililere SESİMİZİ DUYURMAMIZA yardımcı olun. Biz B grubu kadrolarda İİBF mezunları gibi ayrıcalık istemiyoruz, sadece adil bir yarış istiyoruz.

Lütfen sesimize kulak verin ve bizlere yardımcı olun.

Saygılarımla.

haber@aksam.com.tr; ekonomi@aksam.com.tr; ik@turkmedya.com.tr; mevin@aksam.com.tr; editor@aksam.com.tr; sevim.deniz@aksam.com.tr; sedef.ozlu@gazeteport.com; arzu.duymaz@gazeteport.com;

http://www.haberturk.com/ sayfasından ?bize ulaşın? linkinden mesaj yazın.

http://www.radikal.com.tr/Default.aspx?aType=Iletisim

ydonat@sabah.com.tr; nazli.ilicak@sabah.com.tr; mbarlas@sabah.com.tr; emre.akoz@sabah.com.tr; eardic@sabah.com.tr; ekayalioglu@sabah.com.tr

akif.beki@radikal.com.tr; ccandar@radikal.com.tr; sahinha@yahoo.com;

myetkin@radikal.com.tr; nur.cintay@radikal.com.tr; ugur.gurses@e-kolay.net ; funda.ozkan@radikal.com.tr; hcelalguzel@yahoo.com; oralcalislar@gmail.com

biz istemesini bilmezsek kasımda 4001den çok alım olacağı falan yok .

http://www.akim.akparti.org.tr/akp.akim/faces/internetBasvuruGiris.jsp

http://www.csgb.gov.tr/page.php?page=contact

sayfanın altındaki "bakana mesaj gönder" kısmını seçin ve mesajımızı iletin.

anahaber@atv.com.tr; info@cnnturk.com.tr; haber-20@ntv.com.tr; izleyicigorusleri@ntv.com.tr; haber@ntv.com.tr; anahaber@kanald.com.tr; editor@kanald.com.tr; info@showtv.net; starhaber@startv.com.tr; webmaster@startv.com.tr; habersaati@kanal7.com; kanal7@kanal7.com; webadmin@stv.com.tr; haber@stv.com.tr; webmaster@trt.net.tr; haber@tgrt.com.tr; tgrt@tgrt.com.tr; kanal1@kanal1.com.tr; editor@sabah.com.tr; editor@hurriyetim.com.tr; okuriletisim@radikal.com.tr; haber@aksam.com.tr; kuzeycan@stargazate.com

11 Eylül 2009 16:27

musti_
Yasaklı

bilgisayar işletmeni,düz memurluklar, üniversite memurlukları, VHKİ gibi uzmanlık gerektirmeyen memurluklara 4001 ile alım yapılmasını isteyin arkadaşlar.

11 Eylül 2009 17:08

kutlu şehit.hamzat
Yasaklı

bir inşaat mühendisinin ptt de gişede memur olması bir başarımıdır. yada matemetikçi(bilim adamının)

11 Eylül 2009 17:21

I3FY
Kapalı

attım

11 Eylül 2009 17:26

adsz

destek!

12 Eylül 2009 16:22

musti_
Yasaklı

yazım hatalarını düzelterek atarsanız daha güzel olur.

12 Eylül 2009 16:27

78fakih

lan musti misin ne karın ağrısısın nerden biliyon matematik istatistik görmediğimizi bilip bilmeden sallama !....

sırf buyüzden aşağıdaki maillere transkilibimi gönderecem

12 Eylül 2009 18:33

tahayusuf

elini kolunu sallayarak 3.sınıfa 4.sınıfa istatistik ve matematik görmeden kimse geçirmiyor merak etme,o geçiş yapan arkadaşlar da bu fark derslerini veriyorlar.

12 Eylül 2009 18:40

angellious
Yasaklı

yazık yaw şu adamlara birkaç kadro versinler diyeceğim ama böyle iyi.

14 Eylül 2009 20:47

kasıntı
Kapalı

up!!!!!!!!!!!

14 Eylül 2009 23:13

44ecem

arkadaşlar bu böyle olmicak ya

bişey yapmak lazım

15 Eylül 2009 16:01

musti_
Yasaklı

tahayusuf

ve diğerleri açıkça yalancısınız yuh be...

Açıköğretim bürosundakileremi inanayım sizeme yuh be..

16 Eylül 2009 11:55

pin_33

güncell

18 Eylül 2009 16:59

musti_
Yasaklı

güncel

18 Eylül 2009 17:13

asrenel

bu mailleri gerçekten dıkkate alıyorlar mı ço merak edıyorum

18 Eylül 2009 17:20

MelaNkoliN

MAİLDE NE ANLATTIĞINI HİÇBİRİ ANLAMAZ...

KULLANDIĞIN TERİMLERİN ANLAMLARINI SEN BİLİYORSUN DİYE HERKES BİLİYOR SANIYORSUN...

BOŞA KÜREKKK...

19 Eylül 2009 16:53

musti_
Yasaklı

MelaNkoliN o zaman sen anlaşılır bir metin yaz onu yollayalım.

herkese iyi bayramlarrrrr:)

20 Eylül 2009 00:46

asrenel

iyi bayramlar.........

20 Eylül 2009 00:53

deborah1903
Yasaklı

Yalnız mailiniz çok acıklı olmuş, okuyan bürokratlar üzüntüden umarım kriz mıriz geçirmezler...

20 Eylül 2009 22:54

asrenel

zaman gecmek bılmıyor.............

21 Eylül 2009 01:41

salt34

arkadaşlar ben yolladım ama gittikten sonra bana bikaç mail geldi mailde deilde linkler var işte.sizce doğrumu yolladım sizede aynısı geldimi:)inşallah sesimizi duyarlar ben anlayacakları dilden yazdım:)))

Toplam 41 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?