Editörler : F16 Gökçen
«708709710711712713714715716717718719»

günbugün
Şef
15 Aralık 2009 18:15

arkadaşım tabi ki de kazanan biz olsak burada sadece başarılı olduğumuzu yazardık soranlar için ama bazıları böbürleniyor malesef

hakkınız da hayırlısı olsun biz kazanamadık mahvolduk şuan ama ne yapalım kader işte olmadı mı olmuyor

balım-25
Kapalı
15 Aralık 2009 18:16

59.167 aldım ankara 60 la kapatmıs servis görevlisini saka gibi yaaaa 1 puan bile degil :(

işsiz iibf li
Genel Müdür
15 Aralık 2009 18:17

nuri

tabıkı sewınıorm sizlr için canı gönülden. insallh bundan sorakı sürecınızde su gibi gcer.. hele burda bişiler paylastıım siz arkılermn kazanması dahada sewındırıcı bm için

gün

edwet katılıorm sana. bazılrı belki böbürlenıooo. ama olun bana olan olms zaten cok ta umrumdaydı

gullllllll
Aday Memur

sizi çok iyi anlıyorum çok zor günler geçirdim bende sadece işsizlik degil saglık problemleri falan filan eger bu iş olmasaydı hersey bitmişti benim için hayırlısı olsun ama napalım ucunda ölüm yok belki yinede olmayacak biliyorum hiç bi soz teselli etmez ama yinede saglıgınız için sükredin

NURart
Aday Memur

!!!LÜTFEN DİKKAT, ÖNEMLİ BİR PAYLAŞIM!!!

( ÜYELİĞİM YENİ OLDUĞU İÇİN MESAJ GÖNDEREMEDİM. BAŞKASININKİNDEN YAZIYORUM)

SELAMLAR FORUM SAKİNLERİ,

BİR KAÇ GÜNDÜR BENDE BURAYI TAKİP EDİYOR VE MUHABBETİNİZİ İZLİYORDUM. SONUÇLARIN AÇIKLANMASI İLE BERABER BİR KONUDA KENDİMCE AÇIKLAMA YAPMAK İSTEDİM, Kİ BENİM DURUMUMDA OLAN VARSA, CANINI SIKMASIN...

SPK. İLERİ DÜZEY BELGESİNİ 2009 İTİBARİYLE 2 GİRİŞTE ALDIM, ORTALAMAM 80. SPK BAĞIMSIZ DENETİM BELGESİNİ TEK GİRİŞTE ALDIM. 0RTALAMAM 79. SPK TAKAS VE OPERASYON' U YİNE TEK GİRİŞTE ALDIM, ORTALAMAM 94 VE SMMM STAJ BAŞLATMA SINAVINI İLK GİRİŞTE, HİÇ EKSTRA ÇALIŞMA YAPMADAN, SADECE SPK BİLGİLERİMLE 73 PUANDAN VERDİM.

KPSS A KADRO PUANIM 78 VE ALES PUANIM 73, YANISIRA PRE.İNT. OLARAK İNGİLİZCE KURSUNA DEVAM EDİYORUM...

GELELİM BUNLARI NEDEN YAZDIĞIMA;

HALK BANKASI SINAVINA SERVİS GÖREVLİSİ VE UZMAN YRD. POZİSYONLARI İÇİN GİRDİM. SINAV İÇİN ÖZEL BİR ÇALIŞMA YAPMADIM ANCAK BİLGİLERİM ZATEN YETERİNCE TAZE VE İYİ DURUMDAYDI.

GEÇEN SENEKİ SORULARI HESAP MAKİNASI HİÇ KULLANMADAN UZMAN YRD.70 VE SERVİS GÖREV.78 YAPMIŞTIM.

DAHASI; BU SENE SINAVLARDAN ÇIKARKEN VAKTİM KALDIĞI İÇİN İŞARETLEDİĞİM ŞIKLARI, GİRİŞ BELGEMİN ARKASINA YAZDIM. YANISIRA; OBSESİF OLDUĞUM İÇİN, İŞARETLEDİKLERİMİ, KAYMA OLMASIN DİYE TAM 3 KERE KONTROL ETTİM.

CEVAPLARLA YAPTIĞIM KARŞILAŞTIRMA SONUCU, GELEBİLECEK MİNİMUM PUANLAR;

UZMAN YRD. 66 VE SERVİS GÖR. 78

AÇIKLANAN SONUCUM İSE;

UZMAN YRD. 48 VE SERVİS GÖR. 56 = BAŞARISIZ! BAŞARISIZ!

BU YAZANLARIN HEPSİ GERÇEKTİR, DURDUK YERE KİMSEYİ KARALAMAYA ÇALIŞMIYORUM AMA MALESEF DURUM BUDUR. BİR DAHA NE SINAVA GİRERİM NE DE KİMSEYE PARAMI YEDİRTİRİM. 26 YAŞIMDAYIM, BU YAŞANANLARDAN DOLAYI HAYATTAN SAVUDUM RESMEN. GİREN YAKINLARIMDAN, MÜLAKAT SÜRECİNDE TORPİL OLDUĞUNU BİLİYORDUM ÖNCEKİ YILLARDAN AMA BU KADARINA YUHHHHH DEDİM ARTIK. HİÇ OLMAZSA ÇAĞIRSAYDINIZDA, ORADA ELESEYDİNİZ!

SPK' NIN, SMMM' NİN NE DEMEK OLDUĞUNU HERKES BİLİR HERALDE BURADA...

SAYGILARIMLA...

( KÜÇÜK HARFLE YAZAMADIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM)

carlosaes
Kapalı
15 Aralık 2009 18:18

Yaw arkadaşlar sakin olun silkelenip kendinize gelin lütfen pes etmeyin tekrardan başlayın dünyanın sonu değil üzülmeyin bu kadar...

mat035
Şube Müdürü
15 Aralık 2009 18:20

samsun soran arkdaşım listeyi kopyaladım buraya

352*****384 ERDAL BÖREKCİ DODURGA SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 86,000 BAŞARILI

124*****064 GÖKHAN TOPCU SAMSUN SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 85,000 BAŞARILI

321*****170 GAMZE DURMUŞOĞLU SAMSUN SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 84,000 BAŞARILI

305*****142 ALİ FİDAN SAMSUN SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 83,000 BAŞARILI

322*****766 ALİ İHSAN ESER SAMSUN SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 83,000 BAŞARILI

538*****558 UFUK ARSLAN NİKSAR SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 83,000 BAŞARILI

244*****332 DERYANUR KAÇAR KELKİT SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 82,000 BAŞARILI

420*****352 YASİN ARAT SAMSUN SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 82,000 BAŞARILI

142*****008 MURAT GÖRGÜLÜ ÜNYE SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 81,000 BAŞARILI

200*****592 EVREN KAYA ANKARA SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 81,000 BAŞARILI

248*****534 CEYHUN TAYFUN TANER ÜNYE SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 81,000 BAŞARILI

511*****526 SULTAN GEÇER SAMSUN SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 81,000 BAŞARILI

514*****896 ELİF İSTANBUL BORAZAN SAMSUN SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 81,000 BAŞARILI

247*****682 MELİK KESİK ERZİNCAN SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 80,000 BAŞARILI

376*****852 ÖZGÜR İSHAK SAMSUN SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 80,000 BAŞARILI

451*****316 TUĞBA ERDEM KUMRU SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 80,000 BAŞARILI

611*****862 HAŞİM CENGİZ SAMSUN SAMSUN BANKO GÖREVLİSİ 80,000 BAŞARILI

DEUstar
Memur
15 Aralık 2009 18:21

65.833 Istanbul.Basarılı olan tum arkadasları tebrık ederım.basarısız olan arkadaslarımın da uzuntulerını paylasıyorum.unutmayın her son yeni bir baslangıctır.

Son olarak carsaf listeyi gorebilecegimiz bir link var mı?

kurbii
Memur
15 Aralık 2009 18:22

arkadaşlar benim netlerim 8-10 kadar eksik geldi,hayretler içindeyim.zaten sınırda olan netlerim düşünce otomatikmen listeye giremedim:Dsinirden gülüyorum malesef.bu banka işimden ayrılmama neden olmuştu,sırf sınawa giricem diye işyerinden izin istedim,onlarda wermedi we ben ayrılmıştım:(Umarım işten ayrıldığıma değer diye düşünüyordum ki malesef olmadı...şimdi tek umudum war o da telekomun sonuçlarının açıklanması we olumlu olması.o da bugun başladı açıklamaya.halkbantan hawamı aldım resmen,işalah telekomda da aynı şey olmaz.kazanan arkadaşları tebrik ediyorum....

nurituran38
Şube Müdürü
15 Aralık 2009 18:27

nurart

artist nur karışımı bsy arkadaşım felaket tellalımısın,derdnı gereklı mercılere ıletrsen kendı adına en iisini yapmış olursn kanımca,iç karattgın yeter,kazandımıza sevnmedık zatenn srıf hakkanıyet olmadgnı dusundgmuz ıcın,şahsen bnmıde epey bı dusuk geldi

mxmy
Aday Memur
15 Aralık 2009 18:29

arkadşlar benim de olmadı maalesef ve netlerim beklediğimden düşük geldi :( şu ziraat bankası ilanı dediğiniz ne peki

gullllllll
Aday Memur
15 Aralık 2009 18:30

bi kere alesten 72 almak çok çok iyi bişey degil olabilir yani ben torpil oldugunu düsünmüyorum o tarz seyler mülakatta olur

DEUstar
Memur
15 Aralık 2009 18:30

Gercekten gerek yok bole mesajlara,sikayetlerini gerekli yerlere iletsen daha uygun olur,moral bozmak yerine.Puanlarını soylemen de ego tatmini gibi duruyor.Ve kusura bakma da oyle muthıs bir altyapı oldugu da soylenemez.Neyse afedersiniz kızdım biraz okuyunca da.

asabiyazar
Şef
15 Aralık 2009 18:31

Biraz mantıklı olun! Mülakatta yapabileceği bir elemeyi(torpili) neden şimdiden yapsın! Hele ki sınavı başka bir kuruma yaptırmışken... Milletin puanlarıyla falan oynayacak kadar uğraşılacak bir mevzu değil.

Ne bu? Karalama kampanyası mı? Emin olamadıklarım dışında 72 doğru bekliyordum, o geldi. Servis görevlisi sınavında ki hatalı soruyu bildirmesem barajı geçemiyordum. Benim annem babam emekli insanlar. Akrabalarımdan yüksek mevkilerde olan birisi de yok. Olsa zaten servis görevlisi sınavıyla uğraşmazdım. Çoktan iş güç sahibi olurdum.

Son bir kaç gündür de bu puanla nasıl kazanırım diye düşünmekten kendimi alamıyordum. Ama aklımın kıyısından köşesinden kaybedersem nasıl çamur atarım diye bir düşünce geçmedi.

Kolay birşey değil. Anlıyorum... Kazandığım için böyle konuştuğumu düşünebilirsiniz. Ama burada insanların emeğini torpil deyip atamazsınız. Varsa bir şikayetiniz gidin gerekli mercilere bildirin. Burada sadece sisteme ya da kurumlara değil, sınavı hakkıyla kazananlara da çamur atıyorsunuz!

işsiz iibf li
Genel Müdür
15 Aralık 2009 18:31

bugunlerde ziraat ian werıcekms ilanmewzuu o..

nurart

ben su saatten sora herseye inaırımmm. zaten bi katalullı olmasa alabilirsnız yanıtlarınızı derdıı....

gulbecan
Memur
15 Aralık 2009 18:32

izmir servis 62.5 şans işte peki daha sonra gitmeyenler olursa bize sıra gelirmi acaba daha önce halkbankası yapmıştı böyle bir şey umutlansammı...yoksa bittimi herşey

nurituran38
Şube Müdürü
15 Aralık 2009 18:33

tekrar tebrkler kazananlara,,kazanamyanlarada duaetmekten bolşans dılemekten başka yapıcak bsy yok su an,snucta ulkenn kanayan yarası bgn sana yarn bana bu iş bole ne yazııkkii, mulakat ıcıın yenı bi başlık oluşturursanız ark larr ii olurrr,fevrı davrananlar cıkıcaktır usstelikkk,kalp kırcak zaman degıldırrr

carlosaes
Kapalı

Nurart

Arkadaşım netlerinin tek anlamı bence kaydırma yapmış olman başka bi açıklaması sanırım yok...(Obsesif bir kişiliğe sahip oluşun illaki kaydırma yapmadığını kanıtlamaz)

Şahsına yönelik özel değerlendirmeyle netlerinin düşük geldiğini iddia ediyorsan hukuki haklarını kullanmalısın...

neolducan_01
Kapalı

ben adanada girdim sınava binlerce insan girdi..ve yalnızca 4 kişi banko görevlisi kazanmış.o da mülakata .....demekki bir kişi alacaklar...bilseydim girermiydim...bu resmen sömürü..soygun...hainlik..

DEUstar
Memur
15 Aralık 2009 18:35

Sınavda torpil olmaz arkadaslar orası kesin.Daha onceden puanları fazladan hesaplayan dostlar ya almak istedikleri neti tahmınlediler ya da yanlıs hatırladılar.

Toplam 15733 mesaj
«708709710711712713714715716717718719»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi