Editörler : F16 Gökçen
«710711712713714715716717718719720721»

nurituran38
Şube Müdürü
15 Aralık 2009 18:55

brdamısnn sn dahaa ıkı havaalda gel nası oturyosan,gece nasılsa beraberızz)))))))))))))))

dmlks
Aday Memur

Merhaba Arkadaşlar, 22 kasım 2009'da yapılan sınav sorularına ve cevaplarına ulaşabilen var mı? Varsa ordan kendi değerlendirmemizi yapabiliriz ve gerçekten doğru hesaplanıp hesaplanmadığını görebiliriz.Ben ulaşamadım siz ulaştıysanız lütfen paylaşın.

kübra2
Aday Memur

işsiz iibf li

çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun

C@rtm@n
Şef

İyi akşamlar arkadaşlar;

Size bir sorum olacak...Bilindiği üzere yanlış sorular olmuştu ve bugün o yanlış olan soruların resmi açıklaması yapıldı.(Açıkçası aramasaymışım koymayı düşünmemişler.Söylendiği zaman ok dediler)Böylelikle resmiyete kavuştu.Ama kafama takılan irkaç ayrıntı var...Bu sorular tüm adaylara doğru olarak yansıtıldı bilgisi aldım...

Gerçekten netlerinden emin olan birisi varsa yansıyıp yansımadığını bana söyleyebilir mi?Çünkü bi konuda şüpheye düştüm yansıtılmamış olabileceği konusunda.

Saygılarımla.

DEUstar
Memur

C@rtm@n

Benım 3 soru yuksek cıktı,kıtapcıklar acıklandıgında 76 hesaplamıstım olumsuz tahmınleme yaparak,ancak 79 cıktı.

15 Aralık 2009 18:57

vlla benım boş sorum vardı sınavdan cıkınca hatırladım aynen geldi...netler de aynen geldi hatta ingilizce daha iyi geldi...bnce hiç bir yanlışlık yok ...geçen sene 78.333 le kapatan ankara asg bu sene 68.333 le kapatmış yani bu cok cok buuk bi şans oldu beım için kesın gıremedm gozuyle bakarken başarılı gormek çok şaşırttı dersaneye gıdıyodum tam vllaha onunden dondum gezdim eve geldim :D:D:D

shadyss
Memur
15 Aralık 2009 18:57

Bu arada belirlenen kontenjan sayılarını bilen var mı?

mustafatopal11
Daire Başkanı
15 Aralık 2009 18:58

benim arkadaş kpss79 puanı 2009 81,677 sıkı durun

uzm yard 51 servis gör 59 istanbul hayretler içerisinde kaldım adam süper zekaydı hayırlısı olsun kazananlara Allah yolunu açık etsin

C@rtm@n
Şef
15 Aralık 2009 18:59

ok o zaman yansımış demek ki...Çünkü Anadolu Üniversitesi'nin ilgili birimiyle ve İK müdürümüzle konuştum...Yargıtay kararına göre yanlış olan sorular eklendi dediler ama sonuçta gerçekten yansıyıp yansımayacağı adaylara göre belli olurdu...Böylelikle yansımış olduğu anlaşıldı...Teşekkürler DEUstar...

Ayrıca Uzman yrd.istanbul seçenler Kredi Politikaları D.B çalıştığım binada...Gelince tanışma fırsatımız olursa seve seve bilgilendirme konusunda yardımcı olabilirim...

NURart
Aday Memur
15 Aralık 2009 19:00

Arkadaşlar, ve anlamak istemeyenlerede saygı duyarak belirtmek isterimki; Yemin ederim size kimseyi karaladığım filan yok.

Ben bir dahi de değilim. Sadece çalışırım elimden geldiği kadarı ile. Ben bunları övünmek içinde yazmadım, Allah biliyor ya...

Ama bir şeyleri konuşmalı artık, susmamak lazım. Ben microsoft mcse ( system engineer) sınavını sırf hobi olsun diye kazanmış bir insanım. İşletme mezunu olduğum halde. Herşeyin yanında ingilizcemde biraz net. yapacak seviyede sanıyorum.

Birde değerli arkadaşlarım, ben demiyorumki herkes torpille kazanıyor. Muhakkak hiç bir tanıdığı vs. olmayan insanlarda var.

Özetle demeye çalıştığım; bu insanların hakkaniyet denilen hisden mahrum oldukları ve olayı gündem değiştirmeye, rant elde etmeye, bu kadar kişiye istihdam açtık demeye alet etmeleridir.

Beni anlamayanlar bu saydığım sertifikaların isimlerini google' e yazsın bakalım. Ben yanlışlara her zaman baş kaldırırım, şikayetimi de yaparım ancak bir şey değişeceği yok.

Yetmez gibi yaptığınız ikayet katlanarak size geri geliyor güç sahibi kurum yöneticileri atarfından. Hakkımızda hayırlısı!

Saygılarımla...

*İktisat*
Şef
15 Aralık 2009 19:01

bende iptal sorular doğru olarak yansıtılmamış

15 Aralık 2009 19:01

aydın servis var mı. kazandım da iletişim kuralım diyorum. varsa özelden yazsınlar bana.

mathdrop
Aday Memur
15 Aralık 2009 19:02

Kazanan arkadaslara tebrikler

kaybedenlere gecmiş olsun

Bu sınav şimdiye kadar girdiğim en zor sınavdı ( ki su an 29 yasındayım daha 1 senem bıle olmadı osym yada anadolu un. sınanvına gırmedıgım oys oss den kpss ye vs..) ancak benım anlamadıgım sey su

Koca ıstanbulda uzman sınavında 1. sıra 80 puan 5.ciden sonrası 75 ve altı ve cogunluk 60 lı puanlarda.. Yanı demek ıstedıgım su bu sonuclar turkıye sınav egrısıne pek uymuyor yanı 300k ınsanın 50 bını ıstanbul tercıh etse bu 50 bın kısıden 10 bını uzman sınavına girse sadece 1 kısımı 80 alabıldı ? sıze de garıp gelmıyormu

Ayrıca bız yapamadık beceremedık dıyelım ıptal olan sorular dan 3 u alan bılgısı 1 yabancı dıl bu da demek olur kı 60 sorudan 3 ucunu yanlıs hazırlamıslar kı tahmın ettıgım sorularsa 1 den cok dogrusu olan sorular sanırım

pekı yabancı dılde nasıl oluyor bu yanlıs soru? hadı ıngılızce yanlıs ta almancası da mı yanlıs ?

nasıl fark edılmezkı ?

kısacası bu kadar zor bır sınavla Halk bankası na gırmek bıle bu kadar zor ıse aklımızı basımıza alıp ıyıce dusunmemız lazım nasıl bır ulkede yasıyoruz? yanı enınde sonunda halk bankası ( kucumsedıgımden değil ama Nasa ya da bılım adamı almıyorlar)

DEUstar
Memur

C@rtm@n

tesekkurler dostum,valla bir izmirli olarak yardıma ihtiyacım olabilir oralarda :)

Ancak daha tam karar vermedim mulakata gelıp gelmemek icin,benım asıl hedefım Is bankası uzman yardımcılıgı,ayrıca daha da okulum bıtmedı(ocak sonunda bıtıoo) ve belgeler arasında mezunıyet belgesı aslı ıstıorlaaar :S

C@rtm@n
Şef

Ayrıca toplamda 3750 adayın olmayışının sebebi ağrı ilinden de belli oluyor.Bir tane servis görevlisi 60 almış sadece...Yani kesinlikle sınav konusunda torpil olmaz şüpheniz olmasın.Ama mülakat konusunda birşey diyemem...

Baraj 60 ın altına kesinlikle düşmez.Yani başarı sayısı düşük.KAzanan arkadaşları bu konuda tebrik ederim böyle bir sınavı geçebildikleri için.

perfectstranger
Kapalı
15 Aralık 2009 19:05

arkadslr istanbul uzman yrdm. tek soruyla kaçırmışım mulakata çağrılma ihtimali yok mudur artık bitmişmidir yani. bilen anlayan var mı bu işlerden?

yelizx
Aday Memur

78 almışım yaff 22 yanlış kesinlikle beklemiordum. sadece 7 soruyo sallamıştım. diğerlerinin doğru olduğundan eminim niye böle oldu anlamadım yaff...

NURart,

madem hem ileri hem bagımsız denetim var,boş durma şuan sana birçok ilan bulurum aracı kurumlarda hepsi de iyi kurumlar ve iyi pozisyonlar o lisansların varsa hiç halkbankasına ugrasma zaten,iyi işler bulursun.ben turev araclar takası aldım,ileri ve turev araçlardan birer dersim kaldı ve ocak ilanını 2 ay onceden acması gerekirken hala acmadı spk ve en az 3,4 ay daha bekliycem lisans için.tek dersim kaldıgı için de onlara basvuramıyorum.

DEUstar
Memur

NURart

Dostum ben senın kımı goruslerıne katılmakla bırlıkte,o sergıledıgın sınav sonuclarına anlam veremedım tepkım buna idi.Onun dısında bır yanlıs,art nıyet hıssettıgın takdırde ısyan etmek tabı kı hepımızın gorevi.Saglıcakla Kal

mathdrop
Aday Memur
15 Aralık 2009 19:07

bir de sınavda torpıl olmaz dıyenlere o kadar emın olmayın derım ben ...

neye guvenerek bu kadar net konusuyorsunuz optık okuyucu dedıgınız sey bır program tarafından kontrol edılen bır makınedır :D yanı ben ıstersem programla oynayıp 50 100 kagıttan bırınde fazla yada az degerlendırme yapmasını saglayabılırım bu 50 100 kagıt sırası geldıgınde adı secılmısler konursa oldu sıze torpıl yanı ıllakı tum sınavı manıpule etmek gerekmez....( bu bır ornektır yapılmıstırı demıyorum)

Bu ulkede Allah 1 dır denınce bıle ınsan bır dakıka dusunmelı bence !!

Toplam 15733 mesaj
«710711712713714715716717718719720721»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi