Editörler : Pangaea
01 Ekim 2009 17:39

gncl

smh1907
Kapalı
01 Ekim 2009 17:44

melek_80 hayırlı olsun. Ben de Fem'e yaptırdım kaydımı.

berk255
Memur
10 Ekim 2009 02:04

DURUMUM ÇOK İYİ DEĞİL ARKADAŞLAR ÜNİVERSİTEDEN SONRA KPSS İÇİNDE AİLEDEN PARA ALMAK ÇOK ZOR.üCRETLİ BİLE ÇIKMADI:( BEN KAYDIMI BURSA MURATA YAPTIRDIM.MATEMATİK HOCASI ÇOK İYİ ÖYLE DUYDUM.BİRDE GENEL KÜLTÜR DERSLERİNE GİREN BİRİ VAR AMA ADINI HATIRLAYAMADIM KISA BOYLU AMA MANYAK DERS ANLATIYO.GEÇEN SENE MİSAFİR ÖĞRENCİ OLARAK DİNLEDİM SON AYLARDI.HAYATIMDA BU ŞEKİLDE TARİH ANLATANLA KARŞILAŞMADIM VALLAHA...ALLAH UTANDIRMASIN

berk255
Memur
12 Ekim 2009 00:42

melek benimde tarihimde büyük problem var. Femin tarihçisinden bahsettin nsl biri ben sayısalcıyım yani temel sıfır... :( daha kayıtta yaptırmadım kararsızım

berk255
Memur
12 Ekim 2009 00:45

murattan kaydımı sildirdim. Reklamlarla göz boyuyolar.Bir veya bir kaç iyi hocaylada iş bitmiyo ki ya.

gollory
Şef
12 Ekim 2009 00:48

berk255

hangisinden kayıt sildirdin...

berk255
Memur
12 Ekim 2009 00:50

vatandaşlıkta kötü ne olacak bu sayısalcıların hali sınav tamamen sözelciler için hazırlanmış ya fizikçiyim hiç fizik sorusu yok... tarihten anayasadan banane

berk255
Memur
12 Ekim 2009 00:52

Murattan sildirdim

gollory
Şef
12 Ekim 2009 00:52

ben şubeyi kastetmiştim :)

haklısın ama yapacak bişey yok...

arbon
Şube Müdürü
22 Ekim 2009 21:23

ali erkan hoca var taksim fem kpss de tarihçi

tubasueda
Aday Memur
15 Ocak 2010 15:21

Fem Akademi 1 numara Kocaeli de gidiyoruz memnunuz...

goldenpeak
Kapalı
15 Ocak 2010 15:25

Zeki kızsın açtığın başlıktan belli,fışkırıyor resmen,kesin kazanırsın:P

gunes_16
Genel Müdür
17 Ocak 2010 00:44

melek_80 memnun musun dersaneden ?

Birkaç şey sormak istiyordum ama mesaj alımın kapalı..

fatihfurkanşahin
Aday Memur
05 Şubat 2010 01:02

Kocaeli Fem Akademi de kurslar güzel gidiyor. Fem Fem markasının hakkını veriyor gibi.. http://www.kocaelisondakika.com/haberdetay.php?id=5307

noyes
Aday Memur
04 Kasım 2010 23:55

FEM Akademi Kocaeli de KPSS A grubunda şu an dersler başladı. derslere hep kitap yazarları giriyor. Hafta sonu sabah ve hafta sonu öğle tüm grupları dolu şu an sadece hafta içine kayıt alınıyor. Kocaeli nin değil Marmara nın değil Türkiye nin En Güçlü Kadrosuyla çalışıyoruz diyorlar ilanlarında. gidenler de memnun KPSS A geçen seneki Kocaeli nin en iyi dereceleri ilk 5in tümü Fem Akademi den miş. Şu an istanbul daki en çok öğrencisi olan kurslardan daha çok kayıtları var. Araştırın dediklerimin doğru olduğunu göreceksiniz. 24 fasikül ve Yüksel bilgili nin kitapları vs veriliyor. Koordinatörleri Yüksel Bilgili . Sakarya Gebze yalova ve istanbul dan bile öğrencileri var. Dersler başladı cmt-pzr uğrayıp görebilirsiniz. Şu an sadece hafta sonlarında sabah ve öğle grubu kpss alanda yüzden fazla öğrencileri var... hafta sonları tamamen dolu, yerleri yok sadece hafta içi kayıtları devam ediyor. Şu an medeni hukuk işleniyor mutlaka tanıdığınız vardır uğrayın görün h.sonu sabah grupları 09:00 , öğle grupları 14:00 da dersler oluyor şu an ki adaylarının yüzde doksanı Kocaeli ünv son sınıf öğrencisi . hafta içi grupları 23 Kasım da başlıyormuş . Sadece uğrayın bizzat görün adaylarla görüşün . geçen seneden KPSS A aldığınızı bildiğiniz adaylarla görüşün KPSS A da Fem Akademi ile ilgili hep olumlu yorumlar gördük ve geçen sene KPSS A grubunda adaylarının çoğu 85 ve üzerinde puan aldılar. KPSS A veren benim tavsiye edeceğim FEM Akademi ve Murat var. daha önceden KPSS A yapan Kocaeli de başka kurum yok bu yıl yapacak çok kurum var. bizzat gidin şu an başlamış kurslardaki adaylara sorun geçen yıl ki adaylara sorun derse giren Hocalarla görüşün Fem Akademi Hocalarının hepsi google da arattığınızda en iyi isimlerin en başında geliyor. Araştırın Fem Akademiye gelin adaylarla görüşün Hocaların isimlerini sorun Tarafsız karar verin en iyisine gidin hepsini araştırın . Şu an Benim bildiğim İstanbulda bile KPSS A da yüzlü rakamlara ulaşabilen çok az kurum var. Araştırın FEM Akademi deki kadroyu bir arada Türkiye nin hiçbir kurumunda bulamazsınız. Şartlı bakmayın araştırın göreceksiniz. Kocaeli de bu işi bielenlere sorun Üniversite Hocalarınıza sorun göreceksiniz. Fem Akademi de KPSS Alan için ingilice KPSS denemeleri bile düşünülmüş... Zaten böyle olmasaydı Hafta sonu kontenjanları şimdiden dolar mıydı. ? Araştırın En İyisine gidin . kimseye şartlı yaklaşmayın . birebir kursa giderek kurs görenlerle konuşarak karar verin.

emine__06
Aday Memur
06 Kasım 2010 14:27

bin pişman oldum fem dersanesine gittim.daha yeni açılmıştı.aslında kurum adı ile kalitesini özdeşleştirmemek gerekr. rehberlik sistemi yoktu.hocalar çok ilgisizdi matematik hocamız hariç.ayrıca sınava 15 gün kala hocalar izne ayrılmış.. bütün eksiklerim ölece kaldı ben kendi kendime çalıştım..femin sadece adı var bence..

tetis denizi
Müsteşar
06 Kasım 2010 18:21

bende maltepe deydim fem kitapları verdiler bence yaramaz kpss de ama disiplinli çalışıyolar yiğidi öldür hakkını yeme bize istediğğmiz kadar ekders verdiler istediğin kadar anlatıyolar konuyu ve istediğin zaman istediğin sınıfın dersine girebiliyosun bunlar çok iyi idi

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi