Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : İDAL*.Ekonomist
02 Ekim 2009 12:02  

SASA - Advansa Sasa Hisse Senedi Yorumları

Bu hisse hakında bilgi verecek var mı ?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
26 Ekim 2010 20:55

BorsaSTock

Advansa Sasa'nın 9 aylık karı 15 milyon 378 bin lira oldu. Şirket geçen yıl aynı dönemde 36 milyon 249 bin lira zarar etmişti

26 Ekim 2010 21:11

BorsaSTock

Bu hisse için şöyle duyumlar var. Düşüncelerimi yamak istiyorum

Malum Sabancı enerji alanı dışında bütün sektörlerden yavaş yavaş çekilmeyi planlamaktadır. Mesela AKGRT nin yarısının Avivaya satılması, Temsanın halka arz edildikten sonra satılması (her nekadar sabancı grubu bunu inkar etsede bu böyle olması büyük bir ihtimal).. vs örnekleri çoğaltmak mümkündür. Yani tüm gücünü enerjiye yaymnak istiyorlar ve bu alanda tek başına almak istiyorlar. Hal böyle olunca enerji dışında elde ne varsa satılmayı bekliyor. Sasa da bu şekilde..

Malum Sasa Avrupa'nın en yüksek kapasiteli polyester elyaf üretim tesisi sahip durumda.. Ayrıca, tekstil sektöründe yaşanan küçülmeye rağmen sasa nın üretim yatırımları çok öbenli göstergelerdir.

Sasa nın fiyatı şuan 0,85 ler fiyatında seyretmektedir. Geçen sene zarar ediyordu bu sene karlı bilanço açıkladılar..

Grafiği incelediğimizde güzel bir teknik ile karşı karşıya kalabiliyoruz.

Grafikte 1,30 - 1,50 fiyatına kadar bir atış sözkonusu olabilir.

Tabi bu satış hikayesi doğru olursa

ve bu son gelen bilançodaki gibi kar açıklamaya devam ederse

bu grafikteki fiyata gelmemesi için hiçbir neden yoktur.

14 Aralık 2010 17:04

BorsaSTock

doğrudur şu an 1,07 civarında fiyat

10 Ocak 2012 08:58

Borsadan Hisse

Merhaba,

Sasa Polyester (SASA) 9 aylık mali tablo analizi ve teknik analizi aşağıdaki bağlantıdadır:

http://goo.gl/fb/Yz6wk

21 Şubat 2012 00:18

Borsadan Hisse

Merhaba,

Sasa Polyester (SASA) hissesinin güncel teknik analizine aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir:

http://goo.gl/fb/pPgdh

Toplam 5 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..