Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifBeyond the Compasskjhu
31 Temmuz 2011 11:50

yorgan yastık

Merhaba arkadaşlar,ben de kpss b grubu ıcın ızmırde kurs bakıorum,ablam gecen yıl yedııklıme gıttı ,puanı 10 puan arttı 81 oldu ama kımya mezunu atanamadı,tarıh hocasından memnun kaldı ama kurs kasımda baslıo,hazıranda bıtıyor,etut falan da olmadı,haftada 2 gun az geldı bana,cok kararsız kaldım,herkes yedııklım dıor ama ıyı hocalara denk gelırsen ıyı,yargıyı merak edıyorum,maksımum ve murat ıcın pek ıyı seyler duymadım,yargı da egıtım bılımlerınde ıyı bana b grubu lazım,sozel derslerın ıyı olması lazım,hala karar veremedım,sızler ne dusunuyorsunuz?

31 Temmuz 2011 14:24

sedx

gnc

01 Ağustos 2011 00:37

sedx

gnc

01 Ağustos 2011 22:44

sedx

gnc

02 Ağustos 2011 05:15

sedx

lider muratilkumut nasıl

03 Ağustos 2011 00:26

sedx

gnc

03 Ağustos 2011 10:28

81tekstil

murat tarihte eğer ibrahim hoca girerse süper.30 da 30 yaparsınız.muhteşem bir adam kesinlikle tavsiye ederim.matematikte hakan hoca iyi.ama coğrafyacıları çok kötüydü.vatandaşlığa da genelde tarih derslerine giren hocaları giriyor o da pek iyi değil.ama hoca garantisi veremiyorlar malesef!başta onu konuşun ibrahim hoca ve hakan hoca girer mi diye yani.yoksa diğer tarihçi ve matematikçi çok kötü.yazık olur yani.

yediiklime sadece deneme için gittim.murata gidip dışardan yediiklimin denemelerine falan girin mutlaka.ben öyle yaptım yani.

yargıya arkadaşım gitmişti o da pek memnun kalmamıştı açıkçası.ama siz yine iyi araştırın kimseyi yakmak istemem arkadaşlar.

karar epey zor çünkü.hakkınızda hayırlısı olsun

03 Ağustos 2011 10:54

ali guvenlikli

kpss b grubu lisans hazırlık sınavında çağdaş çözüm kpss kursları üzerine kurs tanımam. 400 saat net ders 32 adet deneme sınavı ,sayısal ve sözel seviye sınıfları ile kurslar 17 eylül 2011 den itibaren baslıyor.

03 Ağustos 2011 12:59

fcetinkaya

Tek Lider hk. bilgisi olan var mı? Ben başlangıçta oraya kaydolmayı düşünüyordum ama sonradan Ebim de karar kıldım. Şimdi tereddütteyim. acaba yanlış mı yaptım diye????

03 Ağustos 2011 23:39

sedx

gnc

04 Ağustos 2011 12:15

aslım104

bende murat eğitimi tavsiye ederim.arkadaşlara katılıyorum tarihte ibrahim hoca.matematikte hakan hoca.vatandaşlıkta tekin hoca süper soru kaçırmazsınız diyebilirim vatandaşlıktan.

04 Ağustos 2011 13:15

81tekstil

tekin hoca alan derslerine giren vatandaşlıkçı mı?gkgy için genelde kötü vatandaşlıkçı giriyor da!

ama dediğim gibi bu hocaarın girmesi halinde iyi yani şans bence.gidip konuşun bakalım o şekilde istediğiniz hocaların sınıfına girmek mümkün mü?

ayrıca şöyle de yapabilirsiniz geçen yıl olmuştu da o yüzden biliyorum bu sene de yaparlar mı bilemem ama tarihten ve matematikten bu söylenen hocalar derler veriyorlar 30-40 saat gibi ama son dönemlerde oluyor dışardan gelen öğrenciler için.300-400 gibi rakamlarla alabiliyorsunuz tek dersi tabi biraz tuzlu.başka dersaneye bile gitseniz görün derim tarihçi ibrahim hocayı.

05 Ağustos 2011 13:52

sedx

gnc

05 Ağustos 2011 15:17

aslım104

2010 gk gy grubunda elit sınıfa vermişler tekin hoca yı.ben alancıydım bizede girdi.gk gy giriyor mu sorun

05 Ağustos 2011 15:51

_Gemini_

hey gidi günler.. S. üstünsözü işten kovdularmı acaba çok merak ettim bak şimdi.

06 Ağustos 2011 12:41

oöbilge

ben 9 eylül dersanesine gidiyordum hiç memnun kalmadım düzensiz ve disiplinsizdi tavsiye etmem.tekrardan dersaneye gitmek istiyorum murat ve yediiklim arasında kaldım bilgisi olanlardan yardım bekliyorum

06 Ağustos 2011 15:49

srhnack

arkadaşlar ben de kpss-b için sadece gk gy için dershaneye 1-2 hafta içinde yazılcam. Aklımda yediiklim var. kpss-b için dershane fiyetları hakkında bilgi sahibi olan var mı

07 Ağustos 2011 02:27

sedx

gnc

07 Ağustos 2011 11:29

deniz1208

Arkadaşlar ben de dersaneye yazılma döneminde çok kararsız kalmıştım ve forumdaki yorumlardan etkilenerek Yediiklim'e gitmiştim.Benim deneyimlerimin de birilerine yardımcı olması umuduyla yazıyorum buraya da.Kpss'ye ilk girişimdi.92 aldım ve sgk'ya atandım.

Ben Yediiklim'i tavsiye ederim.Hocaların hepsi çok yardımcıydı,tenefüs filan demeden hep başlarındaydık.Bizim dönemimizden şu anda bazı hocalar ayrılmış.Ama coğragyacı Nesrin Hn. öyle bir anlatır ki 10 yıl geçse aklınızda kalır.Üstüne coğrafyacı tanımam.Matematikte Balı hoca özellikle matematiği zayıf olanlar için idealdir.Bastıra bastıra vurgulayıcı bir anlatımı vardır.Tarihte de Naci hoca direk kpss'ye yönelik altını çize çize anlatır.Bizim dönemimizde tarihte:Şahap hoca,Mat:Kubilay hoca vardı.İkisi de süperdi.Şimdi ayrılmışlar ama.Tarihten ve mattan 1'er yanlışım vardı.Samimiyetle söyleyebilirim ki sayelerinde iyi bir puan aldım.Kafalarını çok şişirmişimdir sorularımla.Sağ olsunlar hiç geri çevirmediler.

Yediiklimin deneme sınavları zordur.Zorlandıkça daha çok çalışmaya teşvik eder sizi.Ben dışardan Murat'ın sınavlarına da giriyorum.Matematik sorularından hep ful çıkarıyordum ama Yediiklim'den hiç ful çıkardığım olmamıştı.Bu yüzdendir ki kpss'de mat.soruları özellikle çok kolay geldi. Etütler ve birebirler konusunda da dersane sözünde durdu.Hatta kaçırdığımız dersleri başka hocalardan ya da kendi hocanızın başka dersinde de dinleyebiliyorduk.

Tabii ki tüm bunların dışında iş kendinizde bitiyor arkadaşalar.Ben hafta içi hep çalışma odasındaydım.Takıldığım bi yer olunca hocaların başında alıyordum soluğu :))

İyi hoca (%30)+sizin performansınız(%70)=Kpss 'de hedfelenen puan

Bir de bol bol,basit zor ayrımı yapmadan soru çözmek!!

Umarım herkes hedeflediği paunı alır.Kolay gelsin arkadaşlar.

07 Ağustos 2011 14:54

tykhe87

yediiklim temel matematik kursuyla ebim matematik kursu arasında kaldım hangisi daha iyidir?daha önce giden var mı?

Toplam 236 mesaj