Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
19 Ekim 2009 14:35  

kordinatörlük

arkadaşlar ben ordu ticaret meslek lisesinde sözleşleli olarak başladım alanımda tekim sözleşmeli olduğum için bana sınıf ve kordinatölük verilmedi. bununla ilgili bilgisi olan veya ilgili bir yasa yı bilen varsa yazarmısınız. çünki diğer birkaç okulda sözleşmelilere kordinatörlük veriliyormuş. hakımın yendiğini düşünüyorum.

19 Ekim 2009 14:36

zugo58

bunun yanında dediğim gibi alanımda tekim ve hizmet puanı durumu gibi olumsuzluklar yok. benim sınıfımı başka alana veriyorlar.

19 Ekim 2009 14:40

Sedolin

Bununla ilgili Mesleki Teknik Eğitim Yönetmeliğin de açıklamalar bulabilirsiniz.Ben koordinatörlük alıyorumm..Herhangi bir sorun yok bu konuda..Fakat koordinatörlük alabilmeniz için Teknik Eğitim mezunu olmanız gerekmektedir.(Amasya)

19 Ekim 2009 17:23

elidada

her yere göre değişiyor.biz iki teknik öğretmeniz bilgisayar bölümünde.17 öğrenci var son sınıfta ama bir öğretmene verdiler.o da tabiki ben değilim:)ama sınıfım var allahtan sınıfım var:D

19 Ekim 2009 18:20

catlak_sesler

arkada_lar bende teknik lisede sözle_meliyim okulda tek bilgisaya röretmeniiyim ama böte ç1k1sl1yy1m koordinatör olma hakkim yokmu??

19 Ekim 2009 18:39

CELN
Kapalı

branşın ne hocam. muhasebe mi? neye göre alamadığını sor.

19 Ekim 2009 21:11

zknytkn1

hocam bende tıcaret meslek lısesınde sözlesmeli bilişimciyim atandığım hafta 10 saat koordınatorluk verıldı bu yılda devam edıyor sozlesmelı koordınatorluk alamas dıye bısey olmaması lasım

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?