Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazasayginhopali
19 Ekim 2009 20:06  

Trabzon da en iyi kpss kursu

en kötüsü bil

BİL ZEDE

7 Ekim 2009 22:07 Düzenle Sil

.................

BİL ZEDE

8 Ekim 2009 20:00 Düzenle Sil

en kötüsü bil...

sakın gitmeyin burada bil dersanesi için reklam yapanlar dersane üyeleridir.......

ben geçen yıl gittim çok kötü....

BİL ZEDE

9 Ekim 2009 22:41 Düzenle Sil

en kötüsü bil...

sakın gitmeyin burada bil dersanesi için reklam yapanlar dersane üyeleridir.......

BİL ZEDE

10 Ekim 2009 12:27 Düzenle Sil

Trabzon-Akçaabat ANALİTİK Dersanesi Eğitim Bilimleri hocaları ile Trabzon Zorlu Final Dersanesi Eğitim Bilimleri hocaları aynı kişiler . ANAHTAR KPSS grubu elemanları ANAHTAR KPSS grubu , Trabzon'da KPSS kursu açan ilk hocalardan oluşuyor.Aynı grup elemanları 1-2 fire ile, yıllardır beraber hizmet veriyorlar.

Eğitim bilimleri hocalarının çok çok iyi olduğunu söyleyebilirim .Genel Yetenek hocalarından da şikayetçi olanı duymadım . Hepsi alanlarında en iyilerden..

BİL,UĞUR,TRABZON,KAVRAM,KARADENİZ vs..grup hocalarını birkaçı haricinde tanımıyorum.Mutlaka hepsi çok değerli insanlardır.

ANAHTAR KPSS grubunun sizin kriterlerinize uyabilecek bir yapısının olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Zaten , öğrencilerin derslere 1 hafta girip , önce denemelerini sonra da isterlerse kayıt yaptırabileceklerini söylebilecek kadar da kendilerine güveniyorlar.

Bu arada ben öğrenci değilim .Öğretmenim.ANAHTAR KPSS grubu üyelerini tanırım.Fakat beraber çalışmıyoruz.

Dileyen bilgi almak için Trabzon ZORLU FİNAL DERSANESİ , Akçaabat ANALİTİK dersanesine uğrayabilir.

Şunu unutmayınız : Hangi dersane olursa olsun , iş sizde bitecek.Sizin performansınız puanınızı belirleyecek.Sınava girecek tüm meslektaşlarıma başarılar diliyorum.

lazman

12 Ekim 2009 18:38 Düzenle Sil

en kötüsü bil...

BİL ZEDE

14 Ekim 2009 20:22 Düzenle Sil

sınav dersanesini arkadaşlarımın anlattığı şekilde ben anlatayım

bu dersaneden benim arkadaşlarımın hiç biri memnun değil

hatta türkiye genelinde dersaneler hakkında sakın gitmeyin yorumları varken. bu forumda fanatik taraftar bulmak nasıl mümkün olabilir ki. Tek açıklama kasıtlı ve yanlı reklam çabası.

ben size söyleyim sizin yazılarınız sonucu oraya gidenler beddua eder haberiniz olsun.

çok sayıda arkadaşım hiç iyi olmadığını söyledi.

kurucu temel hocası sürekli yalan konuşuyormuş. yılışığın biriymiş..... yok şu zaman yok bu zaman yok iyi hoca getirecem bir iki hafta sabredin vs vs vs sene sonu geldi. gelen hoca geri gitmişşşşşşşş

tam bi fiyasko yani

-AKİLES-

15 Ekim 2009 21:29 Düzenle Sil

sınav dersanesini arkadaşlarımın anlattığı şekilde ben anlatayım

bu dersaneden benim arkadaşlarımın hiç biri memnun değil

hatta türkiye genelinde dersaneler hakkında sakın gitmeyin yorumları varken. bu forumda fanatik taraftar bulmak nasıl mümkün olabilir ki. Tek açıklama kasıtlı ve yanlı reklam çabası.

ben size söyleyim sizin yazılarınız sonucu oraya gidenler beddua eder haberiniz olsun.

çok sayıda arkadaşım hiç iyi olmadığını söyledi.

kurucu temel hocası sürekli yalan konuşuyormuş. yılışığın biriymiş..... yok şu zaman yok bu zaman yok iyi hoca getirecem bir iki hafta sabredin vs vs vs sene sonu geldi. gelen hoca geri gitmişşşşşşşş

tam bi fiyasko yani

ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..