Editörler : Pangaea

vethekimtuba
Aday Memur
25 Ağustos 2014 15:33

2014 kpss prodem kursuna gittim. bünyamin hoca gerçekten muhteşem bi hoca sevdiriyor dersi. çok memnun kaldım dershaneden. allah hepsinden razı gelsin.

Suduragi70
Aday Memur
28 Mayıs 2017 19:32

Bu yıl unvt son sınıf öğrencisi olarak Ankara'da maliye dersini Mehmet Zakir erin den hukuk derslerini Erdem cömert ten ve Özgür ozkirniktan aldım çok verimliydi hocalarima karamana döneceğimi söyledim onlarda karaman prodem KPSS kursunda 6 yıldır alan derslerine gittiklerini söylediler Türkiye'nin en kaliteli alan hocalarından memleketimde ders alacağım için çok sevincliyim

kazımkarabekir7070
Aday Memur
08 Temmuz 2017 16:46

Ben ve kardeşim de Karaman Prodem kpss kursuna gittik. Kardeşim memurluk bölümüne katıldı ve 89 puan aldı hocaları çok deneyimli. Bende öğretmenlik grubuna katıldım. Genel kültür genel yetenek hocaları çok deneyimli ve eğitim hocaları Türkiye'nin en tanınmış hocalarıydı.Bende 86 puan aldım. Emeği geçenlere tesekkür ediyorum.

Suduragi70
Aday Memur
16 Ekim 2017 11:14

Bugun Prodemde 10 kişi daha gelir uzmanı olarak atanmış diğer kurumlardan katılanlar mülakatta elenmisler prodeme başlamakla doğrukararvermişim hocalar ve yayınlar çok kaliteli

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi