Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

  
Editörler : sikayetetbutonu
21 Ekim 2009 00:28  


doğum öncesi nöbetten cıkma

bilgisi olan arkadaslara soruyorum. hamileliğin kacıncı haftasında nöbetten cıkıyoruz? bu icap nöbeti icin de gecerli mi?

21 Ekim 2009 21:56

hasret_vuslat

gebeliğin 24 haftasında nöbetten düşersiniz. Doktorunuzdan bununla ilgili rapor alıp okul idaresine sunacaksınız. icap nöbeti için de geçerli olması gerekir.

Toplam 1 mesaj
ANKET
Tuğrul Türkeş'in, Anayasa'nın 116. maddesi gereğince önerilen Bakanlık görevini kabul etmesini nasıl buluyorsunuz?