Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32*aziyade*
25 Ekim 2009 12:45  

arkadaşlarım sizce en iyi aöf kursu hangisi??

ben bu yıl mat, muhasebe ve iktisattan ders almayı düşünüyorum.bunun içinde en iyi aöf kursu sizce hangisidir görüşlerinizi bekliyorum.karacana gitmeyi düşünüyorum sizcede doğru bir tercih mi kararsızım..cvp yazıp ilgilenirseniz sevinirim saygılarımla.

25 Ekim 2009 12:57

dertli-prens
Yasaklı

ben vereyim kurs olmaz mı para filan vermene gerek yok bu arada ankara siyasal mezunuyum üst kademede görev yapıyorum tabi boş zamanlarımda yardımcı olabilirim.

25 Ekim 2009 15:46

ah memur olsm_sevinç

karacan dersanesine gidiyorsan,

muhasebeden kesinlikle ersin hocanın dersine= bütünkayıtların hepsini bir seferde veriyor,(kayıt mı ney görürsün muh. dersinde) yazın bu konudan şu 5 soru çıkacak der hemen

matematikden hekim hocanın dersine=adam bazen öyle aşamaya getiriyor ki kalem olmadan gözle çözdürtüyor soruları,bu hocayı can kulağıyla dinlersen dediklerinei bir bir not eder o gün evde tekrar edersen matı 70 in altında asla alamassın.

iktisattanda tolga hocanın dersine gir.

bu dediğim kişilerin isimlerini hemen not et,ve özellikle muhasebeci tolga hocanın grupları ful doluyor. hemen kayıt yap. kayıta giderken dersleri söylerken benim muhasebe dersi için,ersin hocanın grubunu istiyorum de,mat ve iktisat içinde aynı şey.

ben geçen yıl ordaydım,herkezin çoğunlukla kaldığı bu derslerden,bu hocaların sayesinde geçdim.

saygılar...

25 Ekim 2009 15:49

ah memur olsm_sevinç

pardon yalnış yazmışım: muhasebeci ersin hoca diyecekdim.

muhasebe: ersin hoca

matematik: hekim hoca

iktisat: tolga hoca

yazdıklarımı kaile al lütfen...

25 Ekim 2009 17:45

demet_86

arkadasım eger ıstanbuldaysan anadolu yakasında marmara tıp kampusunde acıkogretım derslerı verılıyor ucretsız ben gıdıyorum ve memnunum gectım bu sene tekrar devam edıcem 4 sınıfa

25 Ekim 2009 18:46

ah memur olsm_sevinç

ama benim yazdığım yer, izmir karacan

25 Ekim 2009 19:29

okaaan
Kapalı

Ben dershaneye gitmedim ama murat dersanesi karacan ilkumut bunların hepsi iyidir git görüş hangisi daha uzussa ona gidersin bu arada mesela muratın matematik hocası karacandan iyi olabilir yani derse göre değişir en pahalı murat dershanesi 2 arkadaşım gitti bir 2 dersten büte kaldı diğeri kalmadı ama not ortalaması olarak ikisinede fark attım bir yandanda çalışıyordum son bir ay izin vermediler işten çıktım öyle dedğim gibi sen çalıştıktan sonra seçeceğin derse göre git hocayı gör belki gıcık biridir değilmi sonuçta para senin iyi incele öyle git bilinen dershaneler zaten iyidir genelde dershaneye gidenler rahat geçiyorlar sonuçta okul gibi mecburiyet hissi veriyor sosyal ortam canın sıkılmaz ayrıca sayısal dersler dışında gitmeni tavsiye etmem evde çalış aynı şey..çok uzun oldu ya sevgiler.

26 Ekim 2009 00:42

applem

çok çok tşk ederim arkadaşlar hepinize. istanbul pendik te oturuyorum.burda bildiğiniz iyi bir dershane hoca varmı veya karcandaki en iyi hocalar hangisi hangisine gideyim..lütfen cvp yazın:))

26 Ekim 2009 09:57

gurkan_33

arkadaşlar bütünleme için bakırköy kavram akademi dersanesine gittim 2 ders aldım maliyet muahsebesi ve finansal yönetim vizelerim 15-19 olmasına rağmen yüksek notlarla sınıfı geçtim 4.sınıf içinde 3 ders alıcam

hocalar çok iyi fiyatıda diğerlerine göre uygun

26 Ekim 2009 10:40

yasin232

konya için konuşuyorum

tartışmasız murat

gittim gördüm ve geçtim

26 Ekim 2009 16:27

MeTaL_MeTaLLicA

ne kursu ya kursa falan gerek yok biraz geçmiş yılların sorularına bakın gecersinz ben ole yaparak mezun oldum kasmaya gerek yok anlıcanız...

Toplam 10 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..