Editörler : E.Kayı Han

hejai
Kapalı
30 Ekim 2009 22:37

aydınlığa kim inanır

esen .
Yasaklı
30 Ekim 2009 22:40

heja..

:))

yapma...

alttaki linkte konuşmaların ses kaydı da dinleniyor..

tek_türkiye
Yasaklı
30 Ekim 2009 22:43

Osman PAMUKOĞLU paşamıza tam destek

hejai
Kapalı
30 Ekim 2009 22:45

yaf aydınlık ses kaydını verse inanmam . Kafatasçı dergi,lere itibar etmene şaşırdım. Hem gerçi yapılanında yanlış olduğu kanaatinde değilim.

Bu muhalefet olmak değildir bence. Akp eleştireceksek içi boş kişileri hedefleyen muhalaefetle olmaz bu iş

solunsolu
Aday Memur
30 Ekim 2009 22:47

Taraf gastesinin konuyla ilgilenmesi için, A.B.D. den komut gelmeli, ki bunun olması için kayıt T.S.K. aleyhine olmalı :D

bonnieclyde
Müsteşar
30 Ekim 2009 22:49

Hani, kimsenin suçu yargı kararı ile kesinleşmedikçe suçlu ilan edilemez lafı var ya sorumlu mevkilerde olanlar için geçerli. pekala davalar devam ederken ortaya konulan deliller ışığında insanların fikri olacaktır ve olmalıdır.

Ben bu kasedin doğru olup olmadığından tam emin olamadım. Ama şunu söyliyeyim Erdoğan ile Remzi Gür veya Başkaları arasında buna benzer onlarca konuşma olmuştur. Bende AKp hükümetinin bıraktığı intiba maalesef bu. ve ben de bundan rahatsızım.

ancak ben istisnayım, AKp ye ülke yararına bir parti olduğunu düşünürsem oy veririm, zararlı olduğunu düşünürsem oy vermem. CHP doğru değerleri tutarlı savunursa CHP ye de oy veririm. Dolayısıyla esen bence de bu haber yapılsa bile halkta bir kanıksama var. fazla umursanmayacaktır.

Yine de temel neden bu kaydın delil değeri taşıması ile ilgili sanıyorum sorunlar var.

tek_türkiye
Yasaklı
30 Ekim 2009 22:50

Dikkat edin milletin ayranı kabarmasin,

Temennimiz netice su noktaya varmasin;

Kehanete luzum yok eger bu kan durmasin,

Bu defteri bu millet kendisi dürdürecek.

Ya bu kanı durdurun, ya millet durduracak.

esen .
Yasaklı
30 Ekim 2009 22:56

heja,

içi boş kişiler kim?

yapılanı doğru bulduğunu yani işadamlarından başbakanın yardım dilenebileceğini zaten söylemiştin,

ama,

unutmaki bu yardımlar yapılmışsa ki başbakan da itiraf ediyor, karşılığı da verilmiştir...

bonni...

kaydın delil taşımaması durumunda başbakana yargıya başvurma yolu gözükür,

yani,

bu basın organlarını dava etmeliki, kaydın sahte olduğuna inandırsın,

böyle birşey de yok...

bende aynen,

ülkemin yararına kimin hizmet edeceğine inanıyorsam onu seçerim,

zaten herkes böyle olmalı,

ama ne yazıkki bu sanki ayrıcaklıklaştırdı bu şekilde olanları, fanatizm öyle çokki..

tek_türkiye
Yasaklı
30 Ekim 2009 23:00

Yarın Ankaragücü maçımız var.

1 2 3 beşiktaş,,,beşiktaş,,, lay lay lay lay lay lay lay lay oooooooooo beşiktaşş

kartal gol gol gol kartal gol gol gol

bonnieclyde
Müsteşar
30 Ekim 2009 23:11

Herşey bir tarafa aydınlık a bu haberi için teşekkürler.

Esen affına sığınıp başlığın ile çok ilgili olmayan bir soru sorucam. Alevi yurttaşların haklı talepleri konusunda taraf ın tavrını takip etmişsindir. bu tavır sana ABD yönlendirmesini çağrıştırdı mı?

esen .
Yasaklı
30 Ekim 2009 23:21

bonni...

estafullah..

takip ettim, aslında şuanda demokratikleşme adına tılan tüm adımları Abd tarafından yönelendirilmese de yönetildiğini düşünüyorum,

türban için de böyleydi, aleviler için de, kürtler için hatta yargı ve tsk için gerçekletirilen icraatlerin tamamının abd destekli yapıldığını düşünüyorum,

ha kötü mü diye sorarsan,

yapılanlar kötü değil, ancak abd desteği ve yönlendirilmesi bağımsızlığımıza gölge düşürüyor, biz kendi söküğümüzü dşkemiyoruz demekki diye düşündürüyor,

demokratik adımları destekliyorum,

heleki,

kürt açılımının abd destekli olmasını daha çok destekliyorum çünkü terörün bir ayağı da onlar,

ancak,

her adımda abd elini görmek, ülkem ve bağımsızlığımız adına üzücü..

bonnieclyde
Müsteşar
30 Ekim 2009 23:25

cevap için teşekkürler.

böyle düşündüğüne genel itibari ile sevindim. :)

'Türker
Kapalı
30 Ekim 2009 23:29

sevgili esen,

''türban için de böyleydi, aleviler için de, kürtler için hatta yargı ve tsk için gerçekletirilen icraatlerin tamamının abd destekli yapıldığını düşünüyorum''

Peki sence sonu nereye çıkacak kareşim ??

---

bonnieclyde,

yazdıklarınızdan liberal olduğunuzu anlıyorum

acaba yanlış mıyım ?

---

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

esen .
Yasaklı
30 Ekim 2009 23:30

bonni...

rica ederim...

ülkem adına iyi olduğunu düşündüğüm herşeyi desteklediğimi söylerken samimiydim :))

yani,

düzensevicilerden değilim..

esen .
Yasaklı
30 Ekim 2009 23:34

'Türker,

sonu eğerki süreç iyi yönetilirse, ki bu konuda ciddi şüphelerim var, iyi olucak...

ama,

şüphelerim gerçekleşirse düzeltilemicek hatalar yapılacağını düşünüyorum,

adımları destekliyorum ancak akp'ye de güvenmiyorum açıkcası..

'Türker
Kapalı
30 Ekim 2009 23:38

Seninle tek farkımız benim ikisine de güvenmemem sanırım :(((

esen .
Yasaklı
30 Ekim 2009 23:43

ikisi derken?

mesela Mhp bu adımları atsaydı,

yine tavrın aynı mı olurdu? hepten mi karşısın demokrasiye ve özgürlüklere?

DARA daryus
Yasaklı
30 Ekim 2009 23:45

garibim türkiyem ,abd nin kuklası olmuş ..:(((

'Türker
Kapalı
30 Ekim 2009 23:48

asla karşı değilim, bizim fıtratımıza aykırı zaten karşı olmak.. Ancak dediğim gibi,

ABD nin yıllardır güttüğü yanımızda görüküp arkadan hançerleme taktiği ve hükümetin demokrasiyi araç olarak görme inancı hiç güvenmememi gerektiriyor.

akapenin sırf oy uğruna herkese ödün verme/ağzına bir prmk bal çalma taktiği hiç hoşuma gitmiyor, kesinlikle inandırıcı gelmiyor.

Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi