Editörler : F16 Gökçen
30 Ekim 2009 17:01

Yardım!!! Ne yapabilirim

Slm.Kafama taktığım ve öteleyemediğim bir mesele hakkında yardım istiyorum.Ben 1 ay önce halısahada çocuğun biriyle kavga ettim ve o gelip bana vurdu ben yere falan düştüm sonra ayırdılar...Olayı ben sürdürmek istemedim ve sen bana neden vurdun diyerek çocuğa daha sonra müdahalede bulunmadım ama şu anda köyde yaşadığım için köyde anlatmış vurdum falan diye...Ben çocukla konuştum senin derdin ne gibisinden çocukla şu an konuşuyoruz ama o olaydan sonra hayata bakışım değişti kuvvet açısından bakmaya başladım kendim kavgayı falan sevmediğim halde.Burda başka bir çocuk da bana bakıp duruyo olayı duyanlardan ben elektriksel olarak rahatsız oluyorum ama bişeyde demedim acaba korkmuş mu oluyorum ve bu ruh halinden nasıl kurtulacam.kendimi korkak gibi görmeye başladım ve güçsüz hissediyorum.bilgilendirirseniz sevinirim

.simsiyah.
Kapalı
30 Ekim 2009 17:07

ciddi misin sen

Iraz'ın Ali
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:08

josef delikanlıca söyle senin adın mustafa mı

Erzurumlu_25
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:14

josef korkaklık yapmışsın evet.

ama korkak bi yapın varsa bunla yaşamayı öğren bence sonuçta herkesin beğenmediği bi özelliği vardır.

josef_k
Aday Memur
30 Ekim 2009 17:29

kokrkmakla alakası var mı bilmiyorum ama korksaydım o çocuğun önünü beklemezdim orda vurmadım çünkü hem eğitim hemde kültür olarak ondan üstünüm ayrıca o kişi batakda bir sürü borç derdi var bi de ben döveyim Allah korusun olmayacak bir yerine mi vurayım başıma kalsın diye düşündüm..Bu olayı kime anlattıysam herkes boşver değmez dediler.bilmiyorum artık öylemiyim

Iraz'ın Ali
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:30

kolunu bacağını kırar eline verir kaç ondan

korkakkkkkkkkkkkkkk

k@plumb@ğ@
Kapalı
30 Ekim 2009 17:32

iyi yapmışsın. adamlık yapmışsın. aferim

Erzurumlu_25
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:36

minareyi çalan kılıfına uydururmuş.evet korkaksın ama kötü bi alışkanlık deil bu seni beladan uzak tutar:)

Iraz'ın Ali
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:37

korkak olabilirsin ama fakir değilsin

parayla adam tut dövdür

no-escape
Kapalı
30 Ekim 2009 17:38

bence o herife dalman lazım...sonu ne olursa olsunn..kawgada sonunu düşünmeyeceksin düşünürsen korkarsın..

küçük ebeee
Aday Memur
30 Ekim 2009 17:39

bence çok büyütmüşün olayı kafanda derdin bitmiş kendine dert edecek bişi arıyosun salla gitsin

candela
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:41

onların gözünde öle duruosun ama bulaşma derim kabalık korkakların işidir...kendi seviyesinle kalsın burdaysan demek memur adayısın veya memursun sicilin temiz olsun arkadaşım

Iraz'ın Ali
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:42

korkaksan kadınları dinle

candela
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:44

ıraz ne biçim konuşuosun ya arkadaşım sen ele uyma sakın kavgaya bulaşma aman kişiliğin ve davranışlarınla onları ez kaba kuvvetle değil...:)

Iraz'ın Ali
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:45

delikanlıyım diyosan beni dinle

unutma sen doğduğunda baban oğlum oldu diye bir jarjör mermiyi boşa sıkmadı

candela
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:50

naptın ıraz adam gitti kavgaya başın göğe ermiştir artık şiddet sevenler sizi..

Iraz'ın Ali
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:51

yok ya ne kavgası o içerde işlengi işliyordur

candela
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:53

hadi yalancık başlık mış mı? kınıyorum seni başlık sahibi bi gün bu yazdıkların gerçek olursa bir kelime yazmam sana

küçük ebeee
Aday Memur
30 Ekim 2009 17:53

ırazın ali sende ateşe körükle gidiyosun hoş ortada bir ateşte yokya

Iraz'ın Ali
Yasaklı
30 Ekim 2009 17:54

evet ya ateşte yok kor da

gitti o kadar mermi

.dilek.
Kapalı
30 Ekim 2009 18:09

basit bu konular

medeni ve yetişkin olmamaız lazım sen içinde büyütmüşsün ya hazmedicen yada gidip komlaık edene kadar ağzını burnunu dağıtıcan bence git dağıt çünkü bunu yapmak ister gibi duruyorsun

karar senin

gerçek güç kontrollü güçtür.

erdem bilgide degil bilgiyi nasıl kullandığından geçer

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi