Editörler : crops35
«34567891011121314»

kanbir
Kapalı
21 Mart 2006 14:41

evet; bu kazanilmis bir hak ve korkmayin bizi mutlaka atayacaklar..

_babazula_
Aday Memur
21 Mart 2006 14:49

ya şekerkız bu ssk icra memurları için güvenlik soruşturması yapıldığını nerden duydun, eğer yapılıyorsa bizim bekleme süresi uzarmı acaba, zaten bekleye bekleye bihal olduk.

21 Mart 2006 14:57

ankara ssk sigorta işeri müdürlüğünde tebligatlarla ilgilenen memurların yanına gittim.yanlız aldığım cevap aynı.izin bekliyoruz.izin gelince tebligatlar 1 hafta içinde gelir dediler.yani beklemekten başka yapıcak bişey yok.bana kalırsa biraz daha uzayacak bizim atamalar.haziranda gideriz :))

ramazangokyar
Daire Başkanı
21 Mart 2006 15:18

Bu nasıl bir hafta anlayamadım her aramada bir hafta diyorlar. gerçi doğru söylüyorlar hafta bitmez ki bu hafta, önümüzdeki hafta, öbür hafta....

karışma
Şef
21 Mart 2006 21:58

Arkadaşlar bugün de aradım ama maalesef herhangi bir gelişme yok bekleyin diyorlar.

kseker29
Aday Memur
21 Mart 2006 23:10

saç kalmadı döküldü bu ne her güne bugun olur diye umut ediyorum hep hüsran

çağatay
Aday Memur
22 Mart 2006 08:57

gelllllllllllllll tebligat gelllllllllll

duranemmi
Kapalı
22 Mart 2006 12:22

Vallahi cumartesi işi bıraktım tebligatlar bu hafta gelecek diye hiçbir haber yok pişman edecekler herhalde işi bıraktığıma bundan sonra da biraz zor iş buluruz en ufak bir gelişmede lütfen buraya yazın haberimiz olsun en azından

duranemmi
Kapalı
22 Mart 2006 12:29

icra memurlarının güvenlik soruşturması yok arkadaşlarım daha önceki yerleştirmelerde yerleştiler onlara sordum öyle birşey yok dediler sadece adalet bakanlığındaki icra memurlarında güvenlik soruşturması var oda bizimle ilgili değil

ramazangokyar
Daire Başkanı
22 Mart 2006 12:31

Duranemmi iş bırakılır mı hiç ? SSK nın ipiyle kuyuya inersen böyle olur.Bunlar bizi ne kadar oyalar Allah bilir.Çalışmadan da vakit geçmez işin zor torağım...

duranemmi
Kapalı
22 Mart 2006 12:42

vallahi kardeş 1 - 1,5 ay dediler inandık onlara bıraktık işi İnşallah cebimizdeki paralar bitmeden tebligatlar gelirde gideriz İnşallah

mali06
Aday Memur
22 Mart 2006 13:34

slm babazula!ben evrakları gönderirken hangi ilçe olacak diye belirtmedim ki zaten öyle bir tercih şansımız yok.yani senin anlayacağın artık şansımıza istanbulun hangi ilçesi çıkarsa.

çağatay
Aday Memur
22 Mart 2006 19:37

ya içnizde bugün ssk ile görüşen yokmu

topak
Aday Memur
23 Mart 2006 09:34

merhaba arkadaşlar. ben ssk da memur olarak çalışıyorum. bir önceki atamayla yerleştim. tebligatımızın gelmesi 15 gün sürdü. şuan personel servisinde çalışıyorum. bizim memurlarımızda var gelecek olan bekliyoruz. sizden önce muhtemelen tebligatlardan bir nüshası çalıştığınız yere gelecek yani bize o yüzden takip ediyorum. ve yardımcı olmak istedim. bizde sizin yaşadığınız stresi yaşadık. anlıyorum sizi. dün genel müdürlükle konuştuk. memurlarımız arıyor tebligat geldimi diye. nediyelim yada ne zaman gelir diye sorduk. gecikmenin sebebi 2005 yılı öngörülen memur kadrosundan memur olup atamanız 2006 yılına sarkması. bu şekilde atamalar başbakanlık onayı gerektiriyor. ama 2005 te sonuç açıklanıp 2005 yılında atansaydınız yanlız ssk genel müd. onayıyla atanacaktınız. daha çabuk sürecekti. umarım anlamışsınızdır. neyse soracağınız bir soru varsa yardımcı olabilirim. kendinize iyi bakın.

mikas2834
Aday Memur
23 Mart 2006 11:50

arkadaşlar icra memurluğuna yerleştim ama şu an yazımız gelmediğinden tedaş ta(büro işçisi) çalışmaya devam ediyorum.yazımız geldiğinde istifa etmeyi düşünüyorum.ancak eğer soruşturma v.b durumlar varsa yada başka şeyler... tedaşta şuan çalışmam atanmam için bir problem teşkil edermi yazım gelinceye dek çalışmayı düşünüyorum işten ayrılma konusunda tedaşta bir problemim yok bi dilekçeyle olay bitiyor.ama bir kurumda çalıştığım için atama açısından bir problem olabilirmi?bigisi yada düşüncesi olan varmı?herkese bol sabırlar...

mturkuseven
Aday Memur
23 Mart 2006 13:18

mrb topak verdiğin bilgiler için teşekkürler

senin duyum aldığın bi yerler vardır biz tahminen ne zaman göreve başlarız bu onayın çıkması ve tebligatların bize ulaşması ne kadar sürer....

nesscafe
Şef
23 Mart 2006 13:19

toprak size birşey sormak istiyorum?ssk ya yerleşen 5000 kişi değil ki onayı vermek bu kadar uzun sürsün bütçeyi sarsacak bir rakam çıksın yada maliyeden.topu topu teknikeriyle şöförüyle avukatıyla taş çatlasa 200 kişi atandı.onaylamanın burada ne gibi bir zorluk olduğu beni ve diğer atanan arkadaşları da şüpheye sokuyor.kısacası bizimle beraber atanan sağlıkçılar hemen göreve başlarken ki 10000 gibi bir rakam bu..bizim onaylarımız neden bu kadar geciktiriliyor anlayabilmiş değilim..bu duruma bir açıklık getirebilirseniz sevinirim..

mturkuseven
Aday Memur
23 Mart 2006 13:38

vallahi arkadaşlar benim bu tebligat mevzuundan iyice midem bulandı bu tebligatların gecikmesinde kesin bi pislik var ama yapacak bişeyimiz de yok

nolacağını bir an evvel öğrensek te ona göre tedbirimizi alsak bari

ramazangokyar
Daire Başkanı
23 Mart 2006 13:45

sağlık bakanlığına atanan arkadaşlar sözleşmeli, bunların aylıkları döner sermayeden karşılanacak bunlar bütçe dışı bırakıldı bundan kaynaklanabilir.

mali06
Aday Memur
23 Mart 2006 15:21

slm topak arkadaşım ben ist ssk icra memurluğunu kazandım.işe yeni başlayan icra memurlarının maaşları ve asalet geldikten sonraki maaşları hakkında bir bilgin varsa biraz bilgi versen çok makbule geçer

Toplam 1447 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi