Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : portakallı ördek
18 Kasım 2009 19:46  

İl kontrol laboratuarları ve Ulusal gıda laboratuarında çalışma şartları

merhaba,ben il kontrol ve gıda labda çalışan arkadaşlardan yardım isteyeceğim. Arkadaşlar biliyorsunuz norm kadrolara göre atamalar yapılacak ama ben tayin istemeyi düşündüğüm bu iki kurumun çalışma şartları nasıl öğrenmek istiyorum.Bana yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler

19 Kasım 2009 08:48

kimyager4401

il kontrol laboratuvarlarında ek ödeme olarak sadece denge tazminatı vardır..antalya, izmir,mersin,ankara gibi bir şehirde çalışırsan iyi döner alırsın.alacağın döner yıllık 5000 tl yi geçmezse hiçbir anlamı yok.denge tazminatı döner sermayeye karşılıktır. 5000 tl ye kadar döner alanlaarın maaşından takip eden yılda denge tazminatları kesilir.

çalışma koşulları olarak bakmak gerekirse bol bol analiz yaparsın.gıda analizleri yaparsın..adana il kontrolde çalışma ortamı çok güzeldir. arkadaşlık ortamı güzeldir.diğer şehirleri bilmem..

19 Kasım 2009 23:02

fbdb

kimyager 4401 çok teşekkür ederim cevabınız için.analiz tam benim işim çünkü daha önce devlet hastanesinde labda çalıştım zaten daha önce tecrübem olduğu için çok istiyorum inşallah olur,iyi günler

26 Ekim 2010 14:13

celebrity1905

ben ziraat mühendisiyim.2010 kpss sınavından 81 puan aldım.topak bölümü mezunuyum.analiz yapılan laboratuvarlarda çalışmak istiyorum. il kontrol laboratuvarlarında çalışma şansım olur mu. 1 sene öne mezun oldum. iş deneyimim yok. benim sormak istediğim yeni mezun bir mühendisin il kontrol laboratuvarlarında çalışabilme şansı nedir. atamalar kpss ile mi yapılıyor. kurum kendimi ilan açıyor, osym mi atama yapıyor.bu konuda bilgisi olan çalışan arkadaşlardan yardım istiyorum.umarım buralarda çalışma şansım olur. şimdiden çok tşk ediyorum

27 Ekim 2010 11:14

cemşid_01

Tarım Bakanlığına memur alımları osym ce ve kpss puanıyla gerçekleştirilir.Tarım bakanlığı personel alımı yaptıktan sonra kendisine bağlı birimlere dağıtım yapar. yani il kontrol laboratuvarı adıyla alım yapılmaz.

28 Haziran 2011 15:52

pi_3.14

tarım il müdürlüğünde çalışan bir ziraat mühendisinin kontrol laba geçebilmek için neler yapması gerekmektedir. yardımcı olabilirmisiniz????

Toplam 5 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?