Editörler : crops35

memedparlak
Aday Memur
26 Ocak 2011 09:36

arkadaşlar cezaevi kadrolu elk.tekn. mülakata girmeye hak kazandım.maaşlar ve şartlar konusunda acil yardım bekliyorum.

[email protected]
Aday Memur
15 Şubat 2011 14:35

Merhaba arkadaşlar ben iklimlendirme soğutma teknikerliğinden mezunum. adliyeye sıhhı tesisat ve ısıtma soğutma teknisyenliği için başvurdum ve başvurum kabul edildi şimdi perşembe günü mülakata gideceğim mülakatta ne gibi sorular soruyolar nasıl hazırlanmalıyım daha önce giren arkadaşlar varsa acaba beni bilgilendirebilirmi ?

renacom
Aday Memur
16 Şubat 2011 00:46

earik0203;

şu sayfada konuşmuştuk bunları bi göz at istersen hakkında hayırlısı şimdiden.

http://forum.memurlar.net/konu/1173879/

[email protected]
Aday Memur
16 Şubat 2011 12:30

teşekürler renacom sağolasın

ardaskan
Şube Müdürü
17 Şubat 2011 11:12

slm arkadaşlar bende doğalgaz ısıtma ve sıhhi tesisat teknikeriyim 2 yıldır özelde çalışıyorum kpssye girdim ve 91.5 aldım ben nerelere ve nasıl başvuru yapabilirim devlet için,teşekkürler cewap yazanlara

bensensey16
Kapalı
17 Şubat 2011 20:51

ardaskan osym atamalarında sıhhı tesisat teknikeri alımı olmuyo yada çok az 2 veya 3 kişi oluyo onada 90 üstü atanır dicem ama senin zaten puan 90 adalet bakanlığı sözleşmeli teknisyen alımı yapmıştı 2 hafta önce keşke ona başvursaydın 2 yıllık myo larıda kabul etmişlerdi dediğim gibi şansın az tesisat teknisyenlerinin yüzde 90 nı lise dengi olarak kpssye girer işe girdikten sonra yüksek lisansını tamamlar bu hep böle olmuştur olmayada devam edeceğe benziyo dhmi alımlarını takip et orası da genelde myo mezunu alım yapar açıktan kurumların yapacağı alımları da takip etmeyi unutma her hafta düzenli ialnları takip edersen bu puanla bi yer olur sanırım tabi açıktan alımlarda birde mülakat aşaması var sana şimdiden kolay gelsin

ardaskan
Şube Müdürü
17 Şubat 2011 21:09

çok teşekkür ederimmmm

sfftarz
Memur
02 Mart 2011 10:37

EGM TEKNİK HİZMETLER

Açık Grup ? [email protected]

"Emniyet müdürlüklerinde Teknik hizmetler kadrolarında çalışan teknisyen ve teknikerlerin birbirleri ile sosyal kültürel ve teknik olarak bağlantı kurmaları amacıyla bu gurup oluşturulmuş tu.r kazanılmış hakların paylaşılarak emsal teşkil etmesi sorunlarımızın bu platform üzerinde tartışarak gerekli girişimlerin yapılması tayin becayiş gibi durumların konruşulması temel amaçlarımızdır.

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_106026152810262&ap=1

mustafa dayıoğlu
Aday Memur
19 Nisan 2013 21:40

BEYLER BEN JANDARMAYA YENI İŞ BASI YAPACAM TESİSAT TEKNİSYEN MAAŞI KAÇ LİRA BİLGİ VERBİLECEK VARMI?

31 Mayıs 2013 01:48

güncel

izmirl-musty
Aday Memur
21 Haziran 2013 01:22

Kredi yurtlar kurumu teknisyen olarak atandım , iklimlendirme sogutma bitirdim fakat myo dondurdum bitmedi fakat daha :) Haftaya göreve başlıyorum kısmetse maaş ve kılık kıyafet merak ettim ? giyim konusunda bilgi verirmisiniz?

nanivan
Aday Memur
22 Haziran 2013 10:47

öncelikle hayırlı olsun kardeş.MYO dondurduysan hemen aç ve okumaya başla 1 yıl sonra asil memur olunca diplomanı verdiğinde maaşın yaklaşık 230tl artar.Tekrar hayırlı olsun başarılar

kmlttn.p
Aday Memur
26 Ağustos 2013 22:06

tesisat teknisyenliğinde mülakatta neler sorarlar acaba ?

Aliyev42
Aday Memur
03 Mayıs 2022 09:07

Adalet bakanlığında sozlesmeli sihhi tesisat teknisyeni olarak atandım 3ay önce fakat daha önce başvuru yaptığım baska bir kurumun sihhi tesisat teknikerligini kazandım normalde teknikeri m sozlesmeyi fesih edebilirmiyiz nasil bir yol izlemem gerekir

Aliyev42
Aday Memur
03 Mayıs 2022 09:15

Arkadaşlar mesajıma cevap verirseniz çok iyi olur şimdiden tesekkurler

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi