Editörler : swat3410

postacitr
Aday Memur
15 Aralık 2009 09:25

meslek içinbişeyler yapılır birkaç kendini bilmez cıkar kimler faydalanıyor dıyenaralar atar

birşeyyapılmaz bu nasıl teskılat kardesım dıye ortada dolasan kendını bılmezler cıkar

bırdesu buzagıyı aramayın da arastırın ısınıze yararmı yaramazmı

boylece kımsenın gunahına da gırmemıs olursunuz.

"cesi"
Şef
15 Aralık 2009 11:09

bu kampanyayı daha yeni duyuyorum çok iyiymiş yaa. hayırlı olsun KaRa HaN editörüm, güle güle kullanınız...

DaRuGa_YaRKaN editörüm biz göreve başlayana kadar da kalsın bikaç araba hepsini aranızda paylaşmayın ya :) gerçi bende bu şans varken lastiğin biri çıksa şansıma ona da şükür derim :)

Vatan55Mekan23
Yasaklı
15 Aralık 2009 17:02

valla bizim müdürlerden birine çıkmıştı.ikincisi yapılıyor hadi hayırlısı ;)

DaRuGa_YaRKaN
Genel Müdür
16 Aralık 2009 08:42

Sayın postacitr yorumun mükemmel , bizdeki bu durum aslında meslek hastalığı :)) Herşeyden şüphe duyarız .

"cesi" şans ile ilgili söylediklerine inanmıyoum . Sen oldukça şanslı birisin sadece yaşanan süreç seni biraz yıprattı.Polsan giderek güçlenen mali yapısıyla sizin zamanınızda tüm üyelerine bu imkanı tanıyabilir.

KaRa HaN
Müsteşar
16 Aralık 2009 09:39

Bulunduğum İldeki ilgili araç firması ile görüştüm ve kampanyadan bahsettim.

Onlar bile çok şaşırdı.Gerçekten süper fiyat vermişler dedi.

Hatta müdürlerini arayıp acaba bizde böyle bir kampanya yapamazmıyız diye sordu.Bunun Genel merkezle görüşülmesi gereken ve genel merkez harici böylesine bir indirimi yapamıyacakları cevabını alınca morazli bozuldu adamcağızın.

Tungaalp sanada pes diyorum başkada birşey demiyorum kardeşim.

Sanırım sen yazdıklarımızı okumuyorsun.

İlk kampanyadan çoğu kimsenin de haberi bile olmadı.Bununla ilgili bir sürü şikayetçi olan oldu.

Afişler herkese duyurmak için asılmış olmasın sakın.

Benim saydığım ilk 250 araca müracat eden 3 binden fazla kişi vardı.

Çevremde şimdiden millet kampanyada birine çıkarda kendine çıkmazsa arabayı ondan kapma çabasında.(DaRuGa YaRKaN Editörüm sen üzerine alınma sakın :))))))) )

İşin şakası ben bile bu şekilde aracımı aracı.

Bana çıkmadı ama çıkan başka bir arkadaştan aldım.

Ben aldıktan sonra bana 3 bin lira kar veren bile oldu.

DaRuGa_YaRKaN
Genel Müdür
16 Aralık 2009 09:53

Ben 3 Bin artı Yüz lira veriyorum :))

Bu arada 2. çekilişe iddialı hazırlanıyorum Şubedeki 3 arkadaş kura sonucunda kazanılması durumunda haklarını bana devredecekler

KaRa HaN
Müsteşar
16 Aralık 2009 10:10

Oooo abi sen ihale mafyası gibi çalışmışsın Vallahi.

Yanlız yanlış anlaşılma olmasın o 3 binlira şuan aldığım ve satmayı düşünmediğim mevcut araç için önerilmişti kuradaki araç için değil :))

İlk kurada araba kazanamadığım için(Arabayı kazanan başka birinden aldım) ikinci kuraya da katılma hakkım var.

DaRuGa_YaRKaN
Genel Müdür
16 Aralık 2009 10:52

Hımm anladım ne demek istediğini

KaRa HaN seninle olan arkadaşlığımız sanki giderek "duygusallaşmaya" başladı :))

Bu arada Polsan'ın anasayfasında çekiliş sonucunda kazanan meslektaşlarımızın rütbelerine göre dökümünü yapmış kazanan Polis memuru sayısı 211 sanırım bu istatislik artık klişe haline gelen "Kesin müdürlere çıkar bize birşey kalmaz" yorumunu geçersiz kılar.

"cesi"
Şef
16 Aralık 2009 13:12

teşekkür ederim DaRuGa_YaRKaN editörüm, şans konusunda dediklerinize inanmak istiyorum, inş öyledir ve inş dediğiniz gibi bizim zamanımızda da devam eder bu kampanya çok güzel olur. bir de daha küçük arabalar eklenirse daha süper olur. çok şey mi istiyorum acaba? :)

16 Aralık 2009 13:14

merhaba arkadaşlar.yedek sırası bana geldi.ama tereddütlerim var.ilk aracım olacak.tavsiye ediyormusunuz?bu ilk kampanyada ki araç dizel mi?bagaj kapısı yukarı mı yoksa yanlaramı açılıyor.bilgisi olan arkadaş paylaşırsa sevinirim.

pasayaylali
Aday Memur
16 Aralık 2009 13:31

bagaj kapağı yukarı açılıyor,komple camlı,sis farı,mp3 çalar var,

bukonudahassasim
Şube Müdürü
16 Aralık 2009 22:14

araba mı iyi

bu fiyata mı iyi

sağlamlığı hakkında ve dizel motor olması hakkında ne düşünüyorsunuz

16 Aralık 2009 23:45

arkadaşlar aracı ankara'dan teslim alan oldu mu?Ben de kazandım ama hala ses seda yok biz size bilgi vereceğiz diyorlar.malum insan sabırsızlanıyor ilk arabası olunca:))

tipsy977
Aday Memur
07 Ocak 2010 14:06

Sandığın hizmetleri ile ilgili olarak bazı arkadaşlarımızın eleştiri dozunu kaçırdıklarını, kulaktan dolma söylentileri araştırmadan gerçekmiş gibi yaydıklarını, bu durumdan da en ufak rahatsızlık duymadıklarını görüyorum. Haklı eleştiri yapan arkadaşlara hiçbir sözüm yok. Ancak çoğu zaman sırf yıpratma amaçlı dedikodular yayıldığını düşünüyorum. Örneğin Sandığın taşıt kampanyaları yıllardır beklediğimiz olumlu bir gelişme. Ancak biz bu gelişmeyi desteklemek yerine karalamayı tercih ediyoruz. Sandığın internet sitesine girerek inceleme yaptım. Taşıtlar hiç de iddia edildiği gibi Emniyet Müdürlerine verilmemiş. 250 aracın 212?si polis memurlarına çıkmış. 1. Sınıf Emniyet Müdürlerine 1 araç ancak isabet etmiş. Sandığın sitesinde yayınlanan liste şöyle:

Teknisyen yardımcısı 1

sivil memur 5

polis mem 212

komiser 2

komiser yardımcısı 5

Baş komiser 1

emniyet amiri 11

4.sınıf emn.müd. 6

3.sınıf emn. müd 5

2.sınıf emn müd 2

1.sınıf emn. müd. 1

Ma_sum
Aday Memur
18 Ocak 2010 21:52

Evet şunu hep söyledim, söylemeye de devam ediyorum, polis sandığı ülkemizdeki en zengin bankadan da daha zengindir.Ne yazıktır ki bugün hakettiği yerde değildir,bu durumu ortakları da haketmemektedirler, neden peki? nedenleri çoktur elbette.Eminim sandık ortakları, kredi kullandırmaktan başka bi işe yaramayan sandıktan bıkmış durumdadırlar, zaten güven problemi de var.Peki her fırsatta teşkilatımız şunu hakediyor, bunu hakediyor diyenler nerdeler?Bugüne kadar ne yapmışlar?250 araç almışlarmışmış...bırakın bu işleri kardeşim, ne zaman kafayı çalıştıracanız ha, para uzmanlarıymış peeh?Polis sandığı acilen değişim ve gelişim göstermeli atağa kalkmalı tüm emniyet teşkilatı mensuplarını zorunlu üye yapmalı, binbir zorluklarla çalışanlarımız, bari emeklilikte rahat etsin, tabi düşünen varsa?YÖNETİM UYAAAAAAAANNNNNNNN!!!!!artık sabah oldu ya.

Ma_sum
Aday Memur
18 Ocak 2010 22:02

Derdim kimseyi karalamak değil, ama elinizi vicdanınıza koyun Polis sandığı bugüne kadar ortakları için ne yapmıştır?İstanbul-Bursa-Ankara'da yapılan konutlar dışında.Elinde onca imkan varken neden ortakları için daha kapsamlı ve daha faydalı icraatlara imza atmıyor.Sadece ortaklarına değil, tüm teşkilat mensuplarına hitap edecek gücü var bence.Herkes üye yapılmalı, gerekirse kanuni düzenlemeler yapılmalı, kaybedecek vakit yok artık.Teşkilatımız herşeyin en iyisine ve en güzeline layıktır.

eştirfi
Aday Memur
07 Mart 2010 13:32

Arkadaşlar Polsanı kendi aranızda eleştirmeyi bırakın. Bugüne kadar Polsandan bilgi almak için başvurdunuzmu? Şikayet ettinizmi? Bilgi edinme kanunu diye birşey var yazın bilgi isteyin. Lütfen eleştirmeyi bırakıp varsa bildiğimiz hemen ilgili yerlere şikayet edelim. Eğer yoksa bir terslik öneride bulunalım. Bu sandık hepimizin.İleriye götürmek için çalışalım. Yok efendim Müdürler yiyormuş,kimseye yedirmezlermiş. Nereden biliyoruz. Varsa bu konuda bilgin isim söyle yapılan yolsuzluğu söyle sen yapmıyorsan ben hemen şikayet edeyim. Eskiden bir şeyler dönmüş olabilir. Şu anda halen devam ediyorda olabilir. bence şu anda herşey şeffaf. Bilgi istersen hemen vermek zorundalar. Mesela Polsanda çalışanların beş yıldızlı otellerdeki veya polis evlerindeki beş yıldızlı harcamalarının Polsana gider olarak gösterilip gösterilmediğini sormakla başlayabilirsin. Biraz çaba ........ hakkımızı arayalım. Haksızlık karşısında susmayalım. kendi aramızda konuşmakla olmaz.

sokakveinsan
Aday Memur
27 Ağustos 2010 15:51

arabayı alacak müdürlerimize hayırlı olsun

Maras_Polis
Aday Memur
27 Ağustos 2010 21:53

Arkadaşlar http://www.egm.gov.tr/ adresinden sayfa açıldığında sağ orta kısımda polsan ablemine tıklayarak siteye sorunsuz giriş yapabilirsiniz.....

sekizyildiz
Aday Memur
27 Ağustos 2010 22:12

ankar daki ABC otomotive gidin buna yakın rakamları onlarda veriyor. zaten en fazla 1500 tl farkeder.. yeter ki paran olsun.. Zaten Peugeot finans ta sandıktan daha düşük kredi veriyor..Memura ev lazım... ama yapracıkta değil..Ankaraya 28 km uzaklıkta..

Toplam 62 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi