Editörler : crops35
«259260261262263264265266267268269270271

pırlanta84
Memur
07 Nisan 2015 11:53

açtığın excel tablosunda görevde yükselme sınavı kadrolar,şube müdürü, şef, vhki, memur şoför diye yazıyor hangi kadronun üstüne tıklarsan onun il dağılımı görünüyor

deneyimsizkpssadayi, 9 yıl önce

ben bu linkte illere göre dağılımı göremiyorum sadece ilan edilen toplam kadro sayısı görünüyor

07 Nisan 2015 14:07

yeni gördüm kardeş fark etmemişim

mavi_umut
Daire Başkanı
08 Nisan 2015 09:01

Başvurusu kabul edilmeyenler açıklandı

08 Nisan 2015 15:31

pbs den mi takip edeceğiz ben girdim göremedim

08 Nisan 2015 16:14

yönetim hiz. genel müdürlüğünün sitesinde duyurular kısmında yayınlanmış arkadaşlar

08 Nisan 2015 16:15

arkadaşlar sizce (duyumlarınıza göre) kaç kişi memurluğa ve kaç kişi VHKİ ye başvurmuştur duyum alan var mı

mavi_umut
Daire Başkanı
10 Nisan 2015 15:33

Başvuruları kabul edilmeyenelerin tekrar değerlendirilmesinden sonra belli olur

A_K_R_E_P
Kapalı
10 Nisan 2015 21:53

Pırlanta84 ;

Aynı teklif banada söylendi seni geçici görevle hastane de çalıştırırız dendi fakat çalıştığım ildeki kadroyu benden daha fazla puan alan birisi tercih ederse bir başka ile gitmek zorunda kalacağım ve iller arası geçici görev söz konusu değil :)

Tercih sizin fakat şefliği keşke hiç tercih etmeseydiniz , hele ki şube müdürlüğüne şartlarınız tutuyorsa şeflik bana göre yanlış tercih olmuş.

Ben kendi adıma sınavsız verelim şefliği, fakat bir başka ilde 2 yıl çalışacaksın dense bile asla kabul etmem. Şube müdürlüğü için bir başka il çekilir fakat şeflik için çekilmez.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

pırlanta84, 9 yıl önce

ben hataydayım ve sağlık senliyim il teşkilatı isim verdi mi bilmiyorum ben de aöf kamu yönetimi mezunuyum şef kadrosuna müracaat ettim. şube müdürü kadrosuna şartlarım tutuyordu ama mülakat olduğu için şefliği tercih ettim hatayda şeflik için 3, şube müdürü için 2 kadro var yani açıklamanızdan sonra bende acaba başvurmasa mıydım diye düşünüyorum çünkü ben bir ilçede çalışıyorum bulunduğum ilçeye de kadro vereceklerini sanmıyorum acaba kazanıp geçici görev yaptırabilir miyim kaymakamlıkta çalışıyorum yazı işleri müdürü geçici görevle seni geri alırız falan dedi yoksa 50-60 tl diye düzen değiştirmeye değmez ama şube müdürü de bize düşmez

zeytinimci
Daire Başkanı
11 Nisan 2015 14:21

mavi_umut arkadaşım, ben listeleri inceleyip baktım da gerekçeler ve engellilerle ilgili kırmızı yazılar yani engelli raporu eksik, öğrenim durumunu taşımıyor, 2 yıl çalışma şartını taşımıyor hatta aday memur gibi ifadeler var ve bu kişiler için duyuru yazısı yazmış bakanlık, anlamadığım bu kişilerin hizmet yılı uymadığı halde hizmetcetvellerini 15 nisana kadar yetkili yerlere verince (yada diplomalarını, engelli raporlarını, hangi belgeleri eksik ise) sınava girebilecekler mi demek oluyor. Şartları uymayanları bakanlık listemişken neden iptal etmemiş bu basvuruları? Bir bilgin var mı? Sencede saçma değil mi bu durum?

mavi_umut, 9 yıl önce

Başvuruları kabul edilmeyenelerin tekrar değerlendirilmesinden sonra belli olur

mavi_umut
Daire Başkanı
12 Nisan 2015 00:19

Şimdi o durum şöyle oluyor ; başvuru esnasında pbs online çalışmadığı için kişi başvuru yaparken başvuru şartını taşımıyor olsa bile sistem kişinin başvurusunu alıyor. Ancak bakanlıkta gerekli kontroller yapılınca görüldüğü gibi başvuru Şartları tutmayan kişiler de başvuru da bulunmuş veya eksik bilgileri olan personel de mevcut bu nedenle de böyle bir sorun var. Eksik belgeleri olanlar için sorun yok ama 68/b ve öğrenim Durumu şartı tutmayanlar için zaten yapacak bir şey yok. Mesela benim yanımda çalışan iki yıllıktıbbi sekreter sırf iş olsun diye şube müdürlüğü için başvuru yaptı. Bu ve benzeri sorunlar nedeniyle böyle oldu. Ama sıkıntı yok yakinda orijinal listeler de yayımlanır

zeytinimci
Daire Başkanı
12 Nisan 2015 19:27

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için mavi_umut arkadaşım. peki tüm belgesi tam ise ve hizmet yılı birkaç ay eksikse yani tutmuyorsa 2 yıl şartı, bu kişi incelemeden sonra sınava girebilir mi? Bence giremez, bu önemlibir şart değil mi? Sağolasın arkadaşım.

affetmez_s
Yasaklı
12 Nisan 2015 22:03

maalesef giremez...Sağlık bakanlığında ve bağlı kuruluşlarda Hizmet yılı çalışılmış olma şart 2 yıl tam olması gerek...

zeytinimci, 9 yıl önce

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için mavi_umut arkadaşım. peki tüm belgesi tam ise ve hizmet yılı birkaç ay eksikse yani tutmuyorsa 2 yıl şartı, bu kişi incelemeden sonra sınava girebilir mi? Bence giremez, bu önemlibir şart değil mi? Sağolasın arkadaşım.

mavi_umut
Daire Başkanı
13 Nisan 2015 08:29

Rica ederim. 20 mart tarihi itibarı ile 2 yıldan 1 günü dahi eksik ise sınava başvurusu kabul edilmeyecek. Kural açık ve net

zeytinimci, 9 yıl önce

pancu25
Şef
30 Nisan 2015 11:07

arkadaşlar mrb nasılsınız

pancu25
Şef
30 Nisan 2015 11:09

beni hatırlanızmı A_K_R_E_P abi nasılsınız

pancu25
Şef
30 Nisan 2015 11:10

mavi umut sen nasılsın

mavi_umut
Daire Başkanı
01 Mayıs 2015 14:45

Teşekkür ederim sen nasılsın kardeşim

pancu25
Şef
04 Mayıs 2015 14:56

valla ben de iyiyim ne yapalım işte çalışıyoruz.yeni yönetmeliğin mutluluğu içindeyim

mavi_umut
Daire Başkanı
04 Mayıs 2015 16:44

Neden ? Ne var ki yeni yönetmelikte ?

pancu25, 9 yıl önce

valla ben de iyiyim ne yapalım işte çalışıyoruz.yeni yönetmeliğin mutluluğu içindeyim

pancu25
Şef
04 Mayıs 2015 17:51

Sağlik bakanliği ve bağli kuruluşlarinda görev yapan sağlik hi̇zmetleri̇ ve yardimci sağlik hi̇zmetleri̇

Toplam 5410 mesaj
«259260261262263264265266267268269270271

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi